BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu #752525 przez pyzaura
Monia my dwie zostaniemy na pazdziernik :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752528 przez Monika23083
pyzaura napisał:

Monia my dwie zostaniemy na pazdziernik :)



no ja jak pojde 30 do szpitala, to pewnie zaczną mi wywoływać dopiero na drugi dzień czyli 1.10:) chyba ze weekend przyniesie jakieś zmiany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752534 przez kalina
mery ale sliczna ksiezniczka:-)

iwonka super fryzurka.. jednak nie ma to jak twki rozmiar wlosow przy maluchu bo nie trzeba przy nich tyle czasu spedzac:-)

kinga dawaj tu nam znac ze wybadali ze sie bedzie zaczynac:-D

monia no az sie zachlysnelam z nerwow jak o tesciowej przeczytalam.. co za glupi babsztyl.. a to ze to jej mieszkanie to nie ma nic do rzeczy bo sama wam udostepnila. i poki wy tam mieszkacie to mozna liczyc jako wasze.. bo w koncu wy tam sprzatacie i w ogole mieszkacie.. to tak jakby wam pozwolila mieszkac a miala klucze i wchodzila kiedy chciala..



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752542 przez Monika23083
kalina napisał:

monia no az sie zachlysnelam z nerwow jak o tesciowej przeczytalam.. co za glupi babsztyl.. a to ze to jej mieszkanie to nie ma nic do rzeczy bo sama wam udostepnila. i poki wy tam mieszkacie to mozna liczyc jako wasze.. bo w koncu wy tam sprzatacie i w ogole mieszkacie.. to tak jakby wam pozwolila mieszkac a miala klucze i wchodzila kiedy chciala..


no widzisz kalina, a wcześniej mówiła, żeby nie palić nawet w innych pomieszczeniach bo dziecko i w ogóle...ale szkoda gadać, wyniosła się narazie a w niedzielę wraca do Austrii. Wnuka raczej nie zobaczy tym razem:) najarała w pokoju to i wyjśc nie chce Jasiek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752546 przez pyzaura
no a ja jak nic sie nie posunie to na 8 mam szpital :D takze mowie bedziemy dwie pazdziernikowe :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752556 przez Monika23083
Ania, to w którym będziesz tygodniu tego 8 jak pójdziesz na wywołanie? o ile w ogóle:)

mi wyjdzie że równo 41 tydzien się stawiam w szpitalu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752557 przez kalina
ania monika tez wam juz niedlugo zostalo wiec tych kilka dni to juz szybciutko minie..

ach ale sie naogladalam zdjec tych naszych forumowych dzieciatek.. co jedno to piekniejsze:-)

iva zdjecie malej jakby chciala komus przylozyc- genialne:-D

nubi malenka laleczka ze ho ho..

izulka piotrus to nam chyba caluski przesyla :-)

asiek ale patrys zdziwko zaliczyl.. ciekawe co zobaczyl..

agamo kacperek jak z katalogu.. pierwsze myslalam ze tylko czapka chcesz sie pochwalic jaka masz i wysylasz zdj z netu

donatka szymus w zyrafach moze rwac laski na spacerze..

nefeli jaka zadowolona. i jaka szczuplutka. bedzie laska ze ho ho..

aska gdzie te czarne wloski? no ja sie pytam gdzie? chyba trza tu nam jeszcze jaka fote strzelic:-)

no i antek juz kawal chlopa..

no wrzesien obrodzil w laski i przystojniakow:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752564 przez Alivva
Hej dziewczynki :)

Moja kózka dziś darła śnupkę od 2 do 4 więc jestem trochę jakby mi ktoś zdzielił łopatą w łeg ale kawka już jest więc pewnie dojdę do siebie :)

Muszę zadzwonić znów do ZUSu i zapytać o moje L4 bo ostatnio dowiedziałam się,że mają moje zwolnienia do 12sierpnia wiec dwa kolejne zalegały na firmie. Jak mnie wkur...ta moja szefowa. W dupie ma,że ta kasa to moje żródło utrzymania.

Małgosiu....Julcia urocza :) Różowa landryneczka taka :)
Asiek Ty dziś na spacer a my uziemieni bo całą noc padało,teraz szaro,buro,zimno i ciągle mży :/ Ale Wam życzymy udanego dzionka na powietrzu :)
Nike powiem szczerze,że ja tez jestem zaskoczona,że Kacperek tylko zjada 40ml. Moja Alicja wypija 90ml co 3godziny i połozna stwierdziła,że ok. Kupka co pieluszkę ale Karina (położna) powiedziała,że skoro tyle wypija a pokarm treściwy to te kupki są jak najbardziej prawidłowe.

Tak se oglądam te nasze dzieci forumowe....piękne są naprawdę wszystkie :)

Jeszcze tylko Jasiek,Igunia,Michalinka i synio Kini i będziemy mieli komplet naszych pociech :)

A i tak sobie jeszcze myślę o naszej Biedroneczce :) Przezywa to co my ładnych kilka miesięcy temu :) Ach ciekawa jestem czy będzie miała synia czy córunie :) Dwie lalunie już ma to teraz rodzynek by się jej przydał :D Rodzynek hahahaha a moja Aluśka nazywa się Rozynek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752565 przez pyzaura
Monika23083 napisał:

Ania, to w którym będziesz tygodniu tego 8 jak pójdziesz na wywołanie? o ile w ogóle:)

mi wyjdzie że równo 41 tydzien się stawiam w szpitalu...


41 i 6 dni :P ale mam nadzieje ze bedzie szybciej :D ze nie beda musieli nam wywolywac :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #752569 przez asiek89
Kalinko, nie ma za co :) Stres jest nam i naszym maluszkom najmniej potrzebny do szczęścia, więc trzeba go ograniczać jak się da. I jak trzeba to pytać, byle mieć jasność - ja położną wczoraj też pytaniami wymęczyłam ;) ale trzeba korzystać, a co :)

(A moje dziecię najczęściej na zdjęciach zdziwione wychodzi, bo podnosi czółko :D chyba matka go tak dziwi ;) )

Aniu, Patryś akurat śpi, więc jest chwila i mogę wrzucić fotkę :)
Wyspany Bąbelek z dzisiejszego poranka:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Iva, oj to Wam nie zazdrościmy, u nas wczoraj tak było i przedwczoraj, a dzisiaj słonko przebija, więc zaraz skorzystamy :). A akurat będziemy mieć towarzystwo mojej kuzynki z jej córcią, więc będzie nam wesoło ;).

Co do Twojego l4 to szczerze współczuję - moja szefowa też mi taki numer zrobiła, że przez 2 m-ce kasy nie dostawałam. Dopiero kontrola z zusu podziała :angry: Żeby tych prywaciarzy w ogóle obchodziły cokolwiek poza własnym tyłkiem... Marzenie.
Ja teraz też czekam na jakąś reakcję księgowej, bo wysłałam wniosek o urlop i nawet nie wiem czy doszedł :huh: Masakra po prostu.

Ajjj a ja sklerotyczka jedna zapomniałam:

Biedroneczko, serdecznie Ci gratuluję dwóch kreseczek!! :)

Asia&Patryś

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752575 przez pyzaura
Asiek ale minka i ile on ma wloskow :) az mi sie buzka usmiala :D cudne foteczko :D hehe ie no nie moge :D te maluszki wasze robia takie minki ze łooojoooo :D a jakie oczeta ma wielkie :D :kiss: od cioteczki

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #752579 przez Alivva
Monia właśnie do mnie napisała:

MAM INDUKOWANY PORÓD,BO PRZEPŁYWY ZŁE.JAK NIE BĘDZIE POSTĘPÓW I KTG BĘDZIE KIEPSKIE TO CC. JUŻ JESTEM PODPIĘTA POD OKSY. BARDZO SIĘ BOJĘ. TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI.

Za parę godzinek pewnie Igunia będzie już po drugiej stronie w ramionach mamuni :)


Miłego popołudnia od mojej śpiącej królewny ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752581 przez pyzaura
3mamy kciuki ZA MONIE I IGUSKE :) i czekamy na wiesci od nich :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752592 przez Monika23083
Monia, jesteśmy z Tobą myślami i trzymamy kciuki:)


Asia, Patryk przesłodki:)

no i jest nasza małą modeeczka, cudowna! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752602 przez Monika23083
KInga, wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i samych radosnych dni w życiu!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl