BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #691484 przez mycha7
Agniesia jak patrzę na Twojego synka to od razu mam lepszy humor. Wiem, dla jakiego szczęścia leżę w szpitalu. Jest piękny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691486 przez nala
Jamajka współczuje Ci tych historii. U mnie co prawda zgaga zdarzyła się dosłownie kilka razy, ale gdzieś wyczytałam, że pomaga życie gumy do żucia i u mnie w tych przypadkach to się sprawdziło. Czytałam też, żeby na zgagę właśnie nie pić mięty bo ona jeszcze bardziej pobudza soki trawienne czy coś i sprzyja zgadze. Być może to faktycznie jakieś zatrucie tak jak napisałaś. Trzymam kciuki żeby złe samopoczucie szybko minęło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691495 przez Qltoorka
kaska1982, no to trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wieści...Leżalaś w szpitalu, robili Ci już ktg, widziałaś gdzie Ci podpinali tą sondę do rejestrowania skurczy-u góry brzucha właśnie, więc to właśnie te skurcze :)
Mam nadzieję, że się nie będziesz długo męczyć, kochana :kiss:

O, i karolina_p123 też :) Ale Tobie też przepowiadali wcześniejszy poród :) Trzymam również kciuki!!!


A Sewerynek nasz - Aniołek :) Jejku, żeby moje dziecię też było takie spokojne... :cheer:

karolcia84, buahaha, tyle róznych diagnoz, że nie nadążam... :laugh:

A właśnie...pochwaliłam się położnej dziś, że mam jakiś zaczątek infekcji, bo mnie trochę swędzi i piecze pipencja i smaruję maścią Clotrimazolum (też mi polecałyście...) i co? I babka zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że w ciąży nie wolno!!! A co do hemoroidów to weszła zapytać lekarki czym powinnam się leczyć i co mi lekarka kazała kupić? Czopki, które własnie kurna biorę od poniedziałku i g....pomagają póki co... Aż z desperacji kupiłam sobie trzy razy droższe czopki Posterisan (może te pomogą...)
Położna mnie nastraszyła, że przy porodzie może być tych żylaków i więcej i większe.... masakra... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691498 przez judytejsza
Karolinap123 spokojnie kochana wszystko bedzie dbrzenie denerwuj sie,powodzonka, wszystkie tu 3 mamy kciuki za Ciebie;) czekamy na info;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #691511 przez emi87
Qltoorka może z tymi hemoroidami tak źle nie bedzie i uda ci sie je zaleczyc...

jamajka bidulko :( miejmy nadzieje ze przejdzie. może rosołku sie napij albo sucha buleczke? to troche pomaga...
agniesia słodki czupraczek :D

karuzelka skończona - na zywo ładniejsza (strasznie cięzko było mi zdjęcie zrobić :P ). trzeba tylko patyka przedłuzyć żeby była wyzej ale to już jutro mąż będzie dziergał z drewna :) oto moje dzisiejsze wypociny :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691517 przez NataliaK
joanna tu masz wszystko na temat pieluszek ale wygląda to mniej więcej tak jak Emi pisała z tym, że są też super pieluszki za 20-30zł wiec nie trzeba tych drogich kupować akurat Milovia jest droga firmą www.milovia.eu/pl/pieluszkowe-abc.html

a jak spotkanie z wózkami??


karolina_p trzymam kciuki za poród :)

emi pięknie wyszło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691522 przez Joanna89
My już w domku... :)
Co do wózków x-lander, wcale nie są takie ogromne jakby się miało wydawać, mężowi do gustu przypadł model XQ w kolorze fioletu , mi też nawet się podoba. Gondolka fajna,napewno w zimę bym się nie martwiła ,że mi dziecko "wywieje" hihi. Cena za 4w1 z bazą do fotelika Izzy Sleep 2,5 tyś, więc podobnie do Quinny, wagowo też taki sam. Nie wiem namyślimy się i w przyszłym tygodniu już któryś kupimy :)

Emi- sówki śliczne :) uwielbiam ten motyw:)

Agniesia śliczna czuprynka!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691524 przez Jamajka
Emi przecudna ta karuzela i strasznie oryginalna :D zdolna bestia z Ciebie :)

Nala ja miętę piłam nie na zgagę tylko na żołądek :( strasznie mnie boli..

zaraz obczaję w necie czy ciężarne mogą pić smectę, a jak do jutra mi nie przejdzie to pójdę do lekarza.. tylko nie wiem czy do gina (i tak jutro mam mu się pokazać) czy do ogólnego..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691537 przez agusiaa26
czesc mamki,
my dzisiaj znów dupny dzień mamy, bardzo leniwy :dry:

agniesiu twój synio jest cudny, ja sie zastanawiam jak bede kłaść takiego maluszka na boku, czy mu będzie wygodnie bo te rąsie takie kruchutkie i malutkie no ale pewnie jak urodze to będzie dla mnie pikuś :blink:

Qltoorka wiesz że jestem z Tobą w klubie z tymi dziadami, nie martw się, napewno nie położną, fakt, mogą wyjść ale nie będziemy mieć już takiego ucisku w brzuchu jaki teraz oferuje nam dzidzia ;)
Ja jestem dobrej myśli, chociaż u mnie nie pomaga picie ponad 2l wody dziennie, ani owoce ani błonnik, w sumie nie mam tak źle bo nie krwawie, nie boli ani nie swedzi tyle że jest :angry:
Poza tym pamiętaj że większość kobiet w ciąży ma te żylaki aż dziwi mnie że w lipcówkach jest Nas tak mało, pewnie większość się wstydzi tego problemu :silly:

emi87 o karuzelka pierwsza klasa, sami ją zrobiliście?? jest boska!! :)

karolina_p123 trzymamy kciuki!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691543 przez !sylwia!
Karolinap123 życzę powodzenia.
Emi śliczna ta karuzelka, może na czas macierzyńskiego ich produkcją się zajmiesz??
Qltoorka no to nie zazdroszczę, a z tego co się zdążyłam przekonać to każda położna tak jak lekarz mają różne zdanie co do leków stosowanych przez ciężarne.
Dorkiszon lipa z tą Twoją rodzicielka, no ale cóż się zrobi rodziny sie nie wybiera. Dużo siły i cierpliwości Ci życzę.
Jamajka trzymaj się biedulko i kuruj, jak ja się dorobiłam tego swojego zatrucia to wylądowała na 4dni w szpitalu.
Karolinkanice współczuję tych boli w krzyżu.
Madzia podobnie jak reszta czekam na obszerne relacje porodowe.
A u mnie lipa bo wychodowali mi tego paciorkowca, ale dr kazał się nie martwić bo przed cięciem poradzą mi leki i będzie wszystko dobrze. A i mam minimalną szyjke więc Olo może zacząć się pchać na świat tak naprawdę w kazdej chwili. Dr powiedział że wystarczy ostry seks albo dłuższy spacer w szybszym tempie i mogę sie na porodowke zbierać. Mam nadzieje że do lipca wytrzymamy w pakiecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691544 przez osobka85
emi- przecudna karuzela!! zdolniacha z Ciebie :)

karolina_p- 3mam kciuki za szybki poród :) powodzenia!!

qltoorka- tak to jest z tymi konowałami lekarzami.. jeden przepisze leki a drugi krzyczy, że absolutnie nie wolno takich.. ehhh szkoda gadać! a później się dziwią, że Polacy się leczą na własną rękę..

jamajka- mleko i migdały nie pomagają?

joanna- my też myśleliśmy nad x landerem ale tym nowym x-move. Niestety znalazłam sporo negatywnych opinii o nim a dodatkowo znaleźliśmy taki, który nam się bardziej spodobał- hartan VIP więc zmieniliśmy zdanie :) jeśli zaś chodzi o te starsze modele- np xq to słyszałam dużo pozytywnych opinii.

A propos wózka- ciekawe kiedy ten nasz wreszcie przyjdzie, bo zamówiony był po majówce, powinien być na początku lipca. Mam nadzieję, że dotrze na czas :)

w ogóle zauważyłam, że dzisiaj obniżył mi się znacznie brzuszek. Jeszcze rano czułam Młodego pod żebrami a teraz mam już luźno pod biustem i czuję kopniaki znacznie niżej! ale skurczy dalej brak... albo mam i ich nie czuję... jak Wy odczuwacie skurcze?

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691546 przez dziubasek
Hej brzuszki :laugh:
nie no ale sie rozkrecilyscie z tym rodzeniem ;)
Karolina123, Kaska1984 i reszta pipek ktore postanowily sie wczesniej rozmakowac i nie poczekac na Dziubaska ;) trzymam za Was kciuki-oby wszystko poszlo szybko i sprawnie :)
Dorkiszon ten zamek w szafce to ja bym robila tak pokazowo zeby matce pokazac co robisz:) jak sie czujesz dzisiaj nerwusie?
Jamajka ja jak sie strulam to lekarz kazal mi kupic energy drink(cos typu redbull) i pic- pomoglo po paru godzinach bylam jak nowo narodzona...
Emi ty to masz talent :) sliczna ta karuzela:)
Qltoorka jakas pojeba.. ta polozna, wszedzie jest napisane ze masc clotrimazolum mozna stosowac w ciazy a co do hemoroidow to ja bym sie przeszla do zwyklego lekarza z tym problemem jak ci te drozsze czopki nie pomoga

A ja od rana na nogach- narobilam sie troche w ogrodzie, potem umylam 5 okien(no i mnie mezus zlapal na goracym uczynku ;) dostalam zjebki ze tyle robie) chcialam jeszcze odkurzyc cala chatke bo Miss sprowadzila do domu wszystkie dzieciaki dzielnicy :angry: i mam pelno piachu w domu ale mezus kazal mi siedziec na dupie wiec zamulam sie i obzeram sie chipsami paprykowymi(szczerze mowiac to moja pierwsza paczka od poczatku ciazy :) )jutro mezus idzie do pracy to umyje reszte okien i obskocze chatke :P no skocze jeszcze
na jakies shopingi jak starczy czasu :)

P.S wy tez macie takie obfite uplawy?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691549 przez Joanna89
Osóbka85 dzieki za opinie, co osoba to inna:) hehe my Move nie chcemy nie podobają Nam się te ogromne koła, xq ma troche mniejsze, ale nie wiem czy w końcu będzie x-lander czy quinny...


Dziubasek może nie bardzo obfite, ale bardziej niż miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691561 przez emi87
dzieki dziewczyny :* tak mnie naszła wena twórcza :P
ps u mnie jest 7 stopni na dworku :ohmy: szok!ale bardzo mi z tym dobrze-mogłabym dziś urodzić hehe

agusia tak sama robiłam - znaczy sówki kupiłam gotowe :) reszta własnoręcznie :)

osobka tez mam dylemat z tymi skurczami..czasem mam wrazenie jakby ból jelit, czasem tak troche jakby twardniało albo mała sie wypinała - i sama nie wiem czy to to czy nie :D

sylwia uuu to mozesz sobie przyspieszyć w każdej chwili :) ja bym dzis z chęcia skorzystała z takiej możliwości hehe póki chłodno hihi

jamajka z tego co kojarze to mozna smecte.

dziubasek no ja tak mam - i takie płynne, wiecznie mokre majtki jakbym sie zsikała :D myślałam że to moze wody ale raczej nie :) chcesz tez u mnie okna pomyć??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #691563 przez dziubasek
Emi z checia ci pomoge ;) wiem co to znaczy byc w 9 miesiacu ciazy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl