BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #520616 przez Marta M
Pyśka Maja jest najbardziej zazdrosna o Sławka, a o tego małego Arturka wogóle nie była bo mój kuzyn, Kacper ma 11 lat i tak się nią zajął że wogóle stamtąd nie chciała wyjść :):) Tylko jego widziała a jej pisk było słychać w całym domu ;)

Pyśka ale wielki ten dom, te wszystkie pomieszczenia na jednej kondygnacji, ale super :) I jeszcze poddasze można zaadoptować :) Ja jak magda, uwielbiam plany domów..i instrukcje obsługi czytać..i inne takie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520628 przez monika1984lodz
to jeszcze ja z Emi wskocze:P małą baletnica :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520634 przez Agusia83
Monia, ja bym powiedziala, ze mala gimnastyczka :laugh:

Bewi...na nadal na L4...niby lepiej sie czuje, w oskrzelach czysto a ja nadal kaszle jak gruzlik....uwazaj bys nie miala powiklan.

Wiecie, ze mam styczniowych juz jest 9 :laugh: wow...ida jak burza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520635 przez fanka
jestesm
nunka debeściara jesteś!!padłam :-)
Adi super uśmiech ;-)
Marta dzieciaczki cudne, a Arturek nawet troszkę do Was podobny (a dawid miał taką samą bluzeczkę ;-) )
Franula Ty to jesteś cudny z tą swoją blond czuprynką :kiss:
a u nas tak: dawid ma wirusową infekcję górnych dróg oddechowych :-( zawalone gardło, zawalony noc (choć ja wogóle nie widze uniego kataru ale pani doktor powiedziałą, że nosek zawalony), na szczęście osłuchowo czysty ale ciągle gorączkuje, dostałam kilka syropków, psikaczy itd na dzień dobry w aptece 100 zł a jeszcze mam drugąlistę leków jakby wróciły wymioty albo pojawiła sie biegunka!pani dokotr powiedziała, że musimy się sumiennie leczyć bo takie infekcje "lubią" przechodzić w zapalenie gardła :-( i jakby tylko się cos działo to mamy sie pojawić. I ja na zwolnieniu do końca tygodnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520639 przez mgielka22
hehe Franio ale wy fajne chlopaki :D

Martus slicznie Ci z dwojeczka :d

Emisia do baletu :D

Ejj dziewczyny Lilka je wszytstko to co my, glownei mieso i ziemniaki makaron rzadziej zupy gotuje i tam sa warzywa to wtedy je tak ogolnei to my glownei mizerie jemy ;) takze spokojnie nei gloze jej :P ona non stop buzia rusza :P heh tylko sie smieje ze zaczynam zdrowo gotowac bo M nie lubi brokulow ani kalafiora czy pdobnych rzeczy dopiero go ucze a jak byl okres swiezych letnich warzyw to leczo Lilka rowno wcinala :D

A mnei sie ciasteczek zachcialo bo wlascicelka mi foremki zostawila i pierwszy raz ciasteczka zrobilam :D jjejjj ale frajda :D

Pyskaa cudenko :D

Madzia przepis zapisany :)

A gdzie Gosia pewnie walczy?? :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520651 przez Agusia83
Fanka, mam nadzieje, ze juz w nic gorszego ta infekcja sie nie przerodzi...oby syropki pomogly...a nie zauwazylas by Dawidek mial zmieniony glos? Jak ma zawalony nos, to pewnie zatoki tez....a dr zagladala mu do nosa?

Mgielka, fajnie, ze zaczynacie sporo jarzyn jesc...wczesniej gotowalam specjalne zupki dla Emi...a juz od dluzszego czasu je to, co my...ale staram sie zawsze wpitalac sporo warzyw...

lece spac..bo nie wiadomo o ktorej godzinie moj potworek sie obudzi...znow ma zatkany nosek...i oddycha przez usta... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520656 przez fanka
Agusia po spaniu przez jakąś godzinke mu się chrypa utrzymywała a później już miał normalny głos. pani doktor zaglądałą choć nie wiem jak ona to robi bo Dawid nie był chętny pokazywać ani gardła ani nosa ale jakoś zajrzała.

u nas na szczęście nie ma problemu z jedzeniem ano warzyw ani owoców, o owoce to się wrećz "zabija", a warzywa też wcina chętnie zupki- brokułowa, kalafiorowa, makaron ze szpinakiem, wszystko wcina bez problemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520658 przez bewipo
Pati niestety nie mogę zostać w domu, bo mam już zaległości z projektami, terminy mi lecą, a niestety jak mnie nie ma to moich projektów nikt nie rusza.

Beti nie wiem za bardzo, tak kaszlałam, aż mnie w pewnym momencie zaczęło boleć w żebrach, a na drugi dzień to już prawie ruszać się nie mogłam, no i tak mi lekarz powiedział, że sobie naderwałam...

My byliśmy parę razy na kulkach, ale jak Aniśka mniejsza była, a teraz byśmy musieli sie znowu wybrać.

Marta pewnie, że z dwójeczką super wyglądasz :)

Fanka leczcie Dawidka i oby szybko przeszło. No my w tym mies w aptece prawie 300 zł zostawiliśmy :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520659 przez Agusia83
Dziewczyny, ale zem jest uzalezniona od Was.... :silly: chyba jeszcze takie nalogu zem nie miala :silly: dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520663 przez bewipo
Fanka ci lekarze od dzieci to już mają tak obcykane, że tylko sekundę spojrzą i wiedzą czy gardełko czerwone czy nie. Nie wiem jak to robią, ale muszą bo wiadomo żadne dziecko nie utrzyma buźki otwartej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520666 przez monika1984lodz
U nas to zupa musi byc codziennie :)
w zamrażalniku mam z 4 kg skrzydeł z indyka haha :P
stram się też codziennie jakieś drugie danie zrobić- dzisiaj były placki z jabłkami :)
co do warzyw to Emka raczej wszsytko żerna - tylko selera nie daję bo ją po nim wysypuje

NAtalko ciocia gapa zapomniałą wychwalić Twoje umiejętności :) super!!!!!


Dawidzio zdrowiej cudaczku :kiss:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520677 przez fanka
lecę spać bo mój chłopczyk już 3 razy się budził odkąd zasnął więc noc zapowiada się ciekawie!!
spokojnej nocy pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520727 przez mgielka22
Fanka daj przepis na makaron ze szpinakiem :)

Monia ja nie robie zup codziennie bo M nie lubi ale powoli go ucze jesc i musze wam powiedziec ze duzo mu zaczelo smakowac a wyobrazcie sobie ze jak go poznalam to on tylko jadl pomidorowa i zurek :D a teraz je wiecej :Di to duzo wiecej :) no watrobki i serduszek nei zje ale ja za to uwielbiam :) niestety tez bym taki zapas Minai zrobila ale tu na nowym mieszkaniu mam maly zamrazalnik i nie moge se pozwolic na to ehh...

Ehh lekarze jak wypisuje recepty to dramat :/ dla dzieci wg mnei powinno byc wszystko refundowane a nie placi sie tyle ze masakra ja dzis jej kupilam ten bioaron baby qrde prawie 30zl za 30 kapsulek ehh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520740 przez slowiczek
no u nas tez zupa praktycznie codziennie :)
ja uwielbiam ale glowbie ze wzgledu na Natalie

o nieeeeee ja tez bym nie tknela serduszek, watrobki, zoladkow i tym podobnym pysznosci :P :P

Emi i Franio :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520808 przez pati-m
Witam o 5.30 ;)
Za 15 min. do pracy, ale jeszcze musiałam wydrukować jedną rzecz więc zaglądam :)

U mnie też codziennie zupa. S. też nie lubi zup, ale to dla Kacperka gotuję :) S. zje zawsze drugie danie, no i Kacper też się oczywiście podłączy, ale zupka obowiązkowo. Na szczęście je wszystkie, tylko brukselki nie lubi, ale to pewnie po maie :silly:
Moje dziecko wszystkożerne :P I strasznie się z tego cieszę. A brokuły to uwielbia! Ostatnio nawet zapiekankę makaronową z brokułami wcinał :)

Lecę niestety ;) Miłego dnia!

I buziaki dla chorowitków! :kiss:
Nunka - gimnastyczka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl