BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #663579 przez Polii
To zazdroszcze bo mój maluszek się zrobił od jakiegoś tygodnia strasznie leniwy,ciągle tylko śpi od czasu do czasu się tylko przewruci z boku na bok :) I nie ukrywam że mnie to troszke martwi:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663621 przez Joanna89
Może taką ma naturę :) nie każdy bobas wariuje :) moja jest wyjątkowo pobudliwa :) aż brzuszkiem trzęsie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663720 przez agniesia1604
a moze to chłopiec.... oni są tacy leniwi:)

Mój Staś jest leniwy ... :)))))) kopie raz na jakis czas:) a tak cały czas śpi ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663918 przez katarzynaxxx89
Witam nową mausię, nie martw się mój dzidziuś też jest leniwy rusza się wieczorami przez chwilę, a za dnia to może się obruci czy coś ale nie jest bardzo aktywny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663923 przez mami_nka
Witam brzuszki :)

Zdjecia ubranek wstawie później, ale sie rozpisałyscie musze troszke poczytać :)

dzis u mnie chyba bedzie świeciło słoneczko tak sie zapowiada przynajmniej :) ja posiedze i zbieam sie za układanie szafy dla lili bo tatus dumnie składał juz komode wczoraj ahhh ciagle mowil do siebie "tatus niesie komode...tatus składa komode tatus skonczyl skladac komode" marzy juz o skladaniu lóżeczka a jaka duma byla bo jak składał to Lilka wariowała :D ze sie niby cieszy bo tatus jej składa komode :D uśmiałam się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663927 przez mami_nka
Wracajac do wczesniejszych tematów :)

Materac mamy taki: www.amyoutlet.pl/pl/p/AMY-Najlepsza-w-Po...-lozeczka-120x60/147

Byla u mnie wczoraj znajoma z 3misiesieczną Hanią i mówiła ze na poczatku uczywała Huggiesz wycięciem na pępęk nawet nie wiedzialam ze takie są teraz tez dada i huggies mowi ze nie ma rewelacji w pampersach :D wiec ile ludzi tyle opinii

Cukiereczek powodzenia w tym pięknym dniu najważniejsze się nie stresować bo pozniej się tego żałuje :) ahh mogłabym jeszcze raz brac ślub :)

Moja Lili też rano przekręci się dwa razy a pozneij wieczorową porą 20-22 zaczyna troszke buszować a w dzien cisza czasem cos poczuje....

Ewelina a robilas na szydełku butki EMU?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663931 przez EwelinaB87
takie długie, robiłam, :)

zaraz sie zbieram na te darmowe badania, mam nadzieje ze sie zalapie, strasznie sie o to martwie buu, trzymajcie kciuki.

:) :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663948 przez klauduska89
Witam w ten paskudny i deszczowy dzień...U mnie noc masakryczna, pół nocy nie spałam bo tak lał deszcz i że jeszcze nowego dachu nie ma tylko folia to delikatnie nam do pokoju przeciekło i pół nocy kapało...masakra jakaś z tą pogodą.
Cukiereczku wszytskiego najlepszego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663954 przez agniesia1604
Nom i taki cały tydzień ...szału nie będzie..


Nie pamietam czasów kiedy maj był tak chłodnym miesiacem!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663962 przez mami_nka
Ubrankowy szał ostatnich 2 tyg chyba :D


Zdjęcia klikac sa na pokazywarce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663995 przez wunia1984
hej dziewczynki! Wczoraajszy wieczor to koszmar, jakas taka niespokojna chodzilam i okazalo sie ze moi rodzice mieli wypadek, samochod ponoc do kasacji ale on na szczescie cali i zdrowi, poplakalam sie. Niewyobrazam sobie zeby ich stracic... A dzisiaj przylatuja do mnie :) wiec czekam z niecierpliwoscia zeby ich przytuluc. Kochame niedlugo musze wypelnic papiery o macierzynskie mam do wyboru 59 tyg platne 80% lub 46 platne 100% w obu przypadkach 14 tyg z tej puli na taatusia przypada. Zdecyduje sie na 80 zawsze to z malenka dluzej pobede. Maminka ciuszki zlukam jak kompa dorwe :)Co do aktywnosci moja mala krejzolka szaleje non stop .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664020 przez wunia1984
Maminka ciuszki boskie, te z lumpka prezentują się równie dobrze jak nowiuśkie. No to Twoja mała będzie Gwiazdą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664097 przez MamaBąbelka
Witam nową mamę :).

Maminka, ciuszki przecudne, śliczne rzeczy w lumpkach można u Was trafić :). Ale masz tam chyba rożne rozmiary, co? Bo samych pajacyków jest chyba z 15, a to przecież nie pierwsze zakupy :).

Wunia, jak dobrze, że nic się nie stało rodzicom.

Klauduśka, współczuję tych nocy bez dachu w tą pogodę :/, pewnie i prace się przez to przeciągają?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664128 przez klauduska89
no niestety pogoda budowie nie sprzyja...wczoraj prawie nic nie robili bo padał deszcz, dziś to samo, kolejny tydzień też ma taki być więc przeciągnie się budowa napewno :(
Ubranka piękne i sporo już ich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664159 przez EwelinaB87
dziewczyny na miejscu bylam na 9:15 i juz byla kolejka, postalam do 10:30. na szczescie mieli dwa aparaty 4d, wiec zapisywali na oba jestem umowiona na 16, bo badania sa do 18, ale bylo jeszcze 4razy wiecej osob za mna!?

pogadalam troszke z dietetyczka ktora powiedziala mi ze na obrzeki rewelacyjny arbus bo jest moczopedny! kto by pomyslal :P
a twarog bezwartosciowy i faktycznie powinnysmy pic 3szklanki mleka w roznej postaci dziennie!

teraz siedze u mamy i czekam na badanie, jest tez sesyjka brzuszkowa kilka zdjec wysylaja za tydzien na maila to tak w skrocie, mam nadzieje ze Milcia sie jadnie pokaze a juz sie ciesze ze 100zl zaoszczedze na poniedzilakowym badaniu jupi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl