BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #524450 przez gosia2324
Bo jak to sie mowi "z każdym dzieckiem człowiek staje sie mądrzejszy " :S :woohoo: :woohoo: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524454 przez mgielka22
Wiecie co to sie chyba tylko tak mowi ja przed narodzeniem Lilki mowilam nie dam jej smoka bedzie zyc bez a tu dupa nie obylo si ebez niego szczegolni eprzy kolkach i zabkowaniu... Wiec ja nie wiem czy to tak do konca bedzie ze nei damy kolejnemu maluchowi :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia :lol: no Twoja natura matki polki sie udzielilo :D i po prostu powiem Ci szczerze ze jestes moim autorytetem i po prostu bardzo duzo pomagasz doradzasz wiec robie w wiekszosci co moiwsz :blush: :blush: :blush: :S :S :S

Okno mi w kuchni zafoliowali :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524465 przez pati-m
Walczymy z zębami :( Posmarowane, kropelki dane i teraz jest 5-ta zmiana przy próbe utulenia i zasypiania - S. poszedł do Kacperka. Niech wreszcie wyjdą te cholerne trójki :angry: Bidulek męczy się, że szok.

Jogo - no ja to w szoku jestem! Kacper mówi dużo, ale w swoim własnym języku :P No ale ty to jesteś mistrzunio :lol:

Moje dziecko jak mu robiłam kaszkę na dobronoc, to w tym samym czasie poodkurzało mi ogiełki pod choinką. I mówię całkiem poważnie. S. mu włączył odkurzacz do gniazdka, a resztę Kacperek zrobił sam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524470 przez gosia2324
Mgielka no teraz tomnie tak zawstydzilas ze siedze jak burak B)
prosze mi tak nie pisac, nu nu nu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524474 przez pati-m
Ale ja się z mgiełką zgadzam :)
A jak mi jeszcze Gosia doradzisz coś aby Kacper znów zaczął korzystać z nocnika, to Cię będę wychwalać przez 100 lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524480 przez mgielka22
Pati dolaczam sie do Ciebie Lili tez jak wczesniej siedziala i zawsze cos bylo to teraz co ja posadze to sie wkurza i ucieka z niego i nic nie ma B) Gosia alez to prawda jest :lol:
a wlasnie Jogo tez Ci w nocy sie budzi czy nie??? Lilka bez tego smoka to sie budzi i pije duzo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524488 przez Pyśkaaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524500 przez pati-m
Ja przyznam, że mnie ten nocnik dołuje. Czuje się jakbym trochę zawaliła w wychowaniu.
Tak ładnie wołał, aż mu się tak porobiło, że teraz powie konkretnie "NIE" i nie ma siły żeby w niego zrobiło. Przecież na siłę go nie "złamię" i nie posadzę, bo wtedy to już wogóle będzie się go bał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524506 przez mgielka22
Pyśkaaaa napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i masz racje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #524508 przez gosia2324
Mgielka u nas to trzecia noc bez zasypiania bez smoka. wczoraj obudzial sie dopiero po 5 godz,zobaczymy jak bedzie dzis...

Pati hmmm,
a nie jest tak ze nam Mama czy T go mniej sadzaja,albo zapominaja o kupie do nocnika, dziecko czasem ma tak ze "oduczy"sie robienia kupy do nocnika a potem ciezko jest sie znow przelamac...
a nagradzalas za nocnikowy sukces? nie wiem czyms co lubi jesc, jakies paluszki, chrupki, bijcie brawo itd?
Musisz zrobic wielkie WOOW z sukcesu i sie przekona.

A jak wcale nie chce siedziec na nocniku to go przeku, daj suer strakcyja rzecz ( u nas to jest moja kosmetyczka) ale tylko jak siedzi na nocniku moze sie nia bawic :blink:
i przypominaj z czasem po co tam siedzi :blink:
No i rob to po jedzienu,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524510 przez maja1982
pati-m napisał:

Ja przyznam, że mnie ten nocnik dołuje. Czuje się jakbym trochę zawaliła w wychowaniu.
Tak ładnie wołał, aż mu się tak porobiło, że teraz powie konkretnie "NIE" i nie ma siły żeby w niego zrobiło. Przecież na siłę go nie "złamię" i nie posadzę, bo wtedy to już wogóle będzie się go bał.


pati - wyluzuj :silly: moze ma poprostu taki okres!spróbuj za jakis czas na luzie zrobic kolejne podejscie do nocnika!!nie zawiodłaśw wychowaniu!!bez przesady!!!UPOMINAM CIE ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524512 przez Pyśkaaaa
mgielka22 napisał:

Pyśkaaaa napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i masz racje ;)


to chyba Ewelina pisała że albo przystaja na moje warunki albo dowidzenia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524516 przez Pyśkaaaa
Pati mój brat ponoc siedzi obok Frania na podlodze i steka razem z nim.... :P serio mówi że on tyłek to podetrze ale żeby z pieluszki kupke wyjąc to nie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524519 przez pati-m
Gosia - czasami właśnie "przekupię" go czymś żeby usiadł, posiedzi i nic.
Ja mam wrażenie, że on to robi specjalnie :) Jak zaczyna stękać, to ja mówię że idziemy na nocnik. On wtedy śmieje się do mnie i mówi "nie". Nawet jak go posadzę, to nic nie zrobi, a 15min później kupa ląduje w pieluszce. Jak poczuję to pytam, czy kupę zrobił, a on wtedy spuści główkę i mówi "tak". No i zrozum tu takiego marnotę :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524520 przez mgielka22
Gosia brawo to zawsze bylo, a jak ja sadzam to jej nic nei interesuje w kolo i rzuca wszystkim wg mnei to niania pierwsza zawalila :dry: bo je mowilam ze ma ja wysadzac bo tak ladnie robila i najwyrazniej tego nie robila a potem dupa nie bylo odwrotu..

Matko ogladam tabu na nat geo chan facet kopcha sie w balonach :cheer: caluje i wszytsko z nimi robi ciekawe jak w ta mala dziureczke se wsadza B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl