BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 5 miesiąc temu #796678 przez maja1982
iwonka - ja miałam to samo :) :blush: bałam sie zasnąc zeby mieć cały czas lolusia n oku a potem koleżanka chrapaczka sie uaktywniła :)

słowiczek - no cos ty??jaki tekst!!ogólnie średnio przytulnie tam miałaś :dry: :( zepsuli taki piękny moment !!dziady jedne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796686 przez slowiczek
nooo sam poród wspominam rewelacyjnie, super warunki, super położna, szybko, miło, śmiesznie
a potem taka porażka :dry:
i jeszcze jak mnie przywieźli właśnie z płaczącą Nati to ta milusia położna,poleciała spojrzeć w kartę ile mam lat i coś tam skomentowała, że po co się tak spieszyłam z dzieckiem skoro nie potrafię się nią zająć :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796687 przez gosia2324
A my wy przytulałyśmy sie na porodówce, potem mała na ręce i zawieźli nas na sale a tam to juz do rana ja trzymałam na rękach i gapiłam sie jak w obrazek :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796691 przez Mała
Słowiczek serio, my leżałyśmy 2h na porodówce, Ola mi na piersiach i ryczała,a ja ją uspokajałam, na co położna, żeby płakała, bo płuca rozpręża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796692 przez gosia2324
Słowiczku trzeba bylo skarge złożyć na ta pice :cheer: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796694 przez maja1982
gosia2324 napisał:

Słowiczku trzeba bylo skarge złożyć na ta pice :cheer: :angry:


gosia :woohoo: :laugh: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796700 przez slowiczek
Gosia, na poczatku miałam taki zamiar złożyć skargę ale potem wiesz jak jest, jak już miałam Natalke przy sobie to tylko odliczałam godziny do wyjścia i wszystko mialam w dupie :)
to była taka stara baba, masakra
ja krwawiłam bardzo,zleciało się do mnie stado lekarzy i leżałam po porodzie ze 2 godziny pod kroplówką i Ł w tym czasie zajmował się Nati i wiecie co, 2 razy pościel musieli mi zmienić to t sama położna wydarła się na mnie, że trzeci raz mi już nie zmieni no czaicie B) bo to moja wina, że krwawię :S
potem ta polozna zabrala Natalke i chciala jej dac MM ale przywiozla mi ja bo powiedziala ze NAWET ssać nie potrafi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796704 przez Sylwia26081982
No poczytałam i usmiechałam się do monitora, a mój M pyta, czy wszystko w porządku ze ,mną :D:D

Słowiczek pokaż Nati, dawno jej nie widziałam , a faktycznie prześliczna :)

U nas przytulanki były od początku do końca ale rozdarte z głodu były obydwa dzieciaczki, z tym że przy drugim juz wiedziałąm co robić. Ale noce to masakra.

BEti mm ten tort musi byc pycha, zrobie mamie na urodzinki w lutym:)

MAja <pociszacz> :D

Slowiczek ja zawsze reagowałam placzem na wszystkie nawet najdrobniejsze niepowodzenia ale po urodzeniu Adriana minęło mi to..albo moze wyrosłam z tego ;)

Monia, Emi super, a po imprezie najlepsza:)

Gosia śliczne zdjęcia..kurcze zeby mój M chciał tak pozować..
Dziswłasnie myślałam o tym że nie mamy zdjęcia w czwóreczkę,

A ja uwielbiam byc kierowcą ale teraz jak mam dzieci to bardzo często mysle zeby nic sie nie stało, co by było gdyby itp. Dziś tak ślisko rano, musiałam byc meega ostrozna i czarne wizje zeby Ci z naprzeciwka tez byli ostrozni..

Ogólnie ok kilku dni mam dziwne myśli, wczoraj mówie do M, ze jakbym teraz umarła to Adi bysie przeciez zatesknił, a wiecie co on mi powiedział ? Ze przyzwyczaiłby się tak jak do rozstania ze smoczkiem, nie ma i już :dry: No ale kurde smoczek to rzecz..

Pózniej mówie o poronieniach, czy w nastepnej cąży po poronieniu dzidzia jest taka sama.. Taki jakiś melancholijny nastrój..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796707 przez Mała
Słowiczku coś ty za dziecko urodziła, przecież noworodki to nawet same butelkę umieją trzymać, a o ssaniu to nie wspomnę :dry:

Sylwia T miał rację, przyzwyczaiłby się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796713 przez maja1982
Mała napisał:

Słowiczku coś ty za dziecko urodziła, przecież noworodki to nawet same butelkę umieją trzymać, a o ssaniu to nie wspomnę :dry:


i sikać do nocnika :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796718 przez Mała
maja1982 napisał:

Mała napisał:

Słowiczku coś ty za dziecko urodziła, przecież noworodki to nawet same butelkę umieją trzymać, a o ssaniu to nie wspomnę :dry:


i sikać do nocnika :silly:

o tym zapomniałam, bo moje dziecko jeszcze w tej sprawie to tak sobie :silly: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796720 przez maja1982
Mała napisał:

maja1982 napisał:

Mała napisał:

Słowiczku coś ty za dziecko urodziła, przecież noworodki to nawet same butelkę umieją trzymać, a o ssaniu to nie wspomnę :dry:


i sikać do nocnika :silly:

o tym zapomniałam, bo moje dziecko jeszcze w tej sprawie to tak sobie :silly: :S


hihi

wino, czekolada, gołąbki i czuje sie milion razy lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796722 przez Mała
Maja czekolada i gołąbki uuuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796724 przez slowiczek
a ja postanowiłam trochę przystopować ze słodyczami, kupiłam dziś czekoladę i zjadłam tylko 3/4 tabliczki a nie całą jak zawsze :side: , ćwiczę silną wolę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796725 przez maja1982
mała - ja zawszze mam tak :) ale moj D tez chyba ma pms bo mijamy sie co chwilkę w kuchni :silly: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl