BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #674361 przez EwelinaB87
z tych dwóch brałabym lupo, ale nie wiem czym sie rozni gondola, moim zdaniem tylko kolorem, stelazem i kolami, ale chyba to tylko kosmetyka, chociaz fakt material zwyklego lupo jest wiotki, bardzo dlugo bralam go pod uwage wciaz uwazam go za swietny ale do wiekszego mieszkania i auta niz kawalerka i fabia :P

xland jest po pierwsze drogi, bo drugie krowiasty z malenka gondolka, tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #674367 przez EwelinaB87
a masz skretne kola w tym wózku? to jest najwiekszy problem, miekka gondola to atut dla duzych dzieci, ale ja osobiscie wole osobną gondole i spacerówke. musialabym zobaczyc wozek bo nie pamietam jaki masz.

a co do stanikow najtanszy stanik bez fiszbin miekki kosztuje w sklepie 55zl, tutaj za 62zl masz usztywniony ladny staniczek nie ma co wpadac w paranoje ;) jesli chcesz wydac mniej to juz lepiej sportowy kupic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674369 przez agniesia1604
patka1603 napisał:

30 TYGODNI NASZEJ WSPÓLNEJ PODRÓŻY


Fajnie że robisz sobie co tydzień zdjecia brzuszka... Super to wygląda:) Piekna pamiatka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #674374 przez cukierecek27
EwelinaB87 napisał:

a masz skretne kola w tym wózku? to jest najwiekszy problem, miekka gondola to atut dla duzych dzieci, ale ja osobiscie wole osobną gondole i spacerówke. musialabym zobaczyc wozek bo nie pamietam jaki masz.


no skretnych koł to on nie ma ;/


tak wyglada tylko ma inne kolory ten nasz

troche sie jakos obawiam tej gondoli miekkiej, w lipcu maja go przywiesc, jak bedzie mi za ciezko z nim trudno bedziemy poszukiwac nowego, chociaz wolalabym sie chyba obyc kosztami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674375 przez EwelinaB87
ja mam podobna kolekcje, tylko ze ciezko mi wybrac ten sam kadr :P
ale mowilam z brzuch urosl Ci ostatnio znacznie widac dobrze chociaz mniejszego sie nie dalo? :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674383 przez EwelinaB87
i to jest glowna wada, zwykle osoby z tym wozkiem maxymalnie po roku poltorej zmuszone sa kupic spacerowke parasolke albo cos ze skretnymi kolami bo sie zajezdzisz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674384 przez cukierecek27
No spacerowka pozniej to juz mniejszy koszt, o zobaczymy jak sie bedzie prowadzał... choc czym blizej terminu tym zaczyna mnie to bardziej stresowac hehehe a nie powinno bo w razie co wozek jest i bede mogla spokojnie cos wybrac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674400 przez EwelinaB87
Jasne bez presji ;) nie wiem gdzie mieszkasz ale ja takiego wielkiego wozka nie mam nawet jak wsadzic do windy :P
poza tym nie chce wozka na korytarzu wystawiac, bo mam jak w hotelu na cały przestrzał wiec by mi go zwineli...

wazne ze jest mnie martwi fakt ze moich cadetów na allegro malutko
ale i tak musze dac 1799zl i kupic torbe, wiec duzo wiecej niz zakladalam, ale mama i maz mowia ze kupisz raz porzadny dla dwojga dzieci i takie mam zalozenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674401 przez cukierecek27
mieszkam w bloku bez windy na 2 pietrze u mnie zostawiały babki wózki i spacerowka jedna stoi nawet teraz , sa niby domofony, jeszcze nikt sie nie pokusil o zawiniecie wozka.... no zobaczymy jak to wyjdzie, no tak jak juz bede musiała zakupić to juz taki by posłużył i drugiemu dziecku w przyszłości :) a nie na raz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674409 przez katarzynaxxx89
Cukiereczku ja mam podobny wózek i już go jakiś czas mam nawet raz go wyprubowywałam z dzieckiem (córeczką sąsiadki ma 4 miesiące)i jestem zadowolona jak dla mnie fajnie się go prowadzi(mam pąpowane koła, jest lekki)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674412 przez cukierecek27
Dzieki dziewczyny ;) no nic ja zmykam sie kapac juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze nasza kruszynke na ekranie ;))
Milego i slonecznego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674415 przez misskate
Dziękuję za Wasze opinie :kiss:
Już od jakiegoś czasu skłaniałam się ku Lupo. Dopiero kilka dni temu dopatrzyłam wersję Comfort i przyznam, że ten kolor cappucino mnie urzekł :laugh:
O X-landerze słyszałam różne zdania, rzeczywiście sporo Mam wspominało o małej gondoli i o braku możliwości umieszczenia spacerówki przodem do rodzica.
Wiadomo, nie ma wózka idealnego dla wszystkich, a już na pewno nie w przedziale cenowym do 2tys. max, już z fotelikiem.
Chyba jednak pozostanę przy pierwszym faworycie i zdecydujemy się na Lupo... ale w wersji Comfort :)

Agniesia, adapter w sklepie Dino rzeczywiście trzeba dokupić oddzielnie, dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674416 przez wunia1984
Ehhh nadrukowałam nadrukowałam a posta mi wcięło :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674425 przez wunia1984
Mamuśki jakie badania będziecie miały jeszcze roboione? Ciekawi mnie to bo chcę mieć zrobione wszystko co konieczne a tutaj oprócz poziomu hb i standardowego badania moczu, bez upominania się nic nie wykonują :)

Patka zdjęcia będą wspaniałą pamiątką, tylko wrzuć troszkę większe :P Ja mam w sumie zdjęcia z każdego tygodnia ale w różnych miejscach i pozycjach :laugh:

Eksperci od spraw wózkowych na forum Ewelina i Agniesia :) Ja się nie wypowiadam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #674453 przez agniesia1604
u nas w bloku zwineli sąsiadom wózek osoby które się szwendają po klatkach i otwierają drzwi WSUWKAMI do włosów... nic nie pomogło nawet to że mamy kamery przed blokiem. Osobom które szukaja okazji by zarobić parę grosza bo nie mają gdzie mieszkać jest obojętne czy w końcu ich ktoś złapie... bo tak trafią do więzienia i będzie im znacznie lepiej niż na dworzu bez wody bez niczego:)


Dla chcącego nic trudnego :)

__________

Ja coś czuję ze sama z dzieckiem raczej wybierać się nie będę a jeśli będę zmuszona to w najgorszym wypadku poradzę sobie jakoś.
Postaram się ograniczyć do wyjść z domu po godzinie 15 kiedy już w domku będzie mąż:)

Postaram się a co z tego wyjdzie ? zobaczymy...

________

W ogóle inwestuję w tą chustę - więc naprawdę jeśli trzeba bedzie to w chuscie wybierzemy się na szybko gdzieś - mam nadzieje że dobrze myślę:P

allegro.pl/chusta-kieszonka-filmy-jak-no...m-6-i3265472496.html


to ten sklep:

www.chusta.pl/
Gdybyście były zainteresowane CHUSTAMI ze stronki CHUSTY.pl to tu kod BONU dający 10% zniżki: forumnikon

Koszt z przesyłką za pobraniem juz ze zniżką: Suma: PLN71.50

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl