BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #520379 przez magda79
Pyśkaaaa napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Bardzoooo ładny...fajne ustawienie i miejsca duzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520387 przez beti
Hejka :) Pysia, gratulacje, superowy domek :)
A ja mam dla Ciebie jeszcze dwa pomysły :) Wybuduj większy i załóż własny żłobek, skoro nie ma w pobliżu i zatrudnij brata jako nianię :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520391 przez maja1982
beti - jak tam brzunio??

kupowala któras z was ostatnio jakieś getry, leginsy dla synusiów??bo mi lolek powyrastał i poszukuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520395 przez beti
Maja :kiss: dziękuję :) lepiej już na szczęście :)

Fifika dziś zaszczepiliśmy na ospę, więc już z głowy, dobrze, że Natusię i Fifika ominęła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520397 przez Pyśkaaaa
beti napisał:

Hejka :) Pysia, gratulacje, superowy domek :)
A ja mam dla Ciebie jeszcze dwa pomysły :) Wybuduj większy i załóż własny żłobek, skoro nie ma w pobliżu i zatrudnij brata jako nianię :D :D


Beti był taki pomysł ale na razie srodków brak bo to nie tak łatwo otworzyć, naprawde rozważałam taki pomysł ale brat by się nie zgodził chyba :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520416 przez slowiczek
Fifika tak ale ja jeszcze nie wiem czy Natalke ominela, moze sie kluc nawet 3 tygodnie wiec jeszcze tydzien nam zostal...ale licze ze bedzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520437 przez beti
Słowiczek a mi się wydaje że 10 dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520452 przez Agusia83
I ja sie witam..nie mialam kiedy dzis wejsc...w koncu mam swoj skarb w domu :laugh:
Bylysmy u lekarza...zostala jej flegma, ktora ladnie schodzi, dostalysmy tylko 1 syropek i koniec z lekami..a ja mama skonczyc swoje i oby juz ten francowaty kaszel przeszedl...
jaka mam cudowna corcie, nie moglam sie jej dzis nadziwic, jak pieknie mowi, jaka madra jest...puytulalam i pytulalam...a ona bardzo chetnie sie pytulala :lol:

Fakt, Kasi bardzo dawno nie bylo....ciekawe co u niej?

Marta, do lekarza...nie ma na co czekac.

Beti, jak jelitowka?

Mgielka, ja b.lubie ten mix salatek...czesto go kupuje w lecie...do tego pomidor, ogorek, cebula, ser feta i sos grecki lub vinegre... :lol: na grilla extra sie nadaje.
Kochana, a Lili w ogole nie jada warzyw?

Wszystkim chorobom mowimy NIE.....znikajcie...

Gosia, trzymam kciuki za noc.

Pysska....swietny projekt :lol: 4 pokoje...sypialnia, salon i 2 dla szkarbow :lol:

Chyba wiekszosc dzieciaczkow zmowilo sie w nocy...mama mowila, ze Emi obudzila sie o 0:15, siadla na lozku i mowila "tata siam"...ale dziwne, bo nie schodzila z lozka...i tak do 1:15...az w koncu mama powiedziala, ze tata siam idzie spac :silly: i zasnela..spala do po 7 :lol:

Bylam dzis w aptece, bylo mnostwo ludzi, musialam usiasc, a moj szkrab urzadzil protest..no stop mnie kopal, chyba mu ciasnopte urzadzilam..bo w kurtce sie dopinam, ale jak usiade, to gniecie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520463 przez Mała
Agusia dobrze, że już wyzdrowiałyście i jesteście razem :)

Ola też miała przypływ czułości, bo mnie przytulała i całowała aż cmokała, w ogóle dzisiaj nie była wyjcem, lubię ją taką, oby częściej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520465 przez slowiczek
beti napisał:

Słowiczek a mi się wydaje że 10 dni


od 10 do 21, a zwykle okolo 2 tygodni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520474 przez slowiczek
Agusia ale fajnie z tym kopaniem :blush: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520479 przez beti
slowiczek napisał:

beti napisał:

Słowiczek a mi się wydaje że 10 dni


od 10 do 21, a zwykle okolo 2 tygodni


nie strasz mnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520494 przez iwonaNAVI
Jestem i padam...nastalam sie w kuchni ugotowalam obiad i zupke dla Oliwci...pomylam milion garow...szafki...lodowke i sil juz brak...ale bynajmniej mam zrobione
ostatnio lubie tak na poczarku tygodnia sobie juz posprzatac na zapas wedy pod koniec juz mam wieksze luzy :)

Fanka zdrowka dla Dawidoffa...matko co to sie teraz dzieje co za swinstwa panuja
Martus dla Was tez

Marta ja pierdziu ratujcie drzewa...ło matko...brak slow

Ja tez w nocy nie wyiagam z lozeczka no chyba ze chora i wiem ze bedziemy uzywac lozeczko nadluzej jak sie da :) kilka razy wyciagnelam jej szczeble to sobie wychodzila w nocy a ja o malo zawalu nie dostalam jak stala w srodku nocy kolo mojego ucha i tak ciezko oddychala

Syliwa slicznego masz syneczka

Mgielka super...moze tak jak moja woli kwasniejsze...Oliwia jak widzi grejfuta..mandarynke,...pomelo to az se trzesie

Pyska super gratuluje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520515 przez Pyśkaaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Iwonka i ja ugotowałam obiadek Franiowi i nam co by brat miał co dać :)

Agusia super że zdrowiejecie i jeszcze razem jesteście :* i zazdraszczam kopniaków :)

znalazlam czekolade i orzeszki :D i pochłaniam właśnie tak to jest jak sie @ zbliża :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520521 przez monika1984lodz
jestem i ja

Gosia powodzenia trzymam kciuki
co do pokoju Emi to jeszcze remontu nie zrobiliśmy- na razie tylko przeniosłąm się z M do dużego pokoju bo czas odciąć pępowinę

Juz chyba iwemy czemu wczoraj była taka akcja w nocy- onama tak zawsze jak jesteśmy u siostry M to w nocy odreagowuje tamtejsze krzyki


Marta każy sposób dobry na rtowanie lasów deszczowych :P hahhaha normalnie się osmarkałam :P

łapcie Emi jak tańcowała do lykke li- co prawda ledwo słychać bo cicho muzyczka grała

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agusia no tak dokuczać fasolinie :P rozpinaj kurtałe :P

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl