BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #711916 przez nefeli
Iwonka gratuluje udanej wizyty i super ze maly ma taka ekstra wage!!! co do rodziny to chyba zadna nie jest idealna,a mojego meza to tepi ze hej...moge gadac i tlumaczyc a i tak swoje zrobia,podobno moj maz powiedzial tesciowej zeby zapytali nas czego potrzebujemy zanim kupia...ale sie okaze ;)
Nike piesia zacalowac ode mnie!!!Ja mojego 2 lata nie zobacze :(
Kalinka super ze wracasz do domku i do wlasnego lozeczka,pewnie ze tam najlepiej!!!
Madzia olej wszystkie glupie komentarze ja Ci tego brzunia zazdroszcze i wszystkim Wam tych kilogramow...ja nie tyje tylko chudne,wiec to jest powod do lez,a jak urodze to zostana same kosci ;(
Aliva ale Ci dobrze basenik,caluski...masz racje najlepiej wziac najlepszych przyjaciol na chrzesnych...moj syn ma tak jak u Agamo glupio z tradycja chrzesnego ktory daleko mieszka,2 lata nie dawal znaku zycia,zrobilam afere wiec sie troche poodzywal,ale urodzilo mu sie dziecko i juz pozostawie bez komentarza kiedy teraz slyszymy o nim...dla malej moja tutaj najlepsza kolezanke wezme,osobe ktora wiem ze bedzie sie mala interesowala,dodam nie ma kasy,ale wali mnie to najwazniejsze zeby byla w zyciu malej!!!
Nie wiedzialam ze Polsce tez problem z chrztem jak sie nie ma koscielnego...wiec u Nas tez tak bedzie...
Wiecie moja mala komoda z ikei jest taka maaaaaaaaaaaaaala ze mnie przeraza gdzie ja ubranka Neli powkladam??? a mam ich niewiele a i tak sie nie mieszcza...
Mery mam nadzieje ze wszystko w porzadku po tym zyganku...oj nie znosze nie znosze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711919 przez papi88
Donata ale z ta sperma to podobno prawda ze w skladzie ma cos podobnego do oxytocyny tylko to sa male ilosci z pewnoscia wiec pewnie u zdrowej nie szyjkowej kobiety nic nie ruszy ale jak ja np mialam zagrozona ciaze i zakaz wspolzycia to roznie to moze byc

Ja wlasnie wrocilam od weta moj kot nas wykonczy w tamtym tyg bylismy na zastrzykach bo mial rany na glowie i to podobno pchla go ugryzla i alergia a teraz tak kicha gozej niz czlowiek jak ma katar i łzawią mu oczy i to podobno chlamydia i co trzy dni ma miec zastrzyki a R sie bardziej tym przejol (bo to jego kotecek) niz tym ze ja jestem na koncowce ciazy ach ci faceci...

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711935 przez nefeli
Papi,Agamo u Was juz bezpiecznie mozna rodzic :) ja jeszcze 6tygodni minimum musze czekac,a mam ogolnie depresje,bo mimo wszystko wiem ze dopiero po porodzie bede wiedziala czy mala jest zdrowa,wiec nie umiem sie w tej chwili niczym cieszyc...
Chcecie sie posmiac z tesciowych albo raczej poplakac???...mowie do mojej zeby znalazla stara wanienke mojego syna bo chce dokupic stelaz,a ona ze moj maz ciezko pracuje na kazdy grosz a ja kase na stelaz chce wyrzucic,ze ona bedzie kapac mala...nosz az mnie ponioslo znowu ten sam scenariusz:( a ze jej mowie wprost o ubrankach i innych ze mi sie nie podobaja to tylko kiwa glowa i mowi ty to masz ten gust....a mam i co? swoj !!! wlasny!!! i mam do niego prawo o!!!
Karolcia ja tez mam takie uplawy :)
Monia nie martw sie ja ostatnio slyszalam ze ciaze z dziewczynkami sa trudniejsze,ze sie bardziej wierca,szyjki rozwalaja itd,itp,no i dodam od siebie ze w moim przypadku sie sprawdza od poczatku mam trudna ciaze...z synem tak nie mialam,no i siedzial sobie do 41 tygodnia spokojnie w brzusiu
Zuzia rozumiem ze bedziesz rodzic naturalnie :) wiec seksik na maksa i rodzimy ?;)
Ja jak 16h rodzilam nagle wchodzi laska,idzie na sale porodowa i za jakies 20 minut slychac placz maluszka, a moj maz szok ze ja tyle godzin sie mecze...tzn.niepotrzebnie mnie mecza,tak dla sprostowania !!!
Natalia ja bym byla za Hippem ,ale ogolnie zadnego krowiego nie chce ;( a Hipp u mnie mala puszka 18euro,wiec chyba bym musiala z tacka pod marketem siedziec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711967 przez MyMelange
Ah Agilla to Ty :)

Super, ze go zamowilas, bo wlasnie tez to robie hihihi, wiec dzieki Tobie bede miala cud miod rozek :)

Dziewczyny, ciesze sie ze wizyty sie udaly i ze dzieciatka zdrowe.

Ja dzis bylam caly dzien u kuzynki, posiedziec z nia i jej 3 miesiecznym synkiem. Oczywiscie dostalam malucha na rece - ile mnie to stresu kosztowalo! Spocilam sie w sekunde hahahahhaha!!! Nabiore przy swoi wparawy, to tamtym juz bede "zonglowac" jak ta lala ;P

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711987 przez papi88
Dziewczyny przestraszylam sie bo czytalam o tej chlamydi kota i ze to moze zarazic sie czlowiek i trzymac z daleka od kobiet w ciazy!a jeszcze wczoraj kot wlazl mi do lozka i dzis go glaskalam bo myslalam ze to znow jakas alergia i juz wpadam w panike :( choc wet nic nie powiedzial abym sie nie zblizala do niego a dr google mnie wystraszyl

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711996 przez mery75
Nefeli kochana ja też chociaż jeszcze z 5tyg. martwię się żeby wytrzymała szyjka a co do Twojej teściowej to wybacz ale niebluźnie to niebęde komentować i współczuć :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712017 przez MyMelange
papi88 napisał:

Dziewczyny przestraszylam sie bo czytalam o tej chlamydi kota i ze to moze zarazic sie czlowiek i trzymac z daleka od kobiet w ciazy!a jeszcze wczoraj kot wlazl mi do lozka i dzis go glaskalam bo myslalam ze to znow jakas alergia i juz wpadam w panike :( choc wet nic nie powiedzial abym sie nie zblizala do niego a dr google mnie wystraszyl


Moze upewnij sie dzwoniac jutro do lekarza. Poki co nie panikuj, chociaz wiem, ze to nie takie proste :)

Dziwczyny, jakie macie foteliki samochodowe? Ktory jest najlepszy pod wzgledem bezpieczenstwa?

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712060 przez kalina
hejo:-) dostalam reprymende od nubi wiec czytac bede pozniej a najpierw napisze ze nie ma to jak lezenie w domku:-) rodzinka na razie mnie pilnuje zebym sama w domku nie byla. wiec nie mialam nawet dzis jak pisac. maz w pracy i sobie z siostra siedze:-) ale jakos tak mi razniej. bo mam na razie troche schiza. rano lepek umylam i zaczal brzuch bolec to sie prawie poplakalam z nerwow. pozniej tez na chwilke sztywnial jak na chwile wyszlam z lozka. wiec wyglada na to ze trzeba plackiem lezec. nie ma co ryzykowac. teraz tez leze a mala sobie jakies piruety odstawia wokolo pepka:-) ale na szczescie na razie juz chyba wsszystko ok



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712062 przez kocham_cie
Hejka dziewczęta:)

Ja dopiero dotarłam do domciu, jak wyszłam o 05:30 rano do pracy tak dreptałam cały dzień... zakupy, szkola rodzenia, wizyta u rodziców... i teraz w końcu jestem w domciu... a nawet już w łożeczku :laugh:
Mój humorek dziś zdecydowanie lepszy, a to za sprawą szkoły rodzenia, te zajęcia i kontak z innymi ciężarówkami- z dużym brzusiem naprawdę mnie odprężają :laugh: a wiecie że jest nawet dziewczyna nosząca bliźnięta... :cheer: :cheer: :cheer: dziś na zajęciach godzinka o etapach porodu a potem godzinka ćwiczeń rozciągających :lol:

teraz biorę się za nadrabianie... mam nadzieję że nie zasnę przy cztaniu ;)
Pyzaura Ania twój pępuszek przebija wszystkie jakie widziałam :lol: hihi super

jeśli chodzi o temat chestnychy to mi nawet nie przyszło do głowy żeby wybierać ich po zasobności portfela.. wręcz odwrotnie, bo wybraliśmy z D. moją 19 letnią siostrę która dopiero zaczyna studia i brat D. który jest jedynym żywicielem rodziny a ma małe dziecko... więc ani jedno ani drugie raczej kaską nie śmierdzi, ale wiem za to że będą blisko Antka a to jest najważniejsze

Agamo villemo pyzaura dziękuję kochane za wsparcie :kiss:

Kalinka cieszę się że cie w końcu wypuszczają do domciu... tylko oszczędzaj sie kochana

Iva fota w basenie fantastyczna... a o tym że wpędzasz nas w kompleksy to już pisac nie będę :side: hihih ani nie widać w tym basenie że w ciąży jesteś :S

Nubi ciekawe w jaki sposób ten zus chciał sprawdzić czy jesteś w ciąż??? co chciali ci usg robić???

Agamo i Papi wy to już na tak zaawansowanym etapie jesteście że rzeczywiście mogłbyście się za dwa tydnie rozpakować... nam dzis położna powiedziała że 36 tydzień to już spokojnie można rodzić :laugh: ale niestety u pierworódek to mało prawdopodobne :huh: ja też bym chciała yurodzić coś koło 38 tygodnia. A tak swojąą drogą to ciekawe która z was się pierwsza posypie :silly:

zuzanta oby i tym razem poszło tak sprawnie, a tak swoją drogą to ładnie musieliście sie sarać ze wystarczyła jedna noc :silly:

Natka masz rację- te składy mleka to jakiś kosmos :cheer:

merry duż dziewczynka już z Julci, a jeśli szyjka zamknięta to chyba wszystko ok prawda?

Iva gratuluję udanej wizyty

kinia rożek super Nubi kocyk też ale to już pisałam jak poprzednim razem pokazywałaś :silly:

PApi spokojnie, tak jak Kinia mówi zadzwon jutro do swojego gina i pogadaj na ten temat.

Kinia najważniejsze podobno w fotelikach jest to żeby miał ca najmniej 3 gwiazdki a w crash testach a najlepiej to jakby mial 5

Nefeli cieszę się że nadal jesteście z małą dwupaku, i wiesz jakbym tylko mogła to bym ci troszeczkę tego moje brzuszka oddała i kg też... ale nie po to aby sobie poprawić humor tylko po to abyś ty była spokojniejsza... a malutka będzie zdrowa- zobaczysz :)

Dobra kochane brzuchatki uciekam spać bo rano do pracy trzeba wstać :blush: dobranoc

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712066 przez Alivva
Co dziś jest ze mną nie halo????
Nie ogarniam dziś niczego.
Na niczym nie mogę się skupić :dry:
jak blondynka z dowcipów.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712068 przez agilla.r
MyMelange napisał:

Ah Agilla to Ty :)

Super, ze go zamowilas, bo wlasnie tez to robie hihihi, wiec dzieki Tobie bede miala cud miod rozek :)

Dziewczyny, ciesze sie ze wizyty sie udaly i ze dzieciatka zdrowe.

Ja dzis bylam caly dzien u kuzynki, posiedziec z nia i jej 3 miesiecznym synkiem. Oczywiscie dostalam malucha na rece - ile mnie to stresu kosztowalo! Spocilam sie w sekunde hahahahhaha!!! Nabiore przy swoi wparawy, to tamtym juz bede "zonglowac" jak ta lala ;P



a ja dzięki Tobie mam śliczną pościel ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712091 przez Nubi
Zapomnialam ze juz pokazywalam ten kocyk ;) obys tylko nie usnela z nudow Madziu :silly:

Ja sie nie spiesze z rozpakowaniem, mam nadzieje ze sobie Zofiję ponosze do 40 tygodnia, poki co ciaza spokojnie mi mijala wiec chociaz przy koncu bym sie troche pomeczyla.
Mysle tez o pojscie w slady Natalii, moze tez zmienimy opcje z imieniem... :S
Iva moze ty sie zakochalas ;) albo jakies spotkanie sie szykuje? ;) :lol:

Kalina to nie byla reprymenda :blink: ja poprostu mam teraz wiecej czasu i jakos tak mysli mi sie o Was wszystkich i dzis intensywniej o Tobie bo w koncu nie wiedzialam czy to wczoraj juz wyszlas czy dzis? :blink:

Tym wynaturzeniem zegnam się z Wam na dziś, spijcie dobrze i do jutra :blink:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712099 przez akina_zet
Dziewczynki ja już po wizycie. Zła jestem jak cholera! Fenoterol i Isoptin zostaje,więc drgawek ciąg dalszy. Miałam dziś zwykłe badanie-szyjka zamknięta i ktg-też ok. Brałam ten Dopegyt na ciśnienie ale tak mi obniżał to ciśnienie,że chodziłam po ścianach,kazał odstawić i przyjść na wizytę -UWAGA- za tydzień,by sprawdzić jak tam po odstawieniu tego leku,jakbym zadzwonić nie mogła! 09.08. kolejna standardowa wizyta,którą już mi wyznaczył... I tak → 16.07. miałam tą nadprogramową wizytę bo się źle czułam - 100 wizyta + 100 leki, dziś - 100 wizyta + 30 ktg, 30.07.- będzie znów 100 + 30 i 09.08. kolejne 130! W międzyczasie dojdą jeszcze płatne badania i usg. Jak ja żałuję,że wybrałam tego lekarza,może jest miły i nie zostawi w potrzebie,ale łapczywy na kasę jak cholera! Niedługo chyba będę musiała jakiś spożywczak opitolić,albo kroić starsze babcie na ulicy by mnie było stać na niego! Zaciągnę podkolanówę na twarz i już,tylko jak ja będę wiać z tym brzuchem?

Dziewczynki gratuluje udanych wizyt :)

Pisałyście o seksie, ja mam często pikantne sny i wtedy mam orgazm,dzieje się tak b. często,czy któraś z Was tak ma? :blush:

Przepraszam,że ja tak w tym poście głównie o sobie,ale się wnerwiłam no :angry:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712106 przez Alivva
Nubi "węszy podstęp" hahaha
Spotkanie się szykuje szykuje a do zakochania to nie ze mną te numery....a przynajmniej nie tak szybko.
Akina,cieszę się,że ogólnie lepiej ale qwa z tym kasowaniem to Ci normalnie współczuję :( co za żyd noooo
Daga....brak słów na teściową i jej "mądrości" Jeszcze troszkę musisz kochana wytrzymać :*
i proszę nawet nie myśleć,że cos nie tak z maleńką. Urodzi się śliczna,zdrowa kopia mamusi :)
Kalinka-również się cieszę,ze Ty już w domku. Z siostrą sobie siedzę hahaha Widzę,że straż na miejscu ;) I dobrze,niech Cię tam pilnują i wyręczają w czym mogą :)

Pokażę Wam fotę PT:Reklama Pepco ;)
A dla wyjaśnienia-mają takie kapeluszę w przecenie po...4.99 :D zaszalałyśmy z Anną i każda SE KUPIŁA :D My mamy czarno-białe,u nam mieli jeszcze granatowo-białe i koralowo-białe ;)
I jeszcze się wytłumaczę....nie leżałam z brzuniem na słońcu. To tak tylko na chwilkę do zdjęcia ;) A więc:Anna,kapelusze i ja z Luśką i moimi 77,7kg żywca :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712109 przez Alivva
Akina....kolanówę??? to weź obie pójdziemy na mohery polować. Zaciągniemy na łby jedną parę rajstop co by się blisko siebie trzymac hahahahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl