BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

13 lata 2 tygodni temu #676330 przez angie1713
Biedny Kacperek :( oby szybko minęło :kiss:

Dobry jest z tym przykryciem się poduszką :lol: Nadia nawet pod kocykiem nie śpi bo jak ja przykryje to płacze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #676334 przez pati-m
angie - Kacper to samo. śmiejemy się, że on ma jakś radar antyprzykrywający bo od razu się wybudza jak się go przykryje. Ale jeśli sam chce, to wtedy zarzuci coś na siebie i śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #676336 przez beti
Pati, łącznie ok 10 dni... a dorośli dość rzadko to łapią :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #676337 przez pati-m
No mam nadzieję, że mnie to nie dopadnie, choć naszą Monię złapało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #676373 przez mgielka22
Pati :kiss: tak jak Gosia pisze myj czesto raczki, a tego nei mozna czyms posmarowac zeby sie zasuszylo??? Moze Cie bolal bo dzidzia sie zagniezdzala :lol:

My dzis jedzziemy z M na to nglosnienei mam mu pomoc Lili zostanie z dziadkami ;) kupilam jej spodenki krotkie w Takko bo nas tak spakowalam jakby zimno mialo byc a tu upal :silly:

Jak nasze chorowitki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #676374 przez pati-m
Właśnie zainstalowałam sobie w telefonie aplikację "asystent ciążowy". Ciężarówkom polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #676376 przez slowiczek
Ja tez mam asystenta ciazowego w telefonie...jeszcze :P mowi mi ze jestem w 132 tygodniu ciazy :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #676378 przez pati-m
slowiczek napisał:

Ja tez mam asystenta ciazowego w telefonie...jeszcze :P mowi mi ze jestem w 132 tygodniu ciazy :P :P :P


Toszkę przenosiłaś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #676395 przez mgielka22
Ojj jakies tam 3x dluzej prawie jak slonica :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #676435 przez iwonaNAVI
Witam i ja ...Oliwia dalej oj 37- 37.3 ale bez zbijania ...antybiotyk mamy az go skonczymy mam najdzieje ze minbie

ja juz posprzataam domek...2 pranie sie robi...Oliwka spi...pyszny obiadzik sie gotuje (gulasz cielecy mniam :D )
zastanawiam sie czy nie wyjsc z Oliwka na dwor na chwile chociaz bo w domu tak parno nie ma czym oddychac a to juz 3 dzien jak nie wychodzi :( jak myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #676494 przez gosia2324
Iwonka przy gorączce i antybiotyku nie trzeba wychodzić na dwór zwłaszcza jak jest slonce.

Beti jak po imprezie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #676531 przez slowiczek
Natalcia zasypia, Łukasz w Kielcach więc mam wieczór dla siebie..

dziś miałam dzień lenia, przez cały dzień łaziłam w piżamie, nawet się nie uczesałam :silly:
obiadu nie ugotowałam, nie sprzątałam, siedziałam głownie na balkonie z Natalką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #676551 przez Agusia83
A ja wybrałam sie rano z Emi na zakupy,później sie pobawilysmy,przyjechal D.i znow musial jechac,a my zdrzemnelysmy sie 2h i po obiedzie tez non stóp siedzieliśmy na balkonie...od kilku minut Emi juz spi...ja czekam aż kolejna pralka wypierze i powiesze na balkonie. Myje sie i idę do lozka.
Jutro rano mama wpada na kawke,a popoludniu tesciowa,więc nie bede sama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #676556 przez monika1984lodz
dzień dobry wieczór

Kavper chlopaku hihi prawie Cie nie widać :lol: :kiss:

Agusia jasnowidz mówisz hihi

Słowiczku zlituj siie :Phahah i wypuść już tego ludzia z brzucha :p

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #676568 przez Agusia83
Kacperek przykryty podusia słodko w :laugh: yglada.

Cisza jak makiem zasiał...Emi budziła sie już 2 razy...kurcze, o co chodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl