BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #673754 przez asiulek_dolls
macie dziewczyny racje nie ma co kombinować i zabrać walizke! :)
wkońcu rodzimy w sierpniu (przynajmniej planowo - oby!) więc w drodze na porodówke będziemy się czuły jak przed wyjazdem na wakacje :)

a propos: któraś miała jechać nad morze?! tak mi się przypomniało i nie pamiętam która i kiedy... czy jeszcze jest przed wyjazdem czy już po??
no siedze i drapie się w czoło i za cholere sobie przypomnieć nie moge....
hmmmm.... ach ta skleroza.... ach ta starość :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673757 przez cukierecek27
wracając do płci to bardzooo duzo mam uniwersalnych rzeczy typu body spiochy pajace kilka rzeczy jest rozowych, no a te wieksze co dostalismy to w razie co spakuje sie do torby i juz :)

hmm ja juz prawie tez wszystko mam na porodówke choc jeszcze niby sporo czasu ale lepiej miec z glowy a nie pozniej w ostatnie dni latac. a w upały napewno bedzie ciezko a jeszcze teraz w miare jest .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673762 przez asiulek_dolls
ehh no tak narzekamy na tą pogodę zamiast sie cieszyć i ja wykorzystać na bieganie po sklepach, bo później to już będziemy sie tylko toczyć i puchnąć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673765 przez katarzynaxxx89
co do torby to ja mam taką małą sportowa ale myślę że się zmieszcze bo jak byłam na tydzień nad morzem to ją miałam i starczyło. Jak będzie za mała to wezmę walizkę na kółkach chociaż nie jest dużo większa no zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673766 przez asiulek_dolls
żeby jeszcze tylko wraz z deszczem gotówka z nieba leciała to było by cacy!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673767 przez olivka
Kurcze nigdzie nie mogę trafić na żel do prania Dzidziuś :( chcę kupić i do kolorów i do białego. Znalazłam jakiś Bobbini ale nie wiem co to za firma,a o Dzidziusiu słyszałam dobre opinie nawet b. dobre. Czy w Tesco znajdę ten płyn??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673769 przez wunia1984
Kazda z nas niech pakuje sie w walize, kolka przydatne :) Cukiereczku ja podobnie jak Olivka kluje sie w brzunio od poczatku ciazy i daje radke wiec kochana czas stanie sie to rutyna ;) Dp konca czerwca chcialabym miec wszystko gotowe. Tesciowa juz wie ze prasowanie ciuszkow Zuzi dla niej zostawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673771 przez cukierecek27
asiulek_dolls napisał:

żeby jeszcze tylko wraz z deszczem gotówka z nieba leciała to było by cacy!! ;)


ooooo mogłoby tak być choć raz na jakiś czas :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673775 przez cukierecek27
wunia1984 napisał:

Kazda z nas niech pakuje sie w walize, kolka przydatne :) Cukiereczku ja podobnie jak Olivka kluje sie w brzunio od poczatku ciazy i daje radke wiec kochana czas stanie sie to rutyna ;) Dp konca czerwca chcialabym miec wszystko gotowe. Tesciowa juz wie ze prasowanie ciuszkow Zuzi dla niej zostawiam :)


przepraszam że to powiem bo troche glupio to zabrzmi ale jakos mi tak ulżyło że nie jestem sama :blush: jak sie juz przyzwyczaje to bedzie luz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673777 przez asiulek_dolls
olivka moja bratówka go kupuje, najpierw używała loveli a później jak jej się skończyła to kupiła właśnie ten płyn bobbini i jej spasował teraz tylko jego używa i jest zadowolona, ładnie pachnie i co najważniejsze nie uczula Szymona :) no i tani jest bo niewiele ponad dyszke kosztuje z tego co kojarze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673791 przez olivka
asiulek_dolls napisał:

olivka moja bratówka go kupuje, najpierw używała loveli a później jak jej się skończyła to kupiła właśnie ten płyn bobbini i jej spasował teraz tylko jego używa i jest zadowolona, ładnie pachnie i co najważniejsze nie uczula Szymona :) no i tani jest bo niewiele ponad dyszke kosztuje z tego co kojarze


No właśnie u nas w sklepie pod domem kosztuje 8.90, a w Leclercu 10.99, tylko właśnie nie wiedziałam co to za firma i czy nie uczula, jeszcze o nim poczytam i jak nie kupię Dzidziusia to kupie ten.

Cukiereczku razem zawsze raźniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673794 przez katarzynaxxx89
to faktycznie nie drogi ten płyn a po co przepłacać. tylko że trzeba na swoim bobasku sprawdzić czy nie uczula bo każdy jest inny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673806 przez patka1603
Co do torb u nas położna mówiła żeby brać takie co się zmieszczą pod szpitalne łóżko bo później nie ma gdzie jej trzymać i zawadza.

Dziewczyny zrobiłam zdjęcia brzuszka i się przeraziłam, ja się pytam jak on ma mi opaść jeszcze niżej skoro już jest tak nisko że niżej się chyba nie da?!

30 tydzien we dwoje


A takie cuda się dzieją z moim pępkiem
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673808 przez asiulek_dolls
spokojnie Patka moim zdaniem wcale nie jest tak nisko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673817 przez agniesia1604
patka1603 napisał:

agniesia1604 napisał:

Hej ja już po wszystkim :P

:)

Zamówiłam wózek
www.owd.net.pl/TAKO-ELSSAL-GONDOLA-CZARN...OSC-2013-pid-64.html

1500zł 3 w 1

Do odbioru już w piatek :) ...Ponoć dużo chetnych na te wózki. Głównie Czesi tacy napaleńcy.


fajny ten wózeczek myślałam o czym podobnym z pomarańczowym stelażem- takim rudym i czarną tapicerką ale mężowi się nie podoba. SZkoda że na ich stronie nie ma cen, chyba że coś przeoczyłam?


Nom nie ma cen - trzeba by do nich zadzwonić:)))

Ja byłam w sklepie stacjonarnym:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl