BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #697438 przez patka1603
oj biedulki..

a tak zmieniając temat to weszłam na stronę szpitala w którym na 99 procent będę rodzic- narazie zwiedziłam go wirtualne a w przyszłym tygodniu raczej tam pojedziemy, ale mniejsza o to znalazła listę rzeczy do szpitala w tym badania i zgłupiałam z tymi paciorkowcami! o co tu chodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697445 przez olivka
to ten posiew GBS, najlepiej robić bad. między 35 a 37 tc. bo to cholerstwo jak przeleczysz to przed porodem znowu może powrócić, czytałam, że jak wynik jest poz. to podają antybiotyk przed porodem ale w jakim odstępie czasu to też różnie piszą ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #697449 przez patka1603
no własnie chyba coś jeszcze, bo dużo tego Zdjęcia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697451 przez anioleczek1987
Witajcie dziewczynki wybaczcie ze tak zadko sie udzielam ale ostatnio nie mam nastroju na siedzenie przy komputerze .Strasznie meczy mnie ten gips a jeszcze 2tyg.musze wytrzymac buu:( No i za 2 tyg.moja mama przylatuje zeby mi troszke pomoc przy Filipku jak juz trafie do szpitala i wczesniej przy ogarnianiu w domu bo za tydz.zaczynamy maly remoncik chcemy troche odswiezyc,pomalowac itp.zanim dzidzius sie pojawi:)mam nadzieje ze ze wszystkim sie wyrobimy:)nie mielismy jak wczesniej sie za to zabrac bo nie dalabym rady wczesniej z ta noga nawet posprzatac po remoncie dopiero teraz przestaje mnie bolec:(No a tak pozatym sliczne brzuszki macie dziewczynki,piekne te Wasze kaciki dla maluszkow jak my nasz zrobimy tez wstawie zdjecia:) Widze ze nie tylko mnie meczy ta okropna zgaga od 3dni mam masakre wogole nie spie,a dzis doszla biegunka i mdlosci masakraaa:(Ale trzeba zniesc to dla malenstwa,juz naszczescie coraz blizej i bedziemy tulic nasze aniolki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697454 przez EwelinaB87
podobno niektore paciorkowce sa powodem cc,
Oliwka poloz sie na lewym boku z lekko uniesionym brzegiem lozka, powinno pomoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697458 przez anioleczek1987
A powiedzcie Wasze malenstwa juz przewrocily sie glowka w dol bo moj maly uparciuch nadal wzdluz lezy i nie mysli sie przewrocic.Troche mnie to martwi to juz35tydz...A co Wasi lekarze mowia do kiedy malec ma czas sie przewrocic?Bo ja tu tylko polozna widuje i oni na wszystko maja czas...Teraz mam wizyte15i mowila ze wtedy bedziemy myslec jak do tego czasu sie nie obroci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697465 przez patka1603
no mi już maluszek się obrócił ale słyszałam że niektóre maluszki obracają się nawet w 38 tygodniu

dziewczyny to o co chodzi z tymi badaniami(patrz foto) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697470 przez klauduska89
Gro-szek co do wyjazdu to jeżeli nie jest to za daleko to bym chyba pojechała, tym bardziej że mąż będzie z Tobą.
Patka pokój bardzo mi się podoba :) też już bym chciała mieć kącik dla synka.
Z tymi badaniami do szpitala to musisz mieć wszystko ze sobą, całą kartę ciąży i wszystkie badania - morfoligię, mocz, wynik tego gbs i co tam jeszcze robią.
anioleczek1987 współczuję tego gipsu, żebyś tylko nie urodziła nim Ci go zdejmą. Jeśli chodzi o ułożenie dziecka to podobno i w 38 tygodniu potrafią się przekręcić, no ale pewności nie mam, mój Dawidek od 19 tygodnia leży sobie główką w dół.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697473 przez EwelinaB87
ja slyszalam ze do 35tc ma sie obrocic potem moze byc bardzo ciezko, oczywiscie zdarza sie nawet tak ze dziecko obraca sie zaraz przed porodem, a jeden pozlonik mowil ze nawet jak robil cesarke to mu sie dziecko przekrecilo, ale raczej konsultowalabym to z lekarzem, moim zdaniem powoli mozna sie nastawiac ze raczej sie nie przekreci, ale nie ma nic pewnego, i tak zrobia usg przed porodem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697474 przez olivka
patka1603 napisał:

no własnie chyba coś jeszcze, bo dużo tego Zdjęcia



Chyba się pomylili, bo to jest to samo :)

Cały dzień leżę na lewym boku, wstawałam tylko do toalety, zrobić sobie szparagi i wstawiłam i rozwiesiłam pranie ( w sumie same pieluszki tetrowe i staniki, więc się nie odźwigałam )
ehhh już przeszło, ale kuło raz za razem przez jakieś 40 min :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697477 przez olivka
Nie wiem czy przypadkiem Jaś się nie wmontowuje główką w dół i z tego te bóle :/
Te badania muszą być zrobione przed porodem... tylko niektóre się robi 2x , na samym początku ciąży i pod koniec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697489 przez patka1603
a jak był ułożony ostatnio?

no ja właśnie się zastanawiam jaka różnica by była w tych badaniach między wymazem a posiewem z pochwy na te paciorkowce..? Może rzeczywiście coś pokręcili

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697491 przez anioleczek1987
Klauduska no ja tez mam nadzieje ze nie zaczne rodzic zanim gips zdejma...:(A z tym obroceniem no niby ma czas jeszcze ale juz chyba nie bedzie latwo bo takie dzieciatko w35tyg.juz nie ma zbyt duzo miejsca na wygibasy.... ale zobaczymy poczekamy do nastepnej wizyty:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #697492 przez klauduska89
moim zdaniem to oni coś się pomylili by to to samo.
A muszę się pochwalić że torba do szpitala częściowo spakowana...to co mam już to spakowałam, ubranka muszę poprać i dopakuję, koszulę jak kupię to też dorzucę no i kosmetyki. Chusteczki nawilżone do pupy bierzecie do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #697496 przez patka1603
no chyba macie racje. a tu znalazłam info o GBS i o tym że nawet można samemu pobrać próbkę- oczywiście nie mam zamiaru tego robić. Piszą tez o zakażeniu noworodka itp.. www.diag.pl/fileadmin/banery/ulotki__pla...lotki_lekarz/GBS.pdf

ja do szpitala dla maluszka biorę tylko ciuszki na wyjście i kocyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl