BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 10 miesiąc temu #688322 przez beti
Mam do srody L4, moja mama wyjechala, nie wiem czy się nie spakuje i nie pojade do niej żeby przemyslec troche rzeczy... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688323 przez pati-m
beti napisał:

Z nim się nie da spokojnie gadac, naprawdę nie prosze go o nic duzego ani ciezkiego, chcialam żeby mi karchera podlaczyl bo chcialam poduszki na hustawke uprac... To uslyszalam zebym sobie sama podlaczyla, chcialam żeby hustawke wystawil na asfalt z trawy, zebym mogla ja pomalowac to też nie, bo jest lekka i sama sobie ja mozesz wyniesc... I tak ciagle... :( :(


nosz kurde! :angry: To ON powinien to wszystko zrobić! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688324 przez slowiczek
Beti, kurde, co sie dzieje z tym Twoim M :angry: :( jak mu na spokojnie tlumaczysz to tez nie dociera?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688341 przez fanka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dawidoff wlasnie sie obudził, spał prawie 3 godziny!!! no ale pogoda tragiczna, ciagle leje deszcz więc pewnie dlatego!!
a dzis z okazji dnia ojca szykuje wypasiony obiadek dla M, taki jak lubi, a poza tym ja uwielbiam gotować, odpręża mnie to :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688373 przez beti
Slowiczek, on nie potrafi rozmawiac...

Fanka, ja mysle tak samo, ale on zawsze uwaza że robi wiecej i zawsze jest bardziej zmeczony... Dodam jeszcze tylko że to ja przynosze 70 % naszych lacznych dochodow...
Jestem na siebie zła bo ja wstalam rano z Fifim a jemu dalam się wyspac, rano już pozmywalam, ogarnelam a on mi się tak odwdzieczyl... Ja żeby mi się dal wyspac musze go 1-2 miesiace prosic...a to ja codziennie wstaje o 6, czasem o 5, to ja ciagle jestem w trasie i to ja wracam z tych pieprzonych imprez firmowych ok 1-2 w nocy... :(
Brak mi już slow :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688392 przez kasia79
Cześć, w piękny niedzielny dzień, czytam o waszych problemach z M i już tęsknię za moim kochanym, wyjechał dzisiaj o 6.30 i nie wiadomo jeszcze kiedy wróci ale prawdopodobnie dopiero we wrześniu. Sytuacja finansowa zmusiła nas żeby zostawił swoją pracę gdzie tyrał po 11 godzin codziennie a starczało od pierwszego do pierwszego, nawet nie było co odłożyć, masakra.
Strasznie mi dzisiaj żle, ale musimy się przyzwyczaić, pociecha jest to że to tylko 800km.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688393 przez pati-m

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688394 przez pati-m
kasia - co ile M. będzie wracał do domu? Co 2, 3 m-ce? Kurde dzielna jesteś. Ja bym tak nie chciała, no ale sama piszesz, że sytuacja was zmusiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688404 przez iwonaNAVI
Czesc kochane ja dzisiaj po raz pierwszy od nie wjem kiedy siedze w domu i mam wolne...znaczy zero pracy,szkoly,truskawek
z tej radosci wypralam juz 2 pralki wysprzatalam mieszkanie bylam z Oliwka na spacerku

Fanka powodzenia...szybko zleci nie jestes sama masz przeciez dzieci...a twoj bedzie pracowal w zawodzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688407 przez iwonaNAVI
Beti nie daj sie tak go przyzywczailas jak dziewczyny mowia i dla niego to normalne ze on nic nie robi bo twszystko ogarniasz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688412 przez pati-m
Pyśka - sprawdź sobie czy się zgadza :)
noworodek.pl/index.php?sm=1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688419 przez gosia2324
Hej :(

Bylismy u T i u mojego taty z życzeniami .
I jeszcze po nowe trampki dla dzieci bo nóżki już podrosły i .... u nas to jakiś wirus bo teraz Jagódka z gorączka :( nosz kurka :(
I znow zero kataru, kaszlu, nic tylko temp :(
Walczymy ...


Beti, spakuj małego i jedz do domu mamy, niech książę posiedzi w samotności skoro rodzina mu przeszkadza w odpoczywaniu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688424 przez pati-m
Jejku Gosia przykro mi :( Mam nadzieję, że nie rozwinie się nic poważniejszego.
Może to rzeczywiście jakiś wirus. Zdróweczka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688448 przez Mała
Witam
U nas dziś fajny dzień, dzieciaki potaplały się w fontannie, potem byliśmy na plaży :)

Beti :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Fifciu zdrowiej chłopaku :kiss: Beti ja też miałam infekcję oczu, gardło, a za chwilę anginę, także trzymaj rękę na pulsie, żeby czasem się nie rozkręciło

Jagoódka kurcze no, ale coś Wam wpadło, zdrówka dziewczyno :kiss:

Iwonka to miałaś radość no :silly:

Kasia przytulam, ja też bym tęskniła, ale jak trzeba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688457 przez Pyśkaaaa
witam i ja wczoraj czytalam wieczorem ale jakas zmeczona bylam aby odpisac
Agusia jeszcze raz gratuluje synka :*

Gosia strasznie mi przykro...

Beti nawet nie wiem co powiedziec.... on zawsze taki byl? A dla Fifka zdrowka :*

Monia Emi Kochana :*

a my wczoraj na wsi Franek szalal padl w aucie a dzis tez tylko ze u moich rodzicow wychlodzilismy sie w basenie :p
Franek ladnie robi siusiu nawet na sedes zrobi bez nakladki czasami zdarzy mu sie podsikac ale wybaczam :p najgorzej jest ze nie chce na dworze robic musi do sedesu na krotkie trasy chodzi bez pammpka ale jak na dlugo to zakladam bo woli w majty niz na trawke.....

I zaczal zasypiac w lozeczku tylko najpierw musi sie wyprzytulac co prawda z pokoju wyjsc nie moge ale nic, powoli :)

ot wychwalilm synusia :)

aaaa Pati 55 cchlopak tak mi wyszlo a Tobie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl