BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #524637 przez pati-m
fanka - wspieram duchowo i przesyłam trochę cierpliwości. Rozumiem Cię, bo też takie coś przerabiałam. Życzę aby Dawidek jak najszybciej pozbył się tego choróbska :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524642 przez fanka
beti :-( pamiętaj, że po burzy zawsze przychodzi słońce!!! wiem, że łatwo pisać ale ja też czasem miałam taką sytuację, że wydawało się, że gorzej być nie może, a później jakoś wychodziło sie na prostą!!! trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524647 przez pati-m
beti :kiss: :kiss: :kiss: Przykro mi, że przechodzicie teraz te gorsze chwile, ale wiem że to minie, na pewno :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524658 przez pati-m
Zmykam spać dziewczynki. Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #524692 przez Agusia83
Wszyscy uciekaja, a ja dopiero weszlam.
Emi zasnela o 21:30...kurcze, coraz pozniej zasypia moje dziecie...te zeby to jakas klatwa...co prawda nie chciala smoczka..ale gryzla moja bluzke :( :angry: a dzis upitolila mnie z 5 razy...
W dzien zas bylo strasznie bo nie moglam smoka znalezc...byla okropnie spiaca a nie mogla zasnac..a ze smoczekim minuta piec i juz...

Pati,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Emi przez to chorobsko tez zwolnila tempo z nocnikiem, ale nadrabiamy...mam nadzieje, ze bedzie dobrze, dzis juz bylo i siku i kupka..

Fanka...tule Cie Kochana...musisz to przejsc...jak Dawidek lepiej sie poczuje to przestanie marudzic...kurcze taki juz nas los....(wiecie dziwne, ze nigdy faceci nie skarza sie na zachowania dzieci..no coz, ale tyle co my to nie przebywaja z nimi :angry: :angry: a moze powinni?)

Ewelina, przy antybiotyku zazywaj jakas oslone..lakcid np...Kindze tez cosik dawaj...moze byc dicoflor...

Beti,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ide spac...bo moje dziecko juz raz stalo zaspane w lozeckzu, musialam wziasc ja do nas do lozka i dac smoka :angry:

Monia, bideny Twoj pupil...a czemu pirat dostanie zastrzyk przeciwbolowy dopiero jutro?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #524694 przez Marta M
Ja też dopiero teraz, o 18tej dzwonek do drzwi, przyjechali rodzice, niespodziankę mi zrobili :):) Nie będę sama w nocy, bo tak strasznie tego nie lubię choć z Majką i tak już inaczej niż dawniej ;) Rano wracają..
jutro przyjeżdża moja przyjaciółka z którą niestety przez odległość mam coraz rzadszy kontakt i będę mogła dać jej wreszcie prezent urodzinowy, przez tą chorobę nie pchałam się do niej, wykupiłam jej karnet do spa :) Ma do wyboru, masaże, zabiegi pielęgnacyjne albo makijaż, bo w sierpniu bierze ślub więc napewno jej się przyda :)
...i drzwi mi jutro przyjeżdżają wreszcie i drzwi od szafy też już są do odebrania :woohoo: :woohoo:

Jogo zachwycasz :kiss:

Pysia oby to była superniania :):)

Mnie się wydaje że z tym nocnikiem taki etap, nie u wszystkich napewno ale u części dzieci, u mnie sikała ładnie, nagradzałam, zabawiałam i co? Po kilku miesiącach sukcesów same porażki...bunt nocnikowy jednak minął, przestałam ją sadzać bo nie widziałam już sensu w tym gonieniu za nią i setnym tłumaczeniu, zawsze jak wstała z nocnika to się zesikała albo obok albo w kącie...więc napewno chciało jej się sikać ale nie na nocnik, dzięki temu nauczyłam ją że trzeba sprzątać po sobie, brała ścierkę i ścierała siki :) odczekałam kilka tygodni i zaczęłam sadzać i co? I jest i siku i kupa i nie ma już ucieczek ;) Za to znów pampersa nie chce sobie dać założyć :huh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


fanka o jeju, wspieram :kiss:

beti może jutro się obudzisz i będą same nowe dobre wiadomości :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524752 przez gosia2324
Pierwsza.

Beti :kiss: a moze to jakis znak??? Moze powinnas z M cos razem otworzyć, cos swojego?czasem cos sie musi skończyć żeby coś lepszego mogło sie zacząć...
TRZYMAM KCIUKI :kiss: :kiss: :kiss:

Marta, fajna jestes przyjaciółka :blush: :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Fanka :cheer: Co temu Dawidkowi sie tak poprzestawiało????
Cierpliwosci. :kiss:

A u nas noc oki, wstalismy po 7.10 :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524820 przez Mała
Witam.
Ale u nas śnieżnie, sypie i sypie, że świata nie widać :ohmy: Pobudka o 5:30 i Ola już śpi

Dawidek zdrowiej, Fanka siły dla Ciebie :kiss:

Beti :kiss:

Pati
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524843 przez monika1984lodz
zień dobry :)

W łodzi leje :/

PAti bez komentarza.....

Fanka dużó siłi cierpliwości wysyłam :kiss: :kiss: a Dwaidkowi duuużó zdrówka!!!!

Agusia bo dostał jakiś zastrzyk przeciwbólowy odrazu na wizycie po ugryzieniu i on podobnoo 24 h działa a dzisaj na kontrolę z ranami
co do zasypiania to Emi reż miała taki eteap ostatni,że nie było mowy,żeby zasnęła przed 21 - teraz już sie unormowało

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524845 przez bewipo
Witam :)

Ja wyjątkowo od rana :) Aniśka wstała przed 6 i non stop wyła, więc ostatecznie do pracy nie poszłam... Potem jej przeszło i od 9 w żłobku na baliku jest. A mi się strasznie nudzi...

Beti ja myślę tak jak Gosia, coś się musi skończyć, żeby mogło się zacząć coś lepszego, więc trzymam za was kciuki.

Marta ale super prezent :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


fanka przesyłam dużo siły, na pewno Dawidek się mocno męczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524911 przez fanka
jestem z rana
dawid drzemkuje, dziś ciąg dalszy jego "jazd" ale damy radę, dziś juz bez gorączki w nocy ale za to kaszle jak gruźlik, i gil po pas, pewnie wszystko puszcza teraz i tak będzie. mam nadzieje, że do pon mu przejdzie bo już widzę M jak po 3 zmianie siedzi z nim takim osmarkanym, wyjącym jak ja będę w pracy.
Jestem pod wrażeniem Jogo gadułki ;-) ale usmiałam się jak za popcornem szła, po trupach do celu ;-)
a ja dostałam wiadomość, że wygrałam konkurs w rossmanie i mam do odebrania zestaw rossmanowskich produktów dla dzieci ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524968 przez maja1982
Witam i ja :)

wczoraj pobudka o 4 dzisiaj o 5 wiec jest szansa ze jutro pośpimy do 6 :) ale noc ok!

karolek kaszlał cos rano ale to chyba jakies pozostałości po nocy :dry: bo teraz cisza tfu tfu

fanka - cierpliwości - pewnie ze dacie rade!!

beti - :( mam nadz. ze dzisiaj będzie lepszy dzień :) jest weekend wiec juz w sumie jest lepiej :)

marta - super prezent tez dostaliśmy od przyjaciół taki prezent przed ślubem |:) ale sie zrelaksowaliśmy wtedy!!mnie masował pan :blush: a uwaga mojego D też pan :) ale mieliśmy z niego polew :) :laugh:

pati - no comment :S

bewipo - to Aniska ci zafundowała wolne :) czy pracujesz w domu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #525000 przez bewipo
Maja mam wolne, właśnie trochę poprasowałam. Ale chyba bym musiała pogadać z moją kierowniczką, że w razie takich akcji będę pracować w domu, bo szkoda urlopu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #525065 przez monika1984lodz
chcialam z Wami posiedziec ale moje dziecko postanowilo miec tylko 30 minutowa drzemke wiec zapowiada mi sie dzisiaj niezly dzien haha
dobrze miiec wifi w domu hihi bo o odpaleniu lapka tonawet nie ma mowy wiec przepraszam za brak polskich znakow

Fanka gratuluje wygranej :)
i zazdroszcze bo ja wtylu konkursach biore udzial a do tej pory wygralam tylko raz haha
ide dac dzieciowi kalafiorowa i moze na jakis spacer sie przejdziemy bo chwilowo blekit na niebie i slonce i musze co na drugie danie wymyslic

do pozniej

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #525070 przez gosia2324
BEwi, a nie wolalas juz pobyc z Anitka w domu? Skoro masz wolne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl