BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #535233 przez Kasik88
Ja mam po synku rzeczy dużo, ale chcieliśmy żeby nasze kolejne słoneczko miało coś nowego też:) więc na razie się rozglądamy, a jak poznamy płeć, to wtedy pewnie się zacznie bardziej szczegółowe dobieranie i kupowanie rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535239 przez Lisia
to duzo rzeczy z glowy :) fajnie ja musze zaczac od zera i tak sie zastanawiam kiedy jest odpowiedni moment zeby nie bylo za pozno... bo teaz tak jakos za wczesnie mi sie wydaje :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535252 przez agusiaa26
Lisia jasne że dam ci znać.
My juz oglądamy mebelki do pokoiku i lozeczka ale chyba wstrzymany się do marca jak juz poznamy płeć;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535254 przez Kasik88
Na pewno etapami trzeba kupować bo za jednym razem to masakra. Jeżeli np. chodzi o ubranka to ja bym już zaczęła kupować, bo są wyprzedaże i można dostać dużo taniej, a pamiętajcie że do rozmiaru 86 jest podatek Vat 23% w Polsce. Ja tak naprawdę czekam na zwrot ubranek od szwagierki, no i mam jeszcze po Alku trochę, a większość mam uniwersalnych więc te wykorzystam, no chyba, że będzie drugi synek to wszystko wykorzystam :))
Co do wózka, to my kupiliśmy jakoś 2-3 miesiące przed rozwiązaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535262 przez Lisia
Ja sie juz nie moge doczekac jak sie wybierzemy na zakupy i w domu zaczenie byc widac ze sie dzidziusia spodziewamy :D Tak szczerze mowiac to jecze nie zadaje sobie do konca sprawy z tego wszystkiedo i wydaje mi sie to takie nierealne (moja ciaza i to ze rosnie we mnie maly czlowiek)... I jak sobie mysle o tym że za kilka miesiecy juz zawsze bedzie przy mnie moje malenstwo to trudno mi w to uwierzyc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535265 przez Lisia
Juz teraz mowisz... hmmm to chyba musze sie przejsc po sklepach bo nawet sie nie orjetowalam jeszcze. Ale to prawda po co przeplacac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535270 przez Jamajka
Cześć Dziewczynki :)

Wszystkim Ciężarówkom wizytującym dzisiaj lekarzy życzę powodzenia i trzymam kciuki :) Odezwijcie się co i jak :)

Moja Niunia też zasnęła, a ja odsapuję poranek z nią :) Dzisiaj spaghetti na obiad więc szybko i smacznie, mięsko już przesmażyłam, resztę sosu dokończę przed powrotem M z pracy :)

A ja chciałam dzisiaj iść z moją Małą odwiedzić moją Babcię, i cały poranek na wariackich papierach, ze śniadaniem, sprzątaniem, ubieraniem.. Jak się już wytarabaniłam z Gwiazdą na dół, przeszłam etap rękawiczek, szalików, kombinezonów i czapek... sama zasznurowałam buty, ubrałam przyciasną kurtkę, bo wczoraj mi zamek w zimowej strzelił, to się okazało, że ...pada ;/ sic! ależ byłam wściekła... a przez okno nie było widać ;/ No i niestety powrót na górę z Leną po schodach, rozbieranie... i padłam ze zmęczenia ;/ Niech ta zima się kończy bo mnie te kombinezony wykończą!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535271 przez Kasik88
W Kaphallu jest fajna kolekcja new born :) ponadto w w C&A mają fajne ciuszki, Rserved kids, w Cubusie, często bardzo fajne rzeczy w second handach można dostać,są jak nowe, pare rzeczy też takich mam. Smyk jest niestety drogi, Wójcik i 5,10,15 też :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535276 przez Lisia
Niestety ja nie jestem w polsce i musze sobie radzic z tutejszymi skepami :dry: ale na wiosne planuje odwiedzic rodzine wiec penie sie przejde po skepach :laugh: No pod warunkiem ze bede sie dobrze czula .... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535279 przez Jamajka
Lisia za chwilę ciężko Ci będzie uwierzyć, że kiedykolwiek byliście z mężem sami :) Dziecko dużo zmienia, ale na lepsze :) My jak wychodzimy sami z M. do sklepu czy do urzędu, to aż nam tak jakoś łyso i dziwnie, że nie ciągnie się za nami nasze rozwrzeszczane Szczęście :) i wciąż czegoś brakuje, dopóki nie wrócimy do domu i nie weźmiemy Lenki na ręce :)
To jest najpiękniejsze co człowieka może w życiu spotkać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535280 przez Kasik88
Jamajka skąd ja znam ten ból ubierania kurtki, butów itp itd. Mój to jeszcze tak nie lubi chodzić w butach zimowych, że ze schodów prosi żeby go znosić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535283 przez Lisia
Jamajka juz chyba mniej meczoce byloby odbycie calej wyprawy do babci :) no nie zazdroszcze bo nie dosc ze sie zmeczylas to jeszcze babcia nie odwiedzona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535286 przez Lisia
Jescze sobie tego nie wyobrazam hehehe tak sie wszystko zmienia zwlaszcza piorytety ... juz teraz jak chce sobie cos kupic to zaraz mysle o dziecku i wole odlozyc na wyprawke :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535289 przez Jamajka
Kasik88 ja to jestem cała mokra, bo ubrać Lenkę, żywe srebro to w etapach się trzeba za to wziąść! Najpierw spodnie takie zimowe na szelkach, nasmarować Pysia, buty, póżniej hustka pod szyjkę, rękawiczki, czapka, na to wszystko bluza i dopiero kurtka.. przewiązać szalikiem i w odstawkę... a gdzie jeszcze ja w tym wszystkim... Moja schodzi sama, bo szkoliłam ją już jakiś czas... waży 12 kg + to całe ubranie.. to ja dziękuję ją nosić!
Ja przy tym wszystkim latam za nią, bo jej się akurat zawsze bawić chce :P także łatwo nie jest, bo mnie zaraz wszystko boli i brzuch mi się napina.. dlatego jak dzisiaj ledwo wyszłyśmy i od razu powrót to myślałam, że się pogryzę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #535304 przez Jamajka
Lisia a najgorsze z tego właśnie, że babcia nie odwiedzona. Następne podejście jak M. wróci z pracy to może samochodem pojedziemy, ale specjalnie chciałam rano się przejść, żeby wieczorem już w domku sobie siedzieć i się z Lenką bawić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl