BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #680387 przez papi88
dzien dobry w ten sloneczny cieplutki dzien wreszcie ta piekna aura dotarla na mazowsze
moj wczorajszy wyczekiwany dzien na usg był fatalny oczywiscie akurat wczoraj musielismy sie poklucic z moim przed wizyta z lekarzem stwierdzil ze on sie fatalnie czuje i ja mam prowadzic powiedzialam ok choc w głebi wkur.. sie i nie dosc ze jechalismy okrezna droga bo moje kochanie mialo do mnie pretesje ze to ja nie wiem gdzie jechac to byl super korek przez ta budowe metra nie da sie jezdzic po warszawie (zreszta jak zawsze) i spoznilam sie na wizyte pol godziny wyobrazcie sobie jak musialam kląć pod nosem chcialam juz wracac do domu cale szczescie lekarz bez problemu i dlugiego czekania przyjol mnie
po wizycie tez bylam rozczarowana jakoscia zdjec i filmiku trwa pare sekund w 22tc moj filmik trwal 9 min wiec jest porownanie.
moj syn za to swiecil klejnotami na cala objetosc monitora lekarz tez stwierdzil ze ma ,,armate'' :) nic nie powiedzialam bo chcialam dodac ze ma to po tatusiu bo on lubi paradowac w domu na golasa i tak spac wiec i syn bezwstydny :laugh:
ale co najwazniejsze synek rozwija sie prawidlowo wazy 1380 +/- 200g termin porodu caly czas taki sam bo dzidzius prawidlowej wielkosci jak na dziecko w 29tc.z samego badania w 3/4d nie jestem zadowolona tak jak napisalam za to lekarz mnie zaskoczyl wszystko tak dokladnie obliczal opisywal zaskoczylam sie pozytywnie na wyniuku badania mam tez opisane kiedy powinnam zrobic kolejne usg i wogole jakie sie powinno wykonywac w czasie calej ciazy pytal gdzie chce rodzic itp czego moj prowadzacy lekarz nie pyta
a oto moj synus:
i jego armata :laugh:

PAULINA
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680410 przez paulinka.k22
Dzień doberek :)
Papi cieszę się, że z maluszkiem wszystko dobrze! Tylko szkoda, że nie jesteś zadowolona z filmiku, a pewnie trochę kosztowało?

Natka gratuluję magistra :lol:

Imię Bogus tez mi się podoba, może nawet bardziej niż Kacperek.

Akina, Iga bardzo ładne imię! Moja znajoma ma niespełna roczną Igusię, bardzo ładna dziewczynka :)

U nas też dziś piękny dzień! Po południu mam wizytę więc trzymajcie kciuki!

Miłego dzionka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680414 przez paulinka.k22
No armatę ma jak trzeba :lol: śliczny chłopczyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680416 przez SerekWaniliowy
Dzień dobry laseczki!

Jak humorki dziś? Ja dopiero wstałam, tzn miałam przerwę o 5 gdzieś do 7 ale nie chciało mi się ubierać wiec jeszcze przysnęłam :silly: :side: a pogoda nawet w miarę słonka nie ma ale jest ciepło więc mogę parę odkładanych spraw załatwić w mieście :)

Niagara nasza malutka miała być Zuzą ale teściowa mi ją obrzydziła i skreśliliśmy z listy :silly: miłych i udanych zakupów!

Iwonka ale mnie rozbawiłaś udawanym spaniem przed teściową :lol: moja by z pewnością nie omieszkała wparować do pokoju by mnie obudzić hehe ale z drugiej strony nie o tej porze bo ona od 15 lat nie pracuje i wyłazi z wyrka o 10 :P taka to pożyje :side:

Akina
zapraszam do mnie na działkę mamy taka duzą czereśnię, że nie wiem co z owocami zrobić a nie ma kto pomóc nazrywać :) ile zerwiesz tyle Twoje :silly: No i w końcu do Ciebie słonko zawitało i widać od razu humorek masz lepszy :)

Kalinka oczami wyobraźni widzę jak trzymasz pajdę chleba, ogórasa i pętko swojskiej hahaa :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Nefeli a to mnie zmartwiłaś, może lekarz mówił mi o wardze a nie podniebieniu :unsure:

Papi to mąż musiał być dumny z syna, że sie od takiej strony wszystkim zaprezentował :lol: a swoja droga to wszyscy faceci tak mają, że im gołe dupsko nie przeszkadza i paradują po całym mieszkaniu? mój mąż to jak wejdę do łazienki to sie zakrywa i jakieś głupoty wymyśla typu choć pokażę Ci jakie żyjątko tu mam itd i zawsze muszę udać zaskoczoną, żeby sie dobrze bawił a trwa to o ho ho no chyba z 8 lat i wciąż chowa tam grosik i każe szukać, że mu się to nie znudzi, nam by chyba nie przyszły do głowy takie zabawy co?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680423 przez papi88
paulinka no nie jestem zadowolona ale mały zdrowy a to najwazniejsze jak sie urodzi to nakrece go juz jak bedzie na zywo :)
a pozatym dzisiaj moj tesc przyszedl i powiedzial ze nasza sasiadka co jest tez w ciazy i rodzi zaraz po mnie bo jakos na poczatku wrzesnia wykryto u jej dziecka wade serduszka i pewnie zaraz po porodzie bedzie mialo operacje wiec co ja bede sie przejmowac glupim filmikiem powinnam Bogu dziekowac ze dziekco dobrze mi sie rozwija
i zobaczcie jak to czesto jest ja od poczatku ciazy fatalnie sie czułam mialam zagrozona ciaze a mały cały czas sie dobrze rozwija a np ta sasiadka czula sie rewelacyjnie a tu taka wiadomosc ze z dzieckiem cos nie tak

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680432 przez paulinka.k22
To jest chyba najgorsze, że nosisz dzidzię 9 miesięcy, wszystko jest O.K., a po urodzeniu okazuje się, że jednak nie :(
Ja mam ciąże zagrożoną i mimo, że staram się uważać na siebie, odpoczywać jak najwięcej, to cały czas mam obawy czy wszystko będzie dobrze...Ale to chyba każda z nas się boi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680440 przez papi88
serku moj do lekarza powiedzial ze mały sie wstydzi bo mam jeszcze zdjątko jak raczka twarz zakrywa ale jajek juz nie zakrywał tak sie wstydzi :laugh:
nie wiem dla mnie te chłopy bezwstydne ja np nie nawidze spac bez bielizny tzn bez majtek jak mam koszule wiec bedzie ciezko po porodzie.nie wiem czy to przewrazliwienie ze wzgledu na ten moj pecherz wiecznie chory i ze mnie jakos zawieje (w nocy czesto mam uchylone okno)albo jakis strach ze jakis robak wejdzie tam gdzie nie trzeba :laugh:

dziewczyny wiecie co..zaczynam sie bac..choc staram sie na razie nie myslec o porodzie ale boje sie ze jak nadejdzie sierpien to bede w niezlej panice..

a nie powiedzialam wam ze mój luby teraz na koniec miesiaca i na poczatku sierpnia jedzie do hiszpani na 3-4 dni, oczywiscie nie na wakacje tylko do pracy jedzie zawiesc samochod z bagazami pracodawcą mojej tesciowej no i pewnie niezle zarobi za to-jedzie samochodem wraca samolotem i w sierpniu tam leci po samochod znow tylko ja jestem w takim stresie ze glowa mala nie chcialam go puscic ale to tylko pare dni a kasa sie teraz bardzo przyda tylko dla mnie to duzy stres bo to 2600 km przez trzy panstwa a jedzie sam a pozatym zwlaszcza w sierpniu boje sie ze akurat jak go nie bedzie cos sie moze wydazyc zaczne rodzic czy co i kto mnie zawiezie do szpitala wiem ze to malo prawdopodobne ale roznie bywa...

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680442 przez karolcia1919
dziś równy 26 tyg:)

i zakupiłam łóżeczko:)

wózek dostane na dniach od mamy dla małego:)

już wszystko mam oprócz drobnych rzeczy np krem do pupci ,rajstopki jeszcze bym chciała kilka zakupić.itp.


U mnie dziś gorąco a ja w pracy do 17.
pozdrawiam Was:):***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680444 przez SerekWaniliowy
Papi patrzę na Twój suwaczek i nie wierzę! Zostanę mama za 77 dni! 77! Jak ten czas zapierdziela!

Może faktycznie już pora na zakupy :silly: ja to się zatrzymałam na 8 stycznia na kibelku jak test robiłam chyba :silly:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680454 przez paulinka.k22
Papi nie martw się, na pewno mąż bezpiecznie dojedzie i wróci! Niech wysyła Ci co chwilę sms to się nie będziesz denerwować!

A co do facetów i ich armat, to chyba każdy z nich lubi się chwalić swoją armatą :lol: a jeszcze jak się powie, że jest wielka, to już są w skowronkach :lol: a przynajmniej mój tak reaguje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680458 przez Monika23083
Hej dziewczyny!!

Ale upał u nas:) a ja się wzięłąm za pranie część II i mega wielkie sprzątanie komnat :laugh:

papi super, że synuś zdrowy!! ja staram się myśleć o porodzie jak o zadaniu które muszę wykonać i po którym będzie mega wielkie szczęśćie :)

Iwonka ja tez często zmykam do łóżka jak moja teściowa pzyjeżdża.:) a zamiast koszyk warzyw jak Ty, dostaję koszyk cennych rad:) właśnie się dowiedziałam, że w przyszym tygodniu przyjeżdża na 4 dni i znowu będzie gadanina. Za każdym razem, żałuję że nie mogę się napić jakiegoś drinka, chyba lepiej bym to na znieczuleniu zniosła :laugh:

Natalia udanych łowów, jak coś kupisz to nam zaprezentuj, a kiedy idziesz na wesele?

Miłęgo dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680471 przez nike84
My już po spacerku, jesteśmy tak wykończeni, że nawet pies padł :) brakowało mi tego, a na razie pogoda taka w sam raz, nie za ciepło nie za zimno. Po drodze widziałam tyle mam z wózkami, i nie wiem czy to teraz tyle faktycznie dzieci, czy po prostu wcześniej nie zwracałam na to tak uwagi :)Ale tak sobie pomyślałam, że też już bym chciała żeby mój osesek był ze mną i mogłabym z nim już spacerować :kiss: Ale mam nadzieje,że październik będzie na tyle ładny, że i tak będziemy mogli z maleństwem wypoczywać na świeżym powietrzu ;)

A to długo wyczekiwana paczka z ciuszkami :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680514 przez akina_zet
No zdjęcie malucha piękne,mam nadzieję,że moja Igusia też tak ładnie zapozuje w najbliższy wtorek :lol:

Co do czereśni,ja bym Ci tam całe drzewo obdarła :lol:

Dziewczyny u mnie taki upał,że idzie zdechnąć!

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680529 przez Alivva
cześć dziewczynki :)
u nas tez dziś upał...wiaterek wieje ale taki gorący,że w sumie nic nie daje :) ale jak dla mnie to jest ok :) dość zimna było :)
Rano jak się obudziłam miałam w telefonie mmsa ze zdjęciem ślicznego bobasa :)
Mojej przyjaciółki siostra urodziła dziś córeczkę w Poznaniu :)
O 3 pojechali do szpitala,bo coś tam sie dzialo,Asia nie byla pewna ale wolała to sprawdzić i....o 5;07 Zosia juz była na świecie :) 55cm 3450gram i 10punktów w skali Apgar :)
ŚLiczna jest a ja tak zazdroszczę kurcze.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680588 przez Nubi
Alivva napisał:

cześć dziewczynki :)
u nas tez dziś upał...wiaterek wieje ale taki gorący,że w sumie nic nie daje :) ale jak dla mnie to jest ok :) dość zimna było :)
Rano jak się obudziłam miałam w telefonie mmsa ze zdjęciem ślicznego bobasa :)
Mojej przyjaciółki siostra urodziła dziś córeczkę w Poznaniu :)
O 3 pojechali do szpitala,bo coś tam sie dzialo,Asia nie byla pewna ale wolała to sprawdzić i....o 5;07 Zosia juz była na świecie :) 55cm 3450gram i 10punktów w skali Apgar :)
ŚLiczna jest a ja tak zazdroszczę kurcze.....


Asia i Zosia ;) no to gratulacje :blink:

Tez bym obskubala te czeresnie, no jak Akina by sie podzielila :blink:
Nike podobaja mi sie te pasiaki no dres pierwsza klasa, bedzie respekt na dzielni :woohoo:
Monika tez dzis biore sie za sprzatanie, skoncze pewnie jutro z tymi checiami ktore mam :silly:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl