BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #712506 przez Nubi
Paulinko poliestrowy kocyk macalam ostatnio i ja niechetnie bym sie tym przykryla, maskotke z tego owszem ale kocyk osobiscie srednio... Wzor jest ladny, jak szukasz czerwieni i nie koniecznie sie szczypiesz z kasa to dolly ma czerwony :lol: dolly.com.pl/product/czerwony-kocyk-w-kropki-i-paski

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712519 przez paulinka.k22
Dziękuję Nubi! Kurczę nawet mam problem z kupieniem koca :P wiem Dolly ma super rzeczy, takie w moim guście, ale nie na moją kieszeń, niestety... :( ale ten kocyk jest przepiękny! To w takim razie skoro poliestrowe są niezbyt miłe, to jaki kupić, polarowy czy bawełniany???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712521 przez ninka333
Witam :)
Juz pewnie mnie nie pamiętacie, ale ja staram się czytac was na bierząco jak już dopadnę komputer, żeby nie wybić się z watku ;P jeszce 2 tyg i mam zamiar wrócic na stałe do domu i powrócić do aktywności na forum o ile mnie będziecie jeszcze chciały !!!!

ciesze się bardzo że wszystkie mamusie, mimo czasami trudnych momentów nadal w zdrowiu i dwupaku :) maluchy też już pokaźne!!! Iwonka gratuluje bo twój Kacperek chyba największym mężczyzną jest :) maleństwa już rosną w indywidualnym tempie ale różnice narazie niewielkie :)

pochwale się że pranie i prasowanie już w większości za mną :) zostało jeszcze jedno pranie kocyków i ręczników no i oczywiście wózek po braciszku odświerzyć bo zapakowany na strychu stał. wyprawke mam już w komplecie - w sumie dużo po synku zostało ale to czego brakowało już kupiłam.

Ala wierci się strasznie i na dodatek nadal nie leży główką w dół tylko potrafi przekręcić się kilka razy dziennie, ustawia w poprzek i prostowac nóżki :( a mama zwija się wtedy z bólu.

co do komentarzy to niestety ale nawet najblizsi nie zdają sobie czasami sprawy że sprawiają przykrość - mnie też doleciało kilka takich "o jeju jaka ty gruba jesteś" albo "masz tak wielki brzuch że tak chyba ze 3 siedzi" itp :( zaznacze, że przytyłam 8 kg i wszystko poszło w brzuch, który faktycznie mam ogromny ale żeby od razy GRUBA?????

dzis mam wizyte to zobaczymy jak tam mała z wagą :) już nie mogę się doczekac

córeczka ALICJA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712526 przez karolcia1919
pampersy w Kauflandzie od jutra 19,99 z firmy pampers rożne rodzaje po 19,99.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712527 przez Alivva
A gdzie Iwonka???
hop hop??? Iwonka? co tam porabiasz nad morzem hm????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712548 przez papi88
Apropo zareczyn moj R mi sie oswiadczyl wlasnie w swoje urodziny 23 sierpnia wogole sie tego nie spodziewalam wtedy ( choc ogolnie o zareczynach myslelismy) i tak ladnie powiedzial ze najwiekszym prezentem w ten dzien bedzie jak zostane jego zona byl lekko poddenerwowany zaczol mnie zapewniac ze bedzie dobrym ojcem i mezem ze znajdzie dobra prace aby nas utrzymac i sie zgodzilam chcialam dac mu ta szanse..ach milo sie ten dzien wspomina.a przyjecia zadnego nie robilismy mojej mamie i jego rodzica poprostu powiedzielismy moj ojciec do tej pory nie wie ale on sie niczym nie interesuje wiec nie musialam go informowac.ze slubem tez chce skromnie samych swiadkow ewentualnie najblizsza rodzine bez zadnej falbaniastej sukni i albo krotkie przyjecie albo odrazu po wylot w jakas fajna podroz poslubna a chrzciny to jak bedzir mosliwosc to w sb albo w tyg napewno w zadne swieta bozego narodzenia czy wielkanoc moze pomyslicie ze jestem jakas dzika ale jak ma sie rodzine do bani to nie bede falszywa aby ich spraszac wydawac kupe kasy na przyjecia a oni mi dupe zjada bo tacy sa przede wszystkim u R

A apropo figury to napewno nie przejmowac sie co mowia inni choc wiem ze czasem sie nie da mi za to dogryzaja niektorzy chyba z zazdrosci bo akurat nie mam jakiegos brzuszka giganta to co rusz slysze zobaczysz jeszcze ci wywali ze w 9mc to dopiero przytyje itp itd a ja ze to trudno w koncu w ciazy jestem i ogole nie lubie jak ktos pyta o wage bo jak mowie ze 6 kg to wlasnie ze zobacze ile mi jeszcze przybedzie a jakbym przytyla z 15-20 to by komentowali ze za duzo

Jak juz pisalam moj R mowi do mnie grubasku albo kaczuszka a ostatnio powiedzial ze wymionka mi urosły :silly: i ja to biore na zarty bo innym razem mowi ze mam maly brzuszek i ze nawet jego koledzy tak mowili a powiedzial ze nawet jakbym miala wielgaśny to nosze jego syna i figura sie teraz nie liczy tylko zdrowe dziecko ciesze sie ze ma do tego takie trzezwe podejscie bo np szwagier uwaza ze kobieta w ciazy jest straszna a porod obrzydliwy i ze jak facet bedzie z kobieta przy porodzie to pozniej nie bedzie chcial sie z nia bzykac...szfagier chyba jeszcze gowniarz i nie dojzal...

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712560 przez Alivva
Paulinka a zobacz ten kocyk....jest tam czerwony z lewkiem :)
allegro.pl/koc-kocyk-bobas-wozka-lozeczk...row-i3360419165.html
ja szukam czegoś cienkiego z czerwonymi elemantami więc myślę o tym :
allegro.pl/kocyk-jersey-100-bawelna-letn...tny-i3373074252.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712564 przez kocham_cie
Iva za podejście do kuzynki i jej komentarzy- gratulacje należą sie Serkowi to ona ją tak pięknie zripostowała :blink:

Ninka pewno że cie pamiętamy... nawet ostatnio zastanawiałam się jak się miewasz i dlaczego nic nie piszesz... pochwal się wynikami dzisiejszej wizyty :)


Ja pół godziny temu wróciłam pracy... i padłam, chyba się dziś nie ruszę z wyrka.. serku[ /b] a ty mnie jeszcze straszysz że ma być jeszcze bardziej gorąco :ohmy:

Karolcia dziś napisała że coś się finansowo jej sypie... u mnie to samo
... wyobraźcie sobie że dowiedziałam się ze na 90% w tym półroczu nie będzie premii, która miała być wypłacona w sierpniu - kryzys:angry: oczywiście w całości miała iść na skompletowanie wyprawki... a tu dupa, najgorsze jest to że pracujemy z d. w jednej firmie więc stracimy w sumie ok 3 tyś zł.... :dry: :dry: :dry:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712565 przez paulinka.k22
o Dzięki Iva :) szukam i szukam i nic znaleźć nie mogę :angry: ten cienki czerwony tez mi sie podoba :)
znalazłam jeszcze taki:
allegro.pl/kocyk-minky-koc-dzieciecy-bab...omo-i3392491347.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712572 przez karolcia1919
kocham_cie napisał:

Karolcia dziś napisała że coś się finansowo jej sypie... u mnie to samo
... wyobraźcie sobie że dowiedziałam się ze na 90% w tym półroczu nie będzie premii, która miała być wypłacona w sierpniu - kryzys:angry: oczywiście w całości miała iść na skompletowanie wyprawki... a tu dupa, najgorsze jest to że pracujemy z d. w jednej firmie więc stracimy w sumie ok 3 tyś zł.... :dry: :dry: :dry:[/quote]

no i sami widzicie jak to w dzisiejszych czasach jest kasa niby nic wielkiego ale jest potrzebna ..bez kasy teraz nie ma nic..a niby kasa szczęścia nie daje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712584 przez Alivva
kocham_cie napisał:

Iva za podejście do kuzynki i jej komentarzy- gratulacje należą sie Serkowi to ona ją tak pięknie zripostowała :blink:


Kurczeeee,coś mi nie pasowło ale nie chciało mi się sprawdzać :/
Przepraszam za pomyłkę :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712585 przez karolcia1919
patrząc na tabelkę trzy mamcie już urodzą w sierpniu :) trzech chłopców :)no ale dużo mamusiek ma termin na początek września :) oj jestem ciekawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712606 przez nike84
Tak was na bieżąco podczytuję, żeby mnie potem nie zasypało milion postów ;)
Ja właśnie skończyłam prasować (ale jeszcze nie rzeczy małego) i mam dość :ohmy: Rany boskie jak ja nienawidzę prasować :dry: dlatego aż boję się myśleć o tej górze ciuszków, takich maleńkich. Najchętniej bym komuś zapłaciła, żeby to zrobił za mnie.
Czy wy też jesteście cały czas takie zmęczone? Zaraz idę zjeść obiad (pierogi ruskie :S ) i już czuje, że będzie poobiednia drzemka. I nie wiem czy to normalne czy może ten remont mnie tak wykańcza? Ale z drugiej strony to co się dziwić, jak w 8 mc ciąży się szoruje podłogę na kolanach przez dwie godziny :dry: A co najlepsze dziś jest znowu tak brudno że znowu by się przydało ją umyć :( Już mi się rzygać chce tym remontem :X Przepraszam że was tak zanudzam ale muszę się komuś wyżalić.

A tak z innej beczki: podrzućcie jakiś przepis na ciasto :) Bo na sobotę muszę coś upiec, bo imieniny robię (jeszcze tego mi brakowało) a nie mam żadnego pomysłu, a wy tu nie raz wklejałyście fotki swoich pyszności :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712608 przez niagara
Papi zapraszam do mnie, u nas taki upał, że wytrzymać się nie da :dry:
Monika jak jesteś taka chętna, to mogę się przejść po sklepach, porobić zdjęcia składów i wrzucić na forum :silly: Wiem, że na pewno jest jeszcze Enfamil i w Rossmannie mają mm babydream.

Z tym dzieckiem książęcym to jakaś ściema jest. Na jednym zdjęciu dziecko jest malutkie i ma długie czarne włoski, a na drugim jest duże i prawie łyse :S W dodatku wyjść z dzieckiem ze szpitala po 24h i nawet mu nie założyć czapeczki na głowę :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712619 przez SerekWaniliowy
Paulinka bawełna najlepsza, ale też nie taka milutka, zależy jak tkana, i po praniu z reguły twarda a niestety polarek i mikrofibra miękkie ale to poliestry :)

Nie, no Ninka mamy naprawdę problemy z pamięcią i koncentracją ale jeszcze Ciebie pamiętamy i czekamy na dobre wieści z wizyty :)

Kocham Cie i z tego co pamiętam to chyba dla tej premii też tak długo pracujesz prawda? Tobie to się należy podwójna za wytrzymałość, naprawdę szkoda bo to by była ogromna pomoc w tej chwili :ohmy:

No i nie daje szczęścia kasa ale bardzo pomaga i ułatwia życie, niestety :/

Nike
a ciasto chcesz piec czy robić? Na zajęciach położna powiedziała, jak chce się Wam spać to spać, jak chce się Wam jeść to jeść, dzidziuś teraz o to wszystko woła, a poza tym faktycznie u Ciebie ten remont to z pewnością prócz wołań Kacperka to ta szmata tez miała raczej wpływ na Twoje samopoczucie

O widzę Niagara, że jesteś tak samo podejrzliwa jak ja, też mi się wydawało, że ze swoim dzieckiem dobowym to raczej nie wyszli :silly:

No spadam do kuchni, bo przytargałam truskawy i maliny i jakby nie starczyło to jeszcze śliwy i nektaryny ;P a teraz trzeba co nieco przerobić i przekąsić ;)

Ooo listonosz :) przytargał allegro ;P jak skończę w kuchni to w nagrodę sobie otworzę pooglądać :) Miłych i smacznych obiadków i leniuchowania grubaski kochane!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl