BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #674194 przez Alivva
Monia ja tez miałam kolczyk w pepku ale już daaaaaawno nie nosze i dziurka zrosnięta,aczkolwiek blizna sie powiększa. Co do tatuazu to dziękowac moge mojemu pierwszemu facetowi który odwiódł mnie od pomyslu wytatuowania sobie delfinka wokół pepka bo teraz miałabym wieloryba hahaha

mojemu tatuażowi na wewnętrznej stronie nadgarstka nic nie grozi ;)

jesli chodzi o rozstepy, w ciązy z Filipem nie mialam (tak mi się wydawało) po dojściu do siebie zauważyłam je na biodrach,ale w sumie niewielkie.... Wuszkoczyły mi po porodzie mlodego na biuście. Mam ich troche na zewnątrz na dole,ale nie są rażące. Biorąc pod uwagę jak mi wywalilo cyc 2 doby po porodzie to naprawdę nie jest źle ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674202 przez Tami
Czemu tak późno? hm sama nie wiem... Wcześniej bywałam na innych forach o innym profilu tematycznym. W 2011 roku byłam tu na forum w pierwszej ciązy i jakoś dziś mi sie przypomniało o tym fajnym formu: ).Pochodzimy z pod Warszawy.

Tamara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674207 przez Alivva
Tami napisał:

Czemu tak późno? hm sama nie wiem... Wcześniej bywałam na innych forach o innym profilu tematycznym. W 2011 roku byłam tu na forum w pierwszej ciązy i jakoś dziś mi sie przypomniało o tym fajnym formu: ).Pochodzimy z pod Warszawy.


Dotarłam do Twojej historii.... przykro mi :/

Wybraliście juz imię dla maleńkiej?? Nooo na tym forum dziewczynki górą ;) niewiele ich więcej od chłopcow ale jednak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674208 przez Nubi
Monika ja ogolnie jestem zylasta, wiec ten "urok pozwolilam sobie pominąć ;)
Ostatnio chcialam zainwestowac w kolejny biustonosz, wybralam model, rozmiar i zakupilam, przymierzam w domu a tu niestety D jest juz za małe... Jutro ide na polowanie i szukam E :o , a jak to Ivka powiedzialas- po porodzie dopiero wywali, wiec ja moze zaczne sie rozgladac za namiotami?

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674211 przez Alivva
Nubi napisał:

Monika ja ogolnie jestem zylasta, wiec ten "urok pozwolilam sobie pominąć ;)
Ostatnio chcialam zainwestowac w kolejny biustonosz, wybralam model, rozmiar i zakupilam, przymierzam w domu a tu niestety D jest juz za małe... Jutro ide na polowanie i szukam E :o , a jak to Ivka powiedzialas- po porodzie dopiero wywali, wiec ja moze zaczne sie rozgladac za namiotami?


haha no ja tez teraz noszę D i wybieram się na polowanie staniczków do karmienia ale cholerka sama juz nie wiem jakie kupić :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
jakiś miesiac temu ogladałam fajne w jednym sklepie u nas i chyba tam pójdę tylko pytanie czy beda mieli takie wlasnie "namioty" :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674213 przez Tami
:( CIĘŻKIE TO WSZYTKO ALE MUSIMY BYĆ SILNI I WALCZYC.

:) Imię już jest Aleksandra Zuzanna:) Zauważyłam że ten rok jest wyjątkowo płodny :)
Non stop dowiaduje się że ktoś jest w ciąży:) A mówią że przyrost jest mały heheh:)

Tamara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674217 przez Nubi
Alivva napisał:

Nubi napisał:

Monika ja ogolnie jestem zylasta, wiec ten "urok pozwolilam sobie pominąć ;)
Ostatnio chcialam zainwestowac w kolejny biustonosz, wybralam model, rozmiar i zakupilam, przymierzam w domu a tu niestety D jest juz za małe... Jutro ide na polowanie i szukam E :o , a jak to Ivka powiedzialas- po porodzie dopiero wywali, wiec ja moze zaczne sie rozgladac za namiotami?


haha no ja tez teraz noszę D i wybieram się na polowanie staniczków do karmienia ale cholerka sama juz nie wiem jakie kupić :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
jakiś miesiac temu ogladałam fajne w jednym sklepie u nas i chyba tam pójdę tylko pytanie czy beda mieli takie wlasnie "namioty" :huh:


Hmmm mi strasznie ciezko znalezc dobry stanik, narazie najlepszy to ten sportowy z lidla, chociaz moglby byc bawelniany bo ta guma srednio przyjemna... A tak to w mothercare maja takie ktore sie wzynaja, w hm na dziale maternity tylko do karmienia, w atlanticu ramiaczka doszyte przez jakas slepa maszyne i az boli skora... A u pani Krysi na targu to wlasnie tylko takie ... brzydkie... Jutro wybieram sie w jeszcze jedno miejsce sprawdzic i jak nie znajde to zostane z tymi sportowymi...
Pozdrowienia od malej bo sie wlasnie rozbrykala i mi w ekran prawie kopie :laugh:
Dobranoc :)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674220 przez Nubi
Tami napisał:

:( CIĘŻKIE TO WSZYTKO ALE MUSIMY BYĆ SILNI I WALCZYC.

:) Imię już jest Aleksandra Zuzanna:) Zauważyłam że ten rok jest wyjątkowo płodny :)
Non stop dowiaduje się że ktoś jest w ciąży:) A mówią że przyrost jest mały heheh:)


Tami bedzie dobrze, juz jest :blink:
Ola mi sie podoba i Zuzia mi sie podoba, imieniny w ten sam dzien co moje ;) no i ja tez juz chyba mam imie dla malej... Zosia... Najpopularniejsze 2013 do tej pory ale P sie uparł a ja nie pewna wiec bedzie chyba Zocha :laugh:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674225 przez Tami
Zosia śliczne prostę i polskie:) Mam sąsiadkę Zosie i niezla z niej łobuzica:)
Tak bardzo bym pragnęła żeby Wrzesień był juz dziś:) Ale juz nie długo wiec... Odliczamy tygodnie do nowego życia:)

Tamara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674227 przez Alivva
Tami napisał:

Zosia śliczne prostę i polskie:) Mam sąsiadkę Zosie i niezla z niej łobuzica:)
Tak bardzo bym pragnęła żeby Wrzesień był juz dziś:) Ale juz nie długo wiec... Odliczamy tygodnie do nowego życia:)


I Zosia śliczne i Aleksandra tez :) Koleżanka w Poznaniu na dniach ma się "rozsypać" i bedzie miała Zośkę ;) jej dowciapny mąż stwierdzil,że Asia w ciąży wygląda jak Zocha i to go zainspirowało hahaha Głupek jeden :D
A nasza Alicja też mogła byc Olką ale u nas wysyp Olek i decyzja taty-bedzie Alicja :)

Tami.....juz wszystkie tu niecierpliwie odliczamy :) Niech zdrowo rosną te nasze maleństwa a my jeszcze troszkę je polulamy w brzucholkach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674254 przez kalina
dziendoberek:)
nie spie dzis od 5:30 dzieki mojemu mezowi ktory sie zbieral do pracy i co chwila budzil :angry:

super stronki ze skladem kosmetykow:)

iva tak zakrylas brzuszek ze faktycznie nie pomyslalabym zes ty w ciazy:)

agamo fajny tez brzusio:)

witam nowa mamuske. im nas wiecej tym fajniej :laugh:

zaczynam zasypiac nad komputerem. a za chwilke trzeba wychodzic :( piszecie jak juz sie wam ciezko chodzi. ja ostatnio dostalam jakiegos powera i jak juz tylko wolno chodzilam tak teraz z powrotem moge szybciutko:) i wiecej sil przybylo. ciekawe na jak dlugo:) choc moze jeszcze forme wyrobie bo do polowy lipca jestem zmuszona na 6 pietro chodzic bo z winda robia i taki ruch juz mi mniej odpowiada bo jak wyjde to sapie jak stara lokomotywa :lol: albo przestane z domu wychodzic jak mi siely mina :ohmy: za to mala sie leni ostatnio i malo daje o sobie znac. a ja dzis do rodzicow jade. mam nadzieje ze przynajmniej na czas jazdy nie bedzie lalo.



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674261 przez SerekWaniliowy
Dzień dobry dziewczęta :lol:

Mam dla nas wspaniałe hasło na każdy poranek aż do końca ciąży albo może na zawsze :blink:

To teraz marsz do lustra wypraktykować :silly:

Miłego poranka kochane!

Aga

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674265 przez kocham_cie
SerekWaniliowy napisał:

Dzień dobry dziewczęta :lol:

Mam dla nas wspaniałe hasło na każdy poranek aż do końca ciąży albo może na zawsze :blink:



To teraz marsz do lustra wypraktykować :silly:

Miłego poranka kochane!


Serku jak ty coś znajdziesz to naprawdę można się rozłożyc na cyce i już nie powstać :lol: :side:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674272 przez kocham_cie
Dzień dobry brzuchatki...
Ja od 06:00 walczę w pracy, i boję się że zaraz zasnę jak Karolcia ostatnio :silly: mój biedny organizm domaga się slońca a od niedzieli nie pokazało się ani na chwileczkę...

Agamo śliczny brzusio... kilogramów nie widzę bo nadal jesteś drobniutka, mam nadzieję że teraz Ci juz nikt w pracy nie mówi że coś nie tak z twoim synkiem bo masz za mały brzusio:) to się musieli zdziwić jak Cię zobaczyli po urlopie co???

Tami Witam nową mamusie:)

Serku byłaś oglądać Quinny? ja byłam... i poza reklamą na sklepie to nic więcej nie zobaczyła... a reklama wisi bo sklep spowadza je na zamówienie i to tylko moodd, bo buzz to już za stary model... :huh:

Chciałam wam się pochwalić że nadal trzymam dietkę, jest zdrowo, co 3 godziny ale w małych ilościach, i chyba mi z nią całkiem dobrze bo nie czuję się taka ciężka i pełna... mam nadzieję że uda mi sie zapanować nad tą wagą :S Tylko D. cos się boczy że dieta w ciąży, ale wiecie jak to facet dieta=odchudzanie, a ja przecież nie mam zamiaru się odchudzać tylko zapanować nad zbytnim przyrostem wagi...

Edit....
dziewczyny które rozpaczają nad miseczką "E"... ja znalazłam stanik w rozmiarze 80H w sklepie z akcesoriami dziecięcymi i to za 75zł :lol: do karmienia też mają, więc odetchnęłam z ulgą, że nie będę musiała w decathlonie kupować dwóch iglo :S

a i jeszcze Akina słońce uważaj na siebie, ale myslę że nie masz się czym przejmować, bo wyczytałam w mojej książce ciążowej że upadki w ciąży zdarzają się bardzo często i to na brzuch, przez zaburzenia równowagi... ale nie ma się czym martwić bo prawdopodobieństwo że maluszkowi się coś stanie jest znikome bo chroni go najśliniejszy mięsień w ciele kobiety czyli macica i wody płodowe:)

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674277 przez SerekWaniliowy
Kocham Cie to na ten Twój cudny zgrabniutki brzuszek i na wszystkie rozlane i duże brzuszki i na maleńkie jak Nefeli i tłuściutkie jak mój i na poporodowe flaczki :kiss: no ja mam od razu lepszy humor :lol: no i lecę na ten pedicure i wyczaić jakiegoś fryzjera bystrego i na lody czekoladowe może koleżankę porwę bo może to ostatnie w ciąży :blush: i dopiero po lodach wyniki odbiorę :silly: :side:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl