BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #704350 przez dziubasek
Dorkiszon grzebie palcami w środku jakby chciał rozciągnąć boki( samo badanie było nieprzyjemnie a piczka bolała dopiero potem) no i ruszyło mnie

Dziewczyny ja dalej w szpitalu, mam anemie i boja się mnie puscic( dają mi jakas bombe witaminowa w kroplowce) :( Malenka zdrowa tylko matka nawalila... Staram się trzymać ale okropnie tesknie za moja Miss :( :( :(
Mezus siedział ze mną parę godzin ale widać po nim ze jest zmeczony(pewnie jego matka w niczym mu nie pomaga a on jeszcze koło niej skacze)wiec wysłałam go do domku

Karolciamnie ruszyło po masażu wiec ciebie też powinno... Chyba ze masz piczke- twardzielke ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704357 przez siwa342
A moja mała szaleje nie dam jej więcej napoju energy drink,miałam już taka ochote i troszkę sie napiłam no to teraz mam za swoje....


jejku jak patrze na te wasze kruszynki to tak zazdroszcze,mąż mi w niedziele wujeżdża więc jak sie nic nie rozkręci to nie bedzie przy porodzie a tak chce i ja tez,te pare dni wczesniej by wyszła i ucieszyła rodziców

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704358 przez MałgosiaSz
Witamy, byłam dziś u lekarza i próbujemy kolejnego antybiotyku na tą moją infekcję układu moczowego. Było usg i Zosia waży 3600 gram, wielka kobieta- tak ją tatuś podsumował :)
Już się nie dziwię, że wiecznie rozpycha mi żebra, gdzieś musi mieszkać :)
Jutro wieczorkiem idziemy na 18-stkę do kuzynki męża, zobaczymy ile wytrzymamy.

Miłego wieczorku i dobrej nocki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704389 przez agusiaa26
Dziewczyny a mnie zastanawia taka sprawa, gdy leze zaraz pod piersiami przed brzuchem czasami wylania mi sie taka miekka niewielka gorka, jak dotykam to jakby byl tam balon :/ to moze byc jakas przepuklina??? Przy naturalnym porodzie nic mi sie z tym nie stanie?? Fuck :/

Dorkiszon wspolczuje, kolejna noc poza domem i miss, miejmy nadzieje ze szybko cie podlecza i wrocisz szybciutko do swojej familii ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704408 przez Joanna89
hej mamy :) my dalej jestesmy w gorach,tzn. na.zadupiu bo nawet internet mi tu niechodzi. Jutro wracamy do domku,dalej w dwupaku.

Siwa pisalam jakis czas temu ze po tym jak zobaczyla jak Quinni prawie sie babce wywrocil to rezygnuje. Po pokazie x-landera wybralismy wlasnie jego XQ z fotelikiem besafe izzy sleep z baza,wozek ma byc w przyszlym tygodniu.

No a u Nas bez zmian,zero skurczów, czujemy się super,spacerujemy i korzystamy z ostatnich dni we dwoje hihi :)
ale już chce do domku.

:laugh:


nadrobie was bardziej po weekendzie ,buziaki dla Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704414 przez karolinap
Uniuni - mysle ze tak jest ze wszystkim - do dobrego łatwiej się przywzyczaic a później wrócić do gorszego ciężko.
Odbyliśmy juz pierwsza jazdę nowym autkiem :)
Pola moze teraz spokojnie wychodzić na świat - mamy czym ja odebrać ze szpitala :)
Bo jeszcze ostatnio położna mówiła, zeby spakować ciuszki na wyjście dla dziecka, przygotować mężowi zeby zabrał ciuchy na wyjście dla mnie no i nosidełko :)
A my co byśmy mieli zrobić z tym nosidelkiem bez samochodu? ;)

Emi87 - czuje, ze możesz juz tulić Mile :)
Miałaś wieczorem udać się na IP. Ale w szoku byłam z jakim spokojem to pisałaś :)

Agusiaa26 - nie wiem czy to moze być przepuklina :(

Karolinkanice - jak tam po wypadzie nad morze? Wrocilas do domku czy na porodowke? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704417 przez karolinkanice16
karolinap pół godziny temu wlazłam do domu :), mam nadzieję że po tych dzisiejszych maratonach mały zechce wyjść :D.

No i my smażing na kocingu :D



I W morzu było mi tak smutno jak mój A. poszedł pływać a ja nie mogłam w dodatku woda była taka ciepła :( :P, nie zwracajcie uwagi na moją zajebiaszczą opaleniznę :D




Padam na twarz A. mi odgrzewa obiad odświeżę się zjem i do spania :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704453 przez karolinap
Dziubasku - szkoda, ze Cie wczoraj nie wypuścili :(
Moze dzis? Po tej bombie witaminowej?
A wiesz moze jaki miałaś wynik hemoglobiny, ze nie mogli Cię wypuścić?
Bo ja na ostatnich wynikach miałam 10,1 :|
Oby mnie nie zostawli przez to w szpitalu po porodzie...
Trzymam kciuki za dzisiejszy wypis! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704464 przez judytejsza
Hej mamusie:)
A my wyspani w koncu... jak to cudownie obudzic sie w domku....w swoim wyrku:)

Karolinkanice. Fajne zdjecia.:)
Dziubasek. Rzumiem Cie ze chcesz do domku, w tych szpitalach zwariowac mozna, ale lada chwilka bedziecie w domku;) najwazniejsze to zdrowie:)


A ja dzisiaj bede odpoczywac i nic nie robic.....moze jakies zakupki i spacer???? Pomyslimy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704466 przez dziubasek
Ksrolina hemoglobinę miałam 7.8 , ja to juz sie nie nastawiam na wyjście bo potem psychicznie nie wyrobie :( . Chciałabym wyjść bo mezus ma dzisiaj urodziny.
Nocka nam minela zaskakująco spokojnie( Julcia budziła się co 4,5 godz cycowala i spunkala dalej... Wiec i ja się wyspalam :)
Jedynym moim problemem jest tęsknota za moja Miss :( :( :(

Rodzicie czy co ? Po mnie zrobił się jakiś zastój ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704502 przez karolinap
Dziubasku,to rzeczywiście niska.
To Ty się nie nastawiam, ale my i tak trzymamy za Was dzis kciuki!
Miss juz pewnie nie moze się doczekac :side:

No i ewidentny zastój się zrobił :)

Jedyna nadzieja w Emi87, ze urodziła bo u innych się nie zapowiada ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704518 przez Kasik88
Hello.

Melduję, że my nadal 2w1.
dziubasku trzymam kciuki za szybki wzrost hemoglobiny! I rozumiem Cię doskonale, jak leżałam w zeszłym tygodniu to przeżywałam to samo, plus flustrację, że nie mogą mnie zdiagnozować :/

karolinap dokładnie cała nadzieja w emi :D Kto wie może już Milcie tuli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704521 przez dziubasek
Karolina mnie tu tak dobrze karmią ze wrócę do domu cięższa niż przyjechalam ;)
Emi kochana melduj sie :)
Qltoorka podaje rozmiary mojej modelki 3050 i 50 cm ( w domu zmierze jej obwod biustu ;) ) urodziła się 11.07 o godz 3:18

Na moja Miss jak się urodziła wszystkie ciuszki na New norm były za male a na Julcie dużo za duze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704539 przez mycha7
Dziubasku dajesz mi nadzieję, że drugie dziecko nie musi być większe od pierwszego chociaż tak mi zapowiadają.
Termin mam na dzisiaj ale niestety nic się nie zapowiada żeby Aleks zechciał wyjść.
Wczoraj byłam u lekarza i prócz zgładzonej szyjki żadnego skurczyku. Kazał mi nadal brać Aspargin 3x2 tabletki na wysokie tętno i nie wiem czy przez magnez nie mam tych skurczy. A może na prawde Misiakowi jest dobrze w brzuchu.
Idę zaraz na zakupy i chyba pochodzę po schodach w końcu wykorzystam to że mieszkam na 4 piętrze.
Milego dnia Mamusie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704543 przez Patrizia
hej mamuski :)

Ja dzisiaj smigam na 50-tke mojego taty wiec wypile za Wasze zdrowie szybkie porody oczywiscie bezbolesne i oby dzieciaczki byly grzeczne i zdrowiusie. Mileg dzionka :*




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl