BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #574516 przez dorkiszon
Kurcze no i sobie zwymiotowałam coś mi się dziś dzieje wszystko mi śmierdzi.
Tez bym kupiła, ale jakos nie czuje potrzeby posiadania tego kosza.
Mi się łożeczka podobają i to w dodatku te co innym nie czyli turystyczne hahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574518 przez agusiaa26
Jamajka naprawde fajny ten kosz i niezniszczony.
osobka85 dzieki za info, myślałam ze to juz teraz trzeba sie zapisywać, ty masz opcję bardzo fajną bo zwiedzanie itp, nic tylko rodzic;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574519 przez karolinap
Ten kosz to naprawdę fajna sprawa :) bardzo ładnie wygląda i na moje 200zl to nie dużo, tym bardziej ze kilka miesięcy z niego dzidzia pokorzysta.
Do tego urodziny w lato wiec nawet na taras czy ogród można sobie wziąć i dzidzia bedzie spala w swoim miejscu na świeżym powietrzu :)
Jestem ZA :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574529 przez Patrizia
ale ladny ten kosz taki zadbany sie wydaje ja jak narazie nie mam go w planach zobaczymy na koncowce czy cos kaski zostanie :P na dodatkowe rzeczy ale bardzo fajna sprawa




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #574545 przez karolinkanice16
karolinap tak to mój aktualny :) hehe

ja zjadłam kebab i trochę boli mnie żołądek ale podjadłam słodyczy i jest troszkę lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574550 przez Jamajka
Ciekawe jak tam Lacrijka na badaniach dzisiaj? Odezwij się kochana :kiss:

Co do kosza, to wbrew pozorom, wybór nie jest taki nie wiadomo jaki, jeśli chodzi o allegro ;-) Bardzo często wystawiane są same kosze, bez stojaka czy kołyski. Wtedy cena jest niższa ;-) Ja jestem zadowolona, że trafiłam właśnie z kołyską, w tej cenie i prawie jak nowy ;-) A jak się sprawdzi to zobaczymy, ale myślę, że nie będę żałować tego zakupu ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574575 przez siwa342
Jamajka też mam bardzo podobny ale bez kołyski:( tylko ja kupowałam taki używany cały zestaw (kosz,leżaczek-bujaczek,sterylizator,mate edukacyjna itd)więc był na zwykłym stojaku

poniżej podaje link do przykladowej aukcji,mi sie udało wylicytować za 500zł podobny zestaw i sporo się oszczędza jak ktoś nie ma nic jeszcze, a naprawde stan bardzo dobry aż się zdziwiłam

allegro.pl/mamas-papas-kosz-lezaczek-mat...ela-i3052711437.html

tak samo opłaca się kupić ubranka dla dzieciątka w zestawie(paka) ja jeden za 70szt ubranek w naprawdę dobrym stanie dalam 100zł i były tam różności czapki,buciki,body,spioszki itp

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574576 przez kaska1982
Kosz bardzo fajny, i jesli ma sie duzo miejsca to czemu nie :) Ja jednak zostanę tylko przy łóżeczku, niestety remont zapasem wiec trzeba oszczedzac :P

Co do tych sukienek to calkeim fajne, chetnie poogladalam bo mnie tez czeka zakup jakiejs eleganckiej sukienki jeszcze bedac w ciązy a w swoje sie niestety nie zmieszcze :P

Co do wyplaty na L4 to powiem Wam, że po raz pierwszy dostałam mniejsza wyplatę (może dlatego ze miesiąc krótszy, bo ktos mi mowil ze naliczają za ilosc dni w miesiacu) wiecie coś na ten temat czy powinnam robić w firmie jakiś dym???

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574579 przez askan2
Dziewczyny czuję kopniaczki :laugh:
Wczoraj wieczorem czułam przez dobre 5 minut, a dziś po obiedzie takie dwa delikatne... :)

Poza tym po przeanalizowaniu filmiku z wczorajszego usg stwierdzam że to jednak chyba bardziej siusiak pomiędzy nóżkami a nie pępowina ;) szkoda że nie mam tego na zdjęciu tylko na filmie bo bym wrzuciła abyście oceniły...

Dziś zaczęłam zabawę z pomiarami ciśnienia, piękną tabelkę sobie zrobiłam i będę pompować 3 razy dziennie... oby było w normie bo pobyt w szpitalu mi się nie uśmiecha i wiadomo wysokie ciśnienie szkodzi dzidzi...

od początku ciąży 6kg na plusie muszę zacząć się pilnować, bo waga wyjściowa nie byłą za niska ;)

a ha i WIOSNA IDZIE huuura :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574594 przez Qltoorka
Aj, z tym siedzeniem w domu i leniem tez tak mam....kurczę, jakbym się dobrze czuła to bym z chęcią do pracy wróciła, ale nie wyobrażam sobie siedzenia 8 godzin za biurkiem.... Tak na 1/2 etatu, żeby się nie przepracować :P albo muszę się czymś zająć, bo mnie już szlag trafia w tym domu... nudy, nudy, nudy....a z drugiej strony zaś ten leń....

Co do sukienek w naszym stanie takich wyjściowych to karolinap, może rozejrzyj się po prostu po sukienkach odcinanych pod biustem, niekoniecznie typowo ciążowych...Tyle pięknych można znaleźć...
Chociaż np ta jest super:
moda.allegro.pl/wieczorowa-sukienka-sukn...-40-i2999160479.html

agusiaa26, ja idę na pierwsze zajęcia do szkoły rodzenia już za dwa tygodnie....szkoda, że tak wcześnie, bo do większości chodzi się w późniejszym terminie, ale wybrałam tą, bo darmowa na NFZ, a u mnie może być krucho z kasą, a wolę te 300 zł, które gdzie indziej się płaci wydać na coś innego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574597 przez Qltoorka
askan2, gratuluję kopniaczków :) fajne uczucie, nie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574655 przez magdalenagal
Cześć Dziewczyny.

Ja też jestem na zwolnieniu od początku grudnia. Czasem tak mi się nudzi, że szukam sobie absurdalnych zajęć- układanie poukładanych już ciuchów ;-) ale jak któraś z Was napisała, nie mam wyrzutów że "doję" Państwo. Oszczędzam jakieś 500 pln na paliwie i jeszcze więcej na nerwach ;-) Dzięki Koleżankom, wiem co się w pracy dzieje, jestem niemal na bieżąco ze zmianami. Urlop który mi został z 2012 i naliczą mi z 2013 wykorzystam po rocznym macierzyńskim, bo chcę cały rok spędzić z Dzieckiem w domku.

Oglądałam kosze Mojżesza. Fajna sprawa, ale ja nie miałabym na niego miejsca. Dopiero po przeprowadzce zyskamy więcej miejsca ale wtedy mojemu Mojżeszowi wystawałyby z niego nóżki ;-) więc zostanę przy kołysce którą mam od siostry a potem klasyczne łóżeczko.

Gratuluję Dziewczynom które poczuły kopniaczki :-) ja cieszę się nimi już od miesiąca :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574658 przez jabluszko
czesc wszystkim :)))) wlasnie wrocilam z usg. zgadnijcie co na dzien dzisiejszy wyszlo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574660 przez magdalenagal
SISIOR!!! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574662 przez jabluszko
nie :) dziewczynka najprawdopodobniej :) pusciutko miedzy nogami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl