BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #673981 przez iwonta_kg
Paulina B. i Dorota J. wpiszcie swoje nicki na fb w poście Ivy na wrześniówkach żebyśmy wiedziały która jest która :blush: plisss :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673985 przez Ania31
akina_zet napisał:

Dziewczyny,przed chwilą się przewróciłam :( Weszłam do łazienki w kaloszach i się poślizgnęłam na podłodze :( Upadłam do tyłu na pupę i na ręce,nie obiłam się ale trochę mną szarpnęło. I teraz się martwię i jeszcze jestem na tym zadupiu bez męża :(


Jak ja ostatnio zemdlałam na wizycie u gin w gabinecie i polecialam co prawda na kolana ale jednak upadek byl to ona powiedziala ze dziecku napewno nic sie nie stalo, bym musiala mocno ucisnac brzuch a i tak dziecku mogloby sienic nie stac, takze powinno byc dobrze. Ale lepiej uwazac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673992 przez akina_zet
Iwonka,Iva brzuch miękki,nic nie boli i mała kopnęła, ale leżę i odpoczywam.

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673997 przez akina_zet
Ania31 napisał:

akina_zet napisał:

Dziewczyny,przed chwilą się przewróciłam :( Weszłam do łazienki w kaloszach i się poślizgnęłam na podłodze :( Upadłam do tyłu na pupę i na ręce,nie obiłam się ale trochę mną szarpnęło. I teraz się martwię i jeszcze jestem na tym zadupiu bez męża :(


Jak ja ostatnio zemdlałam na wizycie u gin w gabinecie i polecialam co prawda na kolana ale jednak upadek byl to ona powiedziala ze dziecku napewno nic sie nie stalo, bym musiala mocno ucisnac brzuch a i tak dziecku mogloby sienic nie stac, takze powinno byc dobrze. Ale lepiej uwazac.


Trochę się uspokoiłam,dzięki.

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674005 przez karolcia1919
akina_zet jeju uwazaj kochana siebie...najlepiej jakbys pojechala do lekarza sprawdzic czy wszystko ok jest :-(:-( a jak nie to jak cos bedzie nie tak to nawet pogotowie wezwij.


iwonta_kg ...[*] tez o niej myslalam....biedronka musi byc silna .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674012 przez Alivva
akina_zet napisał:

Iwonka,Iva brzuch miękki,nic nie boli i mała kopnęła, ale leżę i odpoczywam.


Dobrze kochana,odpuśc już sobie dziś wszystko :)
I uważaj na siebie świrku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674034 przez akina_zet
Alivva napisał:

akina_zet napisał:

Iwonka,Iva brzuch miękki,nic nie boli i mała kopnęła, ale leżę i odpoczywam.


Dobrze kochana,odpuśc już sobie dziś wszystko :)
I uważaj na siebie świrku!!!


Bo kwiatki zbierałam z 5 letnim chrześniakiem,wróciliśmy wypsikać się na komary,jego wypryskałam,później siebie i już słyszałam jak woła pod domem "ciociaaa szybciej" i wtedy sru w tych kaloszach :dry:

Dobrze,że moja Malutka się ruszyła,bo prawie zawału dostałam! Wcinam ciastko owsiane i leże :blush:

Dobrze,że nawet w panice mogę tu do Was napisać,bo już mężowi do słuchawki wyłam ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674058 przez agamo
Iwonka dzięki No brzusio póki co rośnie w sile Póki co cieszy mnie kazdy kolejny cm zobaczymy jak to będzie za miesiąc czy nie bede wolala by przystopowal! Marzy mi sie taka fota jak na awatarku wiec ja trzymam juz pare przykladowych fotek mam zapisanych na kompie zeby maz mi sesje zrobił! Jak sie doprosze! A z tymi rozstepami hmm ciekawa sprawa Póki co nie mam ale smaruje sie od kiedy potwierdzilam ciążę bo niestety ale tendencje do rozstepow mamy w rodzinie! Ja mam na biodrach i posladkach gdy zaczęłam z nastolatki przemieniac sie w kobietę i biodra zaczęły rosnąć! Moj brat bardzo szybko rósł na długość znów w podstawówce i ma tak dużo rozstepow ze masakra na kregoslupie pod pachami na brzuchu i ma bardzo silne i głębokie aż fioletowe! Myśle ze i mnie w ciazy tez dorwie choć bardzo sie ich obawiam bo te moje obecne na biodrach to jeden z moich dlugowiecznych kompleksów i jak jeszcze na brzuchu dostanę to pewnie będzie zalamka dopóki sie nie przyzwyczaje do myśli ze i tak nic nie zrobię ale przynajmniej próbowałam wszystkiego! Jesli masz juz rozstepy to pewnie tylko dlatego ze jjesteś w drugiej ciazy mnie pod koniec pierwszej tez pewnie jeszcze wyjdą! :( A tak wogole da sie przejść przez ciążę bez ani jednego rozstepa?

Akina biedulo uważaj na siebie! Jeśli masz obawy to sie lepiej wybierz na IP bo lepiej dmuchać na zimne Ale jeśli uważasz ze wszystko ok to lepiej poodpoczywaj i dzisiaj i lepiej jutro tez! A tak wogole to jak tam na wsi czas ci mija?

A biedroneczka kochana tak mi jej żal! Brakuje jej trochę co nie?! Myśle ze napewno jeszcze sie postarają o kolejnego dzidziusia! I mam nadzieje ze nie bedą musieli długo sie starać!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674063 przez karolcia1919
A ja chyba dzis nie zasne ;/
Kornelek pokopal troche porozpychal i strasznie uciaka mnie na pecherz dzis...
Juz chyba z 2 L jak nie wiecej wysiusialam ;(((,
I ciagle chce mi sie ;/ co 10 min

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674094 przez akina_zet
Aguś czas się dłuży bo pogoda paskudna,ciągle deszcz i burza,ciągle w bluzie i kaloszach trzeba łazić. Jestem tu z przyjaciółką i jej synem,i nasz 5-latek też się nudzi :dry: Miejsce fajne bo mamy obok jezioro,no ale co z tego jak ciągle leje :dry:

Co do rozstępów o których pisałaś,ja też wcieram w siebie tony kremów i na tą chwilę nie ma ani jednego.
Słuchajcie,kupiłam też bio oil,ten co reklamują w tv,ciekawe jak się sprawdzi.

Dziewczyny,a jak u Was z cerą? Bo ja czuję się jak nastolatka,ciągle coś mi wyskakuje na buzi,skórę mam straszną :dry:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674146 przez Tami
Witam Was Mamusie Wrześniowe.
Chciała bym przyłączyć sie do waszego grona:)
Jestem w 25 tygodniu ciąży i spodziewam sie córeczki :)


Pozdrawiam:)

Tamara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674164 przez Nubi
Witaj Tami!
Iwona dzieki za sroke przyda sie bardzo :)
Aga, zgadza się brzusio prawie jak w avatarze :)
Czy wy tez macie taka czerwona skore na piersiach i brzuchu, obawiam sie ze to proroctwo rozstepow, mimo ze smarowalam sie zawsze a w ciazy tym bardziej od poczatku... Koniec 6 miesiaca to ciezkie obroty w lozku, slimacze tempo, splycony oddech i uczucie pelnego zoladka... I dont care! I love it :D

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674181 przez Alivva
Tami napisał:

Witam Was Mamusie Wrześniowe.
Chciała bym przyłączyć sie do waszego grona:)
Jestem w 25 tygodniu ciąży i spodziewam sie córeczki :)


Pozdrawiam:)


Witaj Tami :)
Skąd jesteś?
Późno do nas dołączyłas ale to bez znaczenia :) Udzielaj sie jak najczesciej-my tu lubimy gaduły ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674182 przez Alivva
Moja koza mała tak sie ułozyla,że ciężko mi siedzieć....zapiera sie o moje prawe żebra...:)
Wczesniej tak fikała w okolicy pępka,że Filip mówił do niej.....siostra,nie tędy droga hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674186 przez akina_zet
Witam nową mamusię Tami :)

Nubi ja jeszcze takich problemów skórnych nie mam, ale za to można policzyć każdą żyłę pod moją skórą :dry:

Do tego jak byłam młoda i głupia,przebiłam sobie pępek,kolczyk nosiłam 10 lat,wyjęłam w 16 tyg. i teraz z przerażeniem patrzę jak ta moja dziurka się powiększa i ciemnieje,teraz będę płacić za błędy młodości :dry:

Kobietki,czy któraś z Was ma tatuaż w okolicy brzucha lub biodra? Jestem ciekawa jak się u Was zachowują wraz z rośnięciem. Ja mam na lewym biodrze wielkości rozłożonej dłoni,niby nic się na tą chwilę z nim nie dzieje,mam nadzieję,że nie rozleje mi się na połowę boku :silly:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl