BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 47 minut temu #656789 przez cukierecek27
woda wogole jest zbawienna dla organizmu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 43 minut temu #656794 przez EwelinaB87
fajnie sie chwalic lekkością :P
ja mam 170, przed ciążą przytyłam po ślubie i ważyłam 68kg
teraz waże 78kg w pasie miałam 75-77cm przed ciążą teraz mam 106-107cm
mi najbardziej brzuszek strzelil w 16-18tc
ale od jakis 5tygodni poprostu zmienia sie zaokrąglenie brzucha, teraz to powinnysmy mierzyc dlugosc macicy a nie obwód brzucha:P

wrocilam, oczywiscie ogromnie zawiedziona bo chcialam polazic poogladac itd. ale nie bo cos tam i maz jeczal mi nad glowa, ogladalam wózki i znowu mam problem lupo bylo jakies takie wymymłane jak psu z gardła i pooglądałam to miejsce gdzie zmienia sie nachylenie prawie brak mozliwosci dostępu, niestety spacerówka sie nie składa a to problem bo bedzie mi wózek strasznie duzo miejsca zajmowal w domu, a boje sie zostawic wozek na korytarzu :(
Cadet sie troszke gorzej prowadzi bo ma mniejsze kółka ale waga jest odczuwalnie mniejsza, materiał bardziej napięty, składa się wszystko, kolor ładny mimo że raczej dziewczęcy fiolet, masakra sama juz nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 17 minut temu #656812 przez Joanna89
Czy któraś zamawiała ?

allegro.pl/sukienka-koronkowa-mini-xs-s-...tis-i3242596877.html

chce sobie kupić taką koronkową :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 minut temu #656815 przez klauduska89
sukienka ładna chociaż nie przemawiają do mnie rękawy na 3/4.
Ja też dużo piję ale przeważnie zwykłą wodę mineralną. A tą z cytryną to tylko dajecie woda+cytryna czy jeszcze cukier?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 minut temu - 11 lata 9 minut temu #656817 przez agniesia1604
Moja Linea jest aż po cycochy ale taka cieniutka ta linia:) heheheh

Ja nawet brzuszka nie mierzę:P i wolę nawet nie myśleć bo balonik to ja mam spory:P

Joanno zauważyłam też że piję więcej płynów ... jednakże ja nie przepadam za czystą wodą i piję około litra herbaty,
1 litra wody i 1 litra innych w tym kawusia woda z sokiem albo colaaaaa!:P

Ale muszę zakupić dużo cytryny i rzeczywiście pić wodę z cytryną .... zaraz jak mąż wróci z samochodu to go wyślę do Lewiatana:)

Ogólnie to ja padam na cycochy... od 5 na nogach bo nie mogłam spać...
O 7 jajeczniczka z mężusiem a o 9 już na targu byliśmy i robiliśmy zakupy dla Stasia - jeśli chodzi o ubiór - rzeczy to ja już wszystko mam :)
Już więcej nic nie kupuję!!!!:P
Moje Kochanie to by zostawiło 2 razy tyle kasy co ja ... ja to podchodzę do zakupów rozsądniej :)

Jak popiorę i poprasuję to porobię wtedy zdjęcia wszystkich ciuszków które będę juz miała ... ale powiem Wam że się w tych ciuszkach tak zakochałam ...
przepiekne komplety nakupowaliśmy z ogrodniczkami i jeansami ...a jakie fajne rampersy :P ech ...

Nie chce mis ie zdjęć robić bo przygotowałam ciuszki na oglądanie dla teściów ...a moze porobie zdjęcia miedzy czasie:) Pomyślę:)
Wróciliśmy z miasta dosłownie z 30 min temu... ale w sumie doskonale się czuję:)


Co do wagi przed ślubem i ciążą ... ho ho ... ja przed ślubem ważyłam 56kg ... w trakcie małżeństwa przybrałam do 73kg ( wraz z pierwszą ciążą gdzie przybrałam wsumie od 65 do 73)
Teraz z 80kg będzie...



Bylismy też oglądać wózki i wybraliśmy sobie TAKO CATIVA - mohican :) i to 3 w 1 ...za 1400zł ( z fotelikiem )
www.owd.net.pl/TAKO-CAPTIVA-MIASTO-GONDO...OSC-2013-pid-41.html
i ten wózek jest o 10 cm wiekszy i szerszy nieco niż TAKO LARET. Pani nas przekonała do wózka większego ze wzlędu an to ze od listopada będziemy zakładać kombinezon czy pajace
grubsze rzeczy przez co bedzie wygodniej dziecku w większym wózeczku ( czyli szerszej większej gondoli )... I ten punkt mi się szczególnie podoba: pokrowiec zakrywający idealnie całą przestrzeń do budki ( zasłaniasz całkowicie budkę np gdy pada deszcz:P i nie kropi na dziecko:P
Poza tym rewelacyjny ...polecam :) Super się prowadzi i super się składa ogólnie jestem zachwycona :) Ewelinko polecam :)
4 tygodnie będziemy na niego czekali więc początkiem lipa idziemy zamówić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 minut temu #656819 przez Joanna89
Ja mam linie ale tylko na dole brzuszka, jest bardzo delikatna :)
Agniesia ja pije samą wodę z cytryną bez cukru, wodę pije nie gazowaną Cisowiankę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #656831 przez katarzynaxxx89
ja piję wodę mineralną niegazowaną samą, może zaczne dodawać cytryny jak wy,
oprucz tego soki i herbatę ale myślę że jakieś 2 l płynów dziennie
A co do wagi to przed ślubem ważyłam 65, jakoś do ślubu schudłam do 63kg, a potem przestałam pracować i w ciągu roku pzytyłam do 68 kg potem jeszcze 1 kg i ważyłam 69 kg i zaszłam w ciążę a teraz ważę 76,5 kg mam 162cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656833 przez Joanna89
Co do herbat, piję czasem zieloną i z pokrzywy,ale staram się nie przesadzać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656843 przez EwelinaB87
ja nie lubie wody z cytryną, dla mnie cisowianka niegazowana jest najsmaczniejsza chociaz pije co mam zwykle czystą wodę i herbatę z cytryną do sniadania i obiady.

mam juz całkiem metlik w glowie, nawet mysle o samej gondoli, dramat :D
chyba jeszcze milion razy bede sie wahać do lipca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656847 przez Joanna89
Też piję Cisowaniankę :)
Zmykam do szpitala i w teren z psem :) miłego popołudnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656849 przez klauduska89
Ja piję tylko wodę Żywiec inne jakoś mi nie smakują...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656897 przez Niesia
Na razie powróciłam :)

Odnosząc się do Waszych ostatnich dyskusji:

Ja przytyłam 6,5 kg i nadal ważę mniej niż moje zgrabne, wcale niedużo wyższe i nie ciężarne koleżanki!!! :D

Co do cukru to zobaczymy. W przyszłym tyg idę na glukozę.

Klauduska, u mnie z ta linią tak samo. Niby jest ale taka blada. W sumie to dobrze ;)

Co do rosnącego brzucha… mi jakoś ostatnio słabo rośnie. W 24 tygodniu miałam 92 cm a dziś mam 95 cm… od 16 tygodnia przybyło mi 15 cm.

Jeśli chodzi o nawadnianie… zawsze słabo mi z tym szło. I tak jest dalej. Staram się pić ale czasem nadal chyba nie dobijam do tych 2 litrów dziennie.


Laurka nieźle daje mi w kość. Wierci się niesamowicie. To przyjemne ale czasem też zaboli. I tak ją kocham :D Ostatnio pomyślałam, że niedługo koniec i nie będzie mnie nikt kopał :( To motywacja do następnego dziecka ale rozsądek każe poczekać.



Tydzień był okropny. Praktyki w domu opieki (same osoby starsze leżące lub chodzące ale z alzheimerem czyli stare dzieci). Oczy trzeba mieć dookoła głowy, ciągle toalety, karmienie i ganianie, żeby nie wkładali palców do kontaktu czy coś... a później wykłady :( Po dwóch dniach zaczęłam funkcjonować na trybie uśpienia. Wczoraj padłam na pysk a dziś też nie miałam siły nic robić ale zrobiłam pranie ubranek dla dzidzi. Na szczęście w przyszłym tygodniu 3 razy jeszcze pójdę do szpitala i koniec. definitywny koniec. Jeszcze tylko dzień na dyplomie ale tego już nie liczę. Pojechaliśmy wczoraj nad jeziorko odpocząć i jedliśmy w knajpie robionej przez Gesslerową. Dziczyzna jest nawet ok :)

To my wczoraj:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656906 przez sloneczko33
a to ja z dzis miedzy 32 a 33


a w brzuszku mam 107 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656924 przez agniesia1604
Za chwilkę powstawiam wszystkie nasze zakupy:P ... jakoś będzie chyba słaba:( eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656929 przez olivka
śliczne brzuszki :)
Jeżeli chodzi o nawadnianie to ja piję 1,5 l cisowianki 1-2 szkl. soku z czarnej porzeczki i kubek herbaty.

Aga wstawiaj te fotki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl