BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #673668 przez Alivva
Monika23083 napisał:

Ivaja wczoraj widziałam, że te chusteczki sa po 13,99zł za 4 opakowania po 80 szt, chyba jet promocja.

Wzięłam też z Rossmana kartę Rossnę uprawniającą do rabatu ( zaczyna się od 3%) na zakupy produktów dziecięcych . W końcu lada chwila zacznę gromadzić kosmetyki i pieluchy to rabacik się przyda. Potem podobno może ten rabat wzrosnąć do 10 %. Idę się zalogować i zmykam, bo siędzę od 11 na kompie przez te składy:)


Ale które chusteczki Monia?? dady czy re z rossmana??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673672 przez Monika23083
Rossmana, tylko te niebieskie widziałam:) juro chyba zrobię już zakupy z tą kartą, bo dzisiaj ten link aktywacyjny chyba nie dotrze:)

te Dady też wypróbuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673679 przez Ania31
iwonta_kg napisał:

No to Kinia1712 jeszcze raz najlepszego :)

Kinia (mama Mikołaja) śliczny pokoik!:)

Ja już jestem w domu. Ale Wracajac zaszłam do lumpka i pochwale wam sie co kupiłam :)


Śliczne ciuszki kupiłaś :) Ja tez czasmi zachodze do lumpka i mozna takie super ciuszki dostac, tez troche juz złowiłam fajnych okazji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673691 przez iwonta_kg
A za te rzeczy zapłaciłam 16 zł !!! A te ciuszki są poprostu prześliczne :lol: nie mogę się na nie napatrzeć :laugh: :laugh: :laugh:

A jaka pogoda u was?? u mnie piękne słońce wyszło :laugh: zaraz lece na ogródek mordkę wygrzać :laugh: B) :) :silly: :blink: :blush: :side: :S :lol: :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673702 przez Alivva
Są urocze :)
Teraz to naprawdę można extra ubrać dzieciaki,nie to co kiedyś,że śpiochy do roku i koniec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673737 przez MyMelange
Zgadza sie - to lampa z Ikei :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673747 przez agamo
Kinga no piekna az sama bym sobie kupila ale nie mam gdzie :P wynajmuje mieszkanko wiec do niego dokladac nie bede Ale jak bardzo malo lamp mi sie podoba to ta jest przecudna!

Monia super te linki do sroczki Szkoda tylko ze te produkty ktore warto kupowac bo maja fajny sklad u siebie nie dostane :( U nas standardowo johnson papmeprs huggies nivea - i to zadko :( bede moze ogladac sklady a tam moze beda jakies podobne! no ale poki co to zakup mam troche dupiaty! bo do kapieli mam nivea Chusteczki mam pampers sensitive ktore tez nie sa najlepsze ale cene mialy smiesznie tania bo byly na przecenie wiec wedle opisu nie tak zle! Eh szkoda ze mnie nie ma w pl :(
Na pocieszenie ide zrobic sobie deser lodowy z owocami i bita smietana!a jak mnie tez sie cos nalerzy od zycia! :P a pozniej moze uda mi sie fotke mojego brzuchola dorzucic bo wkoncu meza uprosilam chocby o fotki byle jakie byle by pamiatka byla jaki brzunio mam duzy!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673761 przez SerekWaniliowy
Dzień dobry!

Widzę dziewczyny, że nie próżnujecie :) Super temat poruszyłyście i zaraz będę przeglądała strony podane przez Monikę :)

A ja dziś odstawiłam cyrk na glukozie, 2 razy odleciałam i tylko dzięki doświadczonej pielęgniarce i groźbie, że już mi robi następną, nie oddałam jej z powrotem :silly: :blush: a po powrocie spałam jak suseł do niedawna :side:

O a ta stronę Sroki to znam, sporo pracy dziewczyna włożyła w rozczytanie składów.

MyMelange pokoik jest prześliczny! Masz Ty dziewczyno artystyczną duszę :)

Iwonta
słodkie te maleńkie portki, będzie modny ten Twój Kacperek :)

Monika a jaki składnik z Ziajki Cie niepokoi?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673774 przez SerekWaniliowy
Alivva napisał:

Są urocze :)
Teraz to naprawdę można extra ubrać dzieciaki,nie to co kiedyś,że śpiochy do roku i koniec :)


No jak rozmawiałam z koleżanka, która ma sklep z używanymi rzeczami dla dzieci i mówiłam, że tylko bodziaki kupuję itd to powiedziała UBIERAJ JA JAK CZŁOWIEKA a nie dzień i noc w piżamie :silly: ale jestem przerażona jak to maleństwo wbijać w te wszystkie cudne sweterki sukieneczki i porteczki :side: mam wrażenie, że Jej głowę urwę albo rączki no a w najlepszym wypadku skręcę kark :ohmy: :silly:

Agamo
smacznego i czekam z niecierpliwością na zdjęcia brzuszka :) a z kosmetyków napewno znajdziesz coś dla siebie, albo poprosisz rodzinę by Ci przysłali, zresztą, pewnie nie omieszkają do Was przyjechać żeby powitać maleństwo :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673807 przez iwonta_kg
Jak ja chce żeby był juz lipiec i zebym mogla juz prać :)

Czy u was jest zagrożenie powodziowe? Przerażające jest to co pokazują w telewizji...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673814 przez agamo
No wiec przedstawiam wam moj 28 tydzien a najlepiej widac w odbiciu szafy jak mi brzunio sterczy

Aga

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673818 przez agamo
Agus napewno cos znajde co malego nie bedzie uczulac i bedzie niedrogie Kwestia prob i bledow ale jakos dam rade!A rodzinka napewno nas odwiedza Mame juz sobie zarezerwowalam zeby przyjechala z tydzien czy dwa przed terminem zeby mogla mnie wspierac no i jak sie zacznie a maz bedzie w pracy to zeby mogla mnie na duchu podtrzymac do przyjazdu meza No i po porodzie nie ma to jak doswiadczona reka mamusi! a pozniej tescie ktorzy tez juz sie nie moga doczekac!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673828 przez SerekWaniliowy
agamo napisał:

No wiec przedstawiam wam moj 28 tydzien a najlepiej widac w odbiciu szafy jak mi brzunio sterczy


No kochana brzusio okrąglutki ale zgrabny, no i gdzie zostawiłaś te 10kg które rzekomo z Polski przywiozłaś? :) u żadnej z Was gramika zbędnego ciałka, aż mi wstyd za siebie a jeszcze dziś pielęgniarka, która mnie cuciła powiedziała ze miałam 75g glukozy bo jestem pulchna :side:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673829 przez Monika23083
SerekWaniliowy napisał:

Dzień dobry!

Widzę dziewczyny, że nie próżnujecie :) Super temat poruszyłyście i zaraz będę przeglądała strony podane przez Monikę :)

A ja dziś odstawiłam cyrk na glukozie, 2 razy odleciałam i tylko dzięki doświadczonej pielęgniarce i groźbie, że już mi robi następną, nie oddałam jej z powrotem :silly: :blush: a po powrocie spałam jak suseł do niedawna :side:

O a ta stronę Sroki to znam, sporo pracy dziewczyna włożyła w rozczytanie składów.

MyMelange pokoik jest prześliczny! Masz Ty dziewczyno artystyczną duszę :)

Iwonta
słodkie te maleńkie portki, będzie modny ten Twój Kacperek :)

Monika a jaki składnik z Ziajki Cie niepokoi?


zastanawiałam się nad C12-13 Pareth-3, ktory jest drugi w składzie. Doczytałam, że jest to emulgator myjący pochodzenia chemicznego, jego składniki uzyskiwane są z ropy naftowej i tlenku etylenu, to środek pianotwórczy. Trochę mnie to zaniepokoiło, ale widzę że "sroka" nic o nim nie napisała, tylko " substancja powierchniowo - czynna". Wierze na słowo, ja jestem tylko laikiem, który się tym interesuje:) Gorzej wyszło z substancjami zapachowymi w tym żelu. Kurcze, zastanawiam się jeszcze nad tym ziajki hipoalergicznym, ale składu za chiny ne mogę znaleźć.

Iwonta
u nas nie ma, ale rzeka poszła w górę znacząco...oby nie było powtórki z 2010 roku..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673839 przez agamo
SerekWaniliowy napisał:

agamo napisał:

No wiec przedstawiam wam moj 28 tydzien a najlepiej widac w odbiciu szafy jak mi brzunio sterczy


No kochana brzusio okrąglutki ale zgrabny, no i gdzie zostawiłaś te 10kg które rzekomo z Polski przywiozłaś? :) u żadnej z Was gramika zbędnego ciałka, aż mi wstyd za siebie a jeszcze dziś pielęgniarka, która mnie cuciła powiedziała ze miałam 75g glukozy bo jestem pulchna :side:


Aga ja naprawde 10kg mam na plusie Tylko tak jak mowie licze od tej wagi ktora mialam najnizsza w ciazy Bo zaczynalam 53 schudlam na poczatku do 51 a teraz cudne 61 Gdzie mi sie to odklada to wiekszosc pewnie na brzuchu A z pl przywiozlam wiekszy tylek i biodra bo w udach juz mnie zatrzymuje jak proboje ubrac cos normalnego ze nawet do brzucha nie dochodze!A tobie nie powinno byc wstyd bo wcale nie jestes pulchna Wiem bo widzialam i glupia pielegniarka jak ci tak mogla powiedziec!Choc ja sie w pracy smieje jak mmi ktos mowi ze mam duzy brzuch to mowie ze sobie pojadlam za duzo :P hehehe albo ze tlusciutka sie z robilam i juz :P

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl