BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #601626 przez karolinkanice16
Hej a ja dzisiaj cały dzień w domu i jak na złość dziś nie padało :P. Wieczorem mój. A. przygotował kąpiel dużo piany i razem w wannie się pluskaliśmy :) potem zrobił mi kolacyjkę obejrzeliśmy x-factora i teraz coś porobię na kompie :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601680 przez emi87
widze ze wszystkie dzis leniuchuja hehe my tez mamy plan -> łóżko hehe :P

askan wczoraj wieczorem o Tobie myslałam - jak po wizycie u lekarza, dobrze sie czujesz, z dzidzia ok?? (chyba ze juz pisałaś a ja niezarejestrowałam).


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłej niedzielki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601692 przez patrysia305
hej

wczoraj byliśmy oglądać wózki i już kompletnie zwariowałam, mężowi podobał się jedo 4sd classic,tylko dla mnie spacerówka jakaś kobylasta, ja obstawiam x landera xa, ale on jest trochę sztywny :( enzo evo też fajnie wyglądał , wcześniej byłam przekonana na vectora pro a teraz odpada całkiem - nisko ma gondolę jakoś i gosciu mówił że chińszczyzna totalna, a na internecie mój nr 1 to był :( teraz jeszcze muszę zobaczyć na żywo ten passo i babyactive elipso

ale kołomyja straszna - wybór jest wielki i na co sie zdecydować

miłej niedzielki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601694 przez dziubasek
Czesc brzuszki :laugh:
Emi dont wory, o salmonelle nie tak latwo(ja jestem nosicielem salmoneli i specjalnie nigdy nie uwazalam na to co jem a ostatni raz mnie dopadlo ok 5-6 lat temu)
Patrysiakup ten ktory ci sie podoba najbardziej i ktory dla ciebie wydaje sie najodpowiedniejszy
Ja zaraz do pracy(10 godz wrrrrrr :angry: )ale jeszcze tylko jutro i znowu 3 dni wolnego wiec nie ma tragedi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601718 przez agusiaa26
hej brzuchatki;)

emi widze że podobne masz schizy co ja;) mnie kurcze wczoraj lekko kopął prąd, przeszedł przez kuchenke:/ już panikowałam ale poczytałam że musi cie niezle kopnąć żeby coś sie stało poważnego no i przejsc przez miednice:/ w pon mam wizyte to od razu zapytam o te kopnęcia:/

patrysia305 wiesz co a ja jednak nie kupuję wózka 3w1 bo napewno spacerówka w zimie bedzie za mała, kupię wszystko osobno, fotelik i gondole a pod koniec roku jakąś większą spacerówke która będzie mi służyć na dłużej. Czy ktoś podziela moje zdanie, co o tym sądzicie?

Joanna mój nie gotuje ale za to sprzata bardzo chętnie i to sam z siebie :) wczoraj umył okna, powiesił firanki, umył kuchnie, podłogi a mi zostawił tylko ;) ehh cudnie :)

miłej niedzieli,
ide robić ogórkową pierogi i sałatkę bo wyjeżdzam do rodziców a Męszowi trzeba zostawić coś w lodówce żeby bidulek nie głodował ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601803 przez Joanna89
hej:)
U nas słonko więc wedle planu ruszamy w trasę gdzieś pospacerować w promieniach słońca hehe
miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601812 przez mycha7
patrysia305 napisał:

hej

wczoraj byliśmy oglądać wózki i już kompletnie zwariowałam, mężowi podobał się jedo 4sd classic,tylko dla mnie spacerówka jakaś kobylasta, ja obstawiam x landera xa, ale on jest trochę sztywny :( enzo evo też fajnie wyglądał , wcześniej byłam przekonana na vectora pro a teraz odpada całkiem - nisko ma gondolę jakoś i gosciu mówił że chińszczyzna totalna, a na internecie mój nr 1 to był :( teraz jeszcze muszę zobaczyć na żywo ten passo i babyactive elipso

ale kołomyja straszna - wybór jest wielki i na co sie zdecydować
Mi tez sie podoba enzo evo i baby active elipso tylko jeden ma wielka spacerowke montowana na stelazu w jedna strone a baby ma ogromna bude w spacerowce a u nas nie moglam nigdzie znalezc by zobzczyc na zywo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601880 przez NataliaK
Helooł :) faktycznie mało rozgadane jesteśmy w weekend :D my wczoraj cały dzień u rodziców jednych i drugich spędziliśmy, zaliczyliśmy spacer z pieskiem, pomimo mroźnej pogody było bardzo przyjemnie.

Zgadzam się, że z wózkiem to nie taki łatwy wybór też mam problem żeby się na coś zdecydować...

karolinkanice16 super ciuszki, niezły zestaw już uzbierałaś :)


Pozdrawiam i miłej niedzieli :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #601908 przez uniuni
Witajcie :)

Emi ja też mam takie trzaski :) Koleżanka powiedziała mi, że będę mamą z 'miękką d..ą', że będę się trzęsła nad dzieckiem i w ogóle. Możliwe, chociaż mam nadzieję, że znajdę jakiś złoty środek ;)

Patrysia pamiętam jak sama załamywałam ręce przy wyborze wózka. Na szczęście lista tych które zmieszczą się w bagażniku mojego auta była dosyć krótka. Stanęło na Bebetto Solaris, mam nadzieję, że nie będę rozczarowana :)

Dziubasek a kiedy Ty planujesz na zwolnienie iść? Zazdroszczę Ci tej energii!! Praca, córka, ciąża, joga itd.. mój dzień musiałby mieć co najmniej 34h! 24 to za mało :silly:
Chodzę do tej swojej pracy i zaczęłam się trochę martwić, że Nilsa rozstrajam.. Niby teraz powinny maluchy mieć jakiś rytm dnia, a ja chodząc na dwie zmiany sama mam problemy z przestawieniem się, to Paproch w ogóle musi być zagubiony :huh:

Agusia też myślałam o takim rozwiązaniu :) Kupiłam 2 w 1 tylko dlatego, że spacerówka do wózka kosztowała zaledwie 200zł i wcale nie muszę jej użyć :silly: Za to fotelik samochodowy zamierzam kupić lepszej firmy. Czasem te dodatkowe do wózeczka mają w specyfikacji, że certyfikat taki i taki. ładnie to wygląda, ale jak sprawdzisz, to się okazuje, że to nie certyfikat bezpieczeństwa tylko, że właściwy, nie szkodliwy materiał wyścieła fotelik. Takie tam chłyty martetingowe :silly:

Natalia jak fajnie :) a my do rodzin swoich tak daleko mamy, że aż przykro czasem, że się tak rzadko widujemy. Na wielkanoc jedziemy do rodziców J. a ja w maju znowu do PL lecę, to swoją mamusię zobaczę :lol:

Askan jak się czujesz? Lepiej? Maleństwo się rozbrykało i już nie straszy?

U mnie taka piękna pogoda, że wybraliśmy się na spacer z J. ZObaczcie jak mi pięknie brzuszek nagle wyskoczył :D



Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601916 przez askan2
Melduję się dziewczyny, ja od razu po wizycie wylądowałam w szpitalu... ale spokojnie... i od początku... oczywiście szyjka moja piękna i długa 4cm, konował źle mi zmierzył, dzidzia się rusza ale mam całe łożysko na przedniej ścianie więc mam prawo nie czuć tak dokładnie tych ruchów a wylądowałam w szpitalu z tym skaczącym ciśnieniem bo na wizycie miałam 160/90 a już na izbie przyjęć 127/80 dziwne ale trzeba te skoki pobadać no i już raczej do końca ciąży tabletki (które są bezpieczne dla dzidzi), no i kontrola ciśnienia, częstsze badanie moczu aby ewentualne zatrucie ciążowe wyłapać wczesniej,jestem zadowolona z pobytu w szpitalu bardzo dobra opieka szereg badań, sześć razy dziennie słucham serduszka dziecka a i mały waży 800 gram taki z niego już wielkolud :lol: Jak wszystko ok będzie to wyjdę pewnie wtorek, środa

Dziewczyny i tak ku przestrodze jak zaczną wam puchnąć nogi to koniecznie jazda na badanie moczu czy białka w nim nie ma !!!!!!
Wczoraj na oddziale robili dziewczynie cesarkę w 26 tc miała tak ciężkie zatrucie i już pewnie rzucawki (za późno było na jakiekolwiek leczenie)dla tego w ciąży NIE MOŻNA nic bagatelizować !!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601929 przez uniuni
Askan to jednak dobre wieści :) I Ksawery taki duży, super :D My się wybieramy na USG 15 kwietnia. Niesamowicie się stęskniłam za tym naszym maluszkiem :blush:

Kurcze, faktycznie trzeba uważać. Mam nadzieję, że maleństwo silne i zdrowe i przeżyje :( Cholera i jak ja mam tutaj sobie poradzić z tymi ignorantami? Glukozy mi odmówili, badania krwi też, a jak ze skurczami pojechałam na pogotowie, to po trzech godzinach czekania, sprawdzili siki i temperaturę, powiedzieli, że normalne i kazali wracać do domu :(
Zobaczę w aptece może są jakieś domowe testy, bo już sama nie wiem za co się zaczepić :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601936 przez kasiak
Dzień znowu spokojny :) zrobiłam sobie spa :) maseczki, paznokcie, prysznic, smarowanie różnymi specyfikami... :laugh: i powiem wam, że paznokcie u nóg malowałam dzisiaj ostatni raz! Nie dam rady bo brzuszysko przeszkadza! Strasznie się zmeczylam tymi wygibasami ze schylaniem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #601937 przez dziubasek
uniuni ja mam zamiar pracować do 32tc, pracuje w fabryce w kontroli jakości(czytaj zamulam się wypełniając papierki ;))
Powera mam od paru tygodni więc korzystam
W pierwszej ciąży pracowałam do 38tc
Askan to super ze z małym wszystko dobrze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601948 przez Marta27
Witajcie w tą słoneczną niedzielę

My po wczorajszym oglądaniu wózka zdecydowaliśmy się na jego cena zachęcająca i to że jest wózek od znajomych to dla mnie też plus. Wózek chociaż że w jasnym kolorze jest śliczny i wygląda na nowy ponieważ był wyprany a więc jeden problem zakupowy z głowy.

Wczoraj miałam jakiś senny dzień nić mi się nie chciało najchętniej przez cały dzień bym spała dziś mam podobnie lecz się nie kładę teraz bo trzeba coś zjeść na obiadek

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #601960 przez dorkiszon
hejo! Ja trzeci dzień chora. Zrobiłam dziś gołąbki z kapusty pekińskiej.
Stanełam na wagę kurcze dziwnie mi waga skacze ostatnio 60 teraz 56 kg jak to możliwe ?
Okropną zgagę mam już nie daje rady czasami przestało mi mleko pomagać, gaviskon i migdały muszę zapytać lekarza czy mogę coś mocniejszego zapodać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl