BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 10 miesiąc temu #688079 przez mgielka22
Gosia zgadzam sie z mala potrzebujesz zmiany klimatu a nie od paru lat w domu siedzisz!!! Jedzcie zmiencie klimat i Kuba od razu wyzdrowieje a Jogo jodu sie nahapie na plazy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688089 przez gosia2324
Mgielka, to nie o to chodzi, my nie z tych "siedzących w domu" i ciagle jak nie my gdzieś to ktoś u nas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688098 przez monika1984lodz
Arturo cudny- i mma nadzieję,że zostanie Arturkiem bo pasuje do niego jak ulał :D
jak oderałam tel od Agusi to aż mi gęsia skórka na rękach się zrobiła :cheer:


My dizsiaj w zoo byliśmy- Emi szał normalnie

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688104 przez gosia2324
Monia pokaaaaa fotki :silly:
i co jedziecie do Chańczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688107 przez mgielka22
Gosia mi nie chodzi o siedzenie w domu i nic nierobienie tylko o to ze caly czas w tym samym miejscu bez zmiany klimatu i niewazne ze macie gosci czy cos chodzi o jakikolwiek dluzszy wyjazd na urlop i zmiane klimatu ;) odpedzenie sie od ciaglego chodzenai gotowania sprzatania i skakania wokol wszystkich ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688108 przez monika1984lodz
Gosia pokaże jak Ty pokazęsz nową fryzurę :P hihi
a z chańczą sięokaże w przyszłym tygodniu :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688119 przez mgielka22
Bardzo dobrze Monia powiedzialas :D najpierqw Gosia niech fryzurke pokaze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688121 przez monika1984lodz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688134 przez mgielka22
Haha ale Emisia slodko nasladuje zwierzaczki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688156 przez beti
Czesc kochane, Fifi ma zapalenie spojowek... Ale to nie wszystko, pokazal dziś 2 razy że ma w buzi ala... I lekarz zajrzal i się przerazil, podobno już dawno nie widzial tak zainfekowanego gardla,, szybko skierowal nas na badania na paciorkowca i na crp na szczescie oba wyniki ok, wiec przynajmniej wiemy że nie trzeba go antybiotykiem traktowac... Fifi osowialy troche i te biedne napuchniete i zaklejone oczka :( do srody na L4 a w sr na kontorle, ma też skonsultowac się z kims skad moze być aż taki stan gardla, czy nie ma jakiejs nowej choroby czy czegos... :( bardzo profesjonalnie nas potraktowal, pewnie niejeden lekarz dalby antybiotyk i po temacie...

Gosia, jedzcie!!! Odpoczniesz, jest pogoda, dzieci się wyszaleja!!! Spedzicie razem czas bez domowych obowiazkow...
Jak dzwonilas to wlasnie sprzatalam i nie slyszalam :(

Emisie jutro na komputerze obejrze...

Dobranoc!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688160 przez slowiczek
aaaaaaaale zwariowany dzień :)
Ł wrócił, powiem Wam, że Natalka na początku się go wstydziła, jednak rozłąka 2-tygodniowa u takiego małego dziecka to duuuuużo
nadrabiamy więc :), udało mi się wyciągnąć Ł do Ikei na zakupy, minus tego taki, że N wyspała się wieczorem w samochodzie i w efekcie zasypia dopiero teraz...

Gosia, nie zastanawiaj się tylko jedź, każdy taki wyjazd to dawka swieżości i nowej energii :)

Beti, o kurcze, biedny Fifi, zapalenie spojówek to straszna paskuda :(

Emilka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688185 przez pati-m
Witam,
Ja cały dzień nie mogłam wczoraj wejść bo myślałam że minet nie działa. S. był na wyjeździe a ja tępa w te klocki ;) A się okazało, że to coś z moim kompem nie tak. Będzie mi go naprawiła a tymczasem piszę z jego lapka skoro już wrócił.

Przede wszystkim GRATULACJE DLA AGUSI :kiss: :kiss: :kiss:
Piękny chłopczyk :) No i wkońcu Arturek?
Rzeczywiście szybko jej poszło.

A co u nas? Wczoraj lekarka nas nie przyjęła :angry: W ogóle nie odbierała telefonu. Dziś spróbuję zadzwonić do innego i jak się uda to pojedziemy a jak nie to dopiero jutro. Ale wizyta musi być bo ten kaszel bardzo źle brzmi.
Ja zresztą podobnie kaszlę jak Kacpero i do tego znów mi chyba krtań zaatakowało bo ledwo mówię. Ech już kończę z tym przedszkolem póki co bo ciągle coś do domu znoszę :dry:

Gosia - ja też uważam, że powinnaś wyjechać teraz :) Baaaardzo ci się to przyda i przyjedziesz ze "świeżą głową". Poza tym nigdy nic nie wiadomo czy we wrześniu też nie zrobicie sobie gdzieś wycieczki :)

beti - całuski dla Fifka :kiss: Super, że trafiliście na takiego porządnego lekarza.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688189 przez mgielka22
Hej obudzilam sie wsciekla...M dopiero wrocil o 7:30 :angry: zadnej informacji co gdzie i jak nic... noirmalnie szlag mnie trafil jeszcze wielce oburzony ze ja zla jestem nosz kur...czarne mysli przed oczami jak czlowiek sie budzi a kolo Ciebei nei ma osoby ktora kochasz...

Pati ale mialas sen :cheer: zazwyczaj sa przeciwstawne...

Beti buziak dla Filipka niech szybko mu przejdzie te zapalenie spojowek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688192 przez beti
Hej, u nas chyba jedna z najgorszych nocy, odkad się Fifi urodzil... Zasnal o 20, ja się polozylam o 24, a o 24:15 Fifi się obudzil z placzem że oko nie dziala... Przemylam mu, mial strasznie zapuchniete i posklejane... A potem 1,5 h nie mogl zasnac, a jak już zasnal to po godzinie znow się obudzil z tym samym placzem i znow ok godziny zasnac nie mogl... A potem znowu pobudka po godzinie i powtorka z rozrywki, jak 3h dzisiaj spalam to max... Ciezki dzien się szykuje... Jedyny plus że rano oczka już w duzo lepszym stanie... Za to sniadania nie chcial przez to gardelko i zjadl w finale tylko troche kaszki...

Wlasnie burze mamy :) jest czym oddychac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688195 przez gosia2324
Wreszcie sie schłodziło ....

Noc oki :) Z Kuba juz tfu tfu dobrze, ale antybiotyk ma do srody i jak bedzie bez zmian to jedziemy.

Pati, ja bym umarla ze strachu
:cheer:

Beti :( Biedny fifi:( kurcze, ale on chyba bardzo dlugo mial kaszel co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl