BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #680859 przez kalina
o neli to cos chyba nefeli wspominala

a przypomnialo mi sie kuzynka wczoraj opowiadala ze jej znajoma urodzila polkilowego dzidziusia. trzymali go chyba z 4 miesiace w szpitalu i teraz ostatnio wyszli do domu. bylo ciezko ale teraz procz lekow na plucka nic mu do szczescia nie jest potrzebne. normalnie cud:)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680877 przez akina_zet
iwonta_kg napisał:

Nubi napisał:

iwonta_kg napisał:



Nubi takie ok?


Perfecto :lol:


to dawaj maila wysle ci linka na poczte :laugh:



Iwonka a zrobisz mi taką Igunię? Sam podpis,tylko w innym kolorze? :lol: Proszę :woohoo:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680884 przez Monika23083
Dziewczyny!

Od jutra w Rossmanie sa takie oto promocje:
przy zakupie dowolnego produktu LOvela za 21,99zł, drugi produkt Lovela kupimy za 50%.
chusteczki nawilżające Babydream, 80 sztuk za 3,49zł
produkty do kąpieli Babydream też mają być o 2 zł tańsze.
Nivea krem ochronny na słońce ma być przeceniony z 30 zł, na 23,99zł
śliniak bawełniany z ceratką 3 sztuki za 8,99zł ( a w poniedziałek kupiłam za 11,99zł :( )


Promocja trwa do 27 czerwca.

Iwona super ta lokomotywa wygląda!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680899 przez Ania31
Monika23083 napisał:

Dziewczyny!

Od jutra w Rossmanie sa takie oto promocje:

przy zakupie dowolnego produktu LOvela za 21,99zł, drugi produkt Lovela kupimy za 50%.
chusteczki nawilżające Babydream, 80 sztuk za 3,49zł
produkty do kąpieli Babydream też mają być o 2 zł tańsze.
Nivea krem ochronny na słońce ma być przeceniony z 30 zł, na 23,99zł
śliniak bawełniany z ceratką 3 sztuki za 8,99zł ( a w poniedziałek kupiłam za 11,99zł :( )


Promocja trwa do 27 czerwca.

Iwona super ta lokomotywa wygląda!!


Witam dziewczyny z wieczorka :) Cały dzien dzisiaj bylam jakas nie do życia, caly dzien przeleżałam, jakos nie najlepiej sie czulam. U nas strasznie duszno moze dlatego. To trzeba bedzie sie wybrac do rossmana, te babydream to ponoc dobre sa rzeczy dla dzieci.
A co do wyjazdu w dalsza podroz samochodem to ja bylam 2 tygodnie temu w Sopocie to ponad 300 km ode mnie i wszystko bylo ok, ale nawet bym nie pomyslala ze jak z ciaza wszystko jest w porzadku to tez trzeba uwazac na dalsze podróze samochodem no ale gin chyba wie co mowi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680978 przez Tami
Witam was Dziewczynki:0

Co jakiś czas poczytuje wasze posty ale jest ich tak duzo że czasem nie mam sił:)
W poniedziałek miałam wizytę,naszczacie wszystko w porządku. Szyjka długa twarda i zamknieta:)Szew trzema sie mocno.
Moja Oleńska kopię lecz od 2 dni wydaje mi sie że jakoś mniej ale to może tylko moja obsesja :)
Dziś dowiedziałam się że moja znajoma urodziła dziecko we wtorek i przy cesarce dostała udaru! Teraz jest w śpiączce i walczy o życie. Po prostu dla mnie to jest nie wyobrażalna tragedia.... Cały czas o nieiej myśle:(

Dziś jak spacerowałam to coś mnie pobolewało w lewym boku, mam nadzieję ze to nic poważnego.
U was zakupy pełną para ja narazie staełam w miejscu może nie brakuje mi za dużo ale narazię nie mamy kasy :( Wiec w lipc zaczniemy cos kupować.
Jestem bardzo ciekawa ile wazy moja niunia bo wasze skarby juz tak dużo:)

Tamara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680983 przez nefeli
Paulinka 3 godziny to nic,ja jezdze do lekarza na wizyty 1,5 h w jedna strone i tyle samo w druga,plus po miescie caly dzien,bo jak juz jade to zalatwiam i inne sprawy.Poki co nie powiedzial mi zaden ze jak siedze obok kierowcy to nie wolno.Tylko mysle ze nie powinno sie kierowac samej na dluzszych odleglosciach ale zeby siedziec na siedzeniu to chyba troche przesadne,Wiem ze na poczatku jest niebezpiecznie i pod sam koniec,ale u mojego syna jest mama ktora do konca 9go przywozila syna i odbierala siedzac za kolkiem,wiec chyba to indywidualna sprawa kobiety.Zapytam jutro na wizycie co na to moj ginekolog i Ci napisze opinie bardzo dokladnego az za bardzo gina.
Iwonka moja corcia Nefeli,wiec Neli,Nefi ale ja nie umiem tych Twoich ladnych imionek u siebie ustawic,mojego maila masz juz ale co dalej z tym napisikiem???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680996 przez nefeli
Tami zapytam bo nie rozumiem od czego dostala udaru? Mam nadzieje i zycze jej duzo duzo zdrowka i szybkiego powrotu do swojego malenstwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681006 przez iwonta_kg
akina_zet napisał:

iwonta_kg napisał:

Nubi napisał:

iwonta_kg napisał:



Nubi takie ok?


Perfecto :lol:


to dawaj maila wysle ci linka na poczte :laugh:



Iwonka a zrobisz mi taką Igunię? Sam podpis,tylko w innym kolorze? :lol: Proszę :woohoo:


Jasne, zaraz coś wytworzę :laugh:


KALInKA super podpis wygląda :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681007 przez słonko
Cześć dziewczyny :)

Nie mam czasu pisać :/ Już jutro po pracy wyjeżdżam na cały weekend do Szczawnicy, ale chyba będę miała tam neta, to zajrzę może.

Mgr Natalko, GRATS!!!

Papi, czarnula i pozostałe po usg: super, że zdrowo rośniecie, gratuluję urodziwych buziaczków i... siusiaczków :)

Co do imion: Agamo, z początku myślałam, że chodzi o Bogusława, bo jego też się zdrabnia Boguś. W sumie i Bogusław i Bogdan są wg mnie całkiem fajne. Akina, Iga mi też się podoba :) Co tam jeszcze wymyśliłyście? Zuza bardzo ładne :) Nefeli, mi Sara się dość poważne wydaje, ale ładne :)

Pisałyście o obawach związanych z opalaniem. Więc u mnie było tak: W Chorwacji, gdzie trudno było się nie opalać, zrobiły mi się ze dwie czy trzy ciemniejsze plamy na twarzy. Wyglądało nieciekawie... Ale po jakichś 3 tygodniach wszystko zeszło! Teraz smaruję twarz zwykłym kremem z filtrem 15 i korzystam z okazji wystawiania buzi do słońca i na razie nic nie wyskakuje :)

Co do badań, ja mam ginekologiczne na każdej wizycie (co 4 tyg), a ostatnio moja dr mnie zaskoczyła, bo dała następne usg po miesiącu od poprzedniego! A myślałam, że to będzie już ostatnie przed końcem ciąży... O ktg jeszcze nic nie wiem...

Kocham_cie, dzięki za troskę. Niestety nie mam znów czasu się rozpisywać, a moje smutki są na cały esej. Wczoraj było lepiej, a dziś znowu jakąś pustkę mam w głowie :( Chyba spróbuje jednak wrócić do witaminek ciążowych, bo to może być brak jakichś mikroelementów. W końcu "w zdrowym ciele zdrowy duch" - i to 100% prawda!

A wczoraj humor najlepiej poprawił mi kolega z pracy, który przywiózł mi cały wór ubranek po ich synku + przewijak. Tyle tego, śliczne rzeczy :) I po co ja coś wcześniej kupowałam? Choć to fajnie mieć coś wybranego przez siebie :) Ale więcej już nie będę chyba kupować... Nawet jakiś preparat z wit. K mi zapakowali :) I kolega zapowiedział, że w miarę, jak ich syn będzie rósł, będę dostawać kolejne dostawy :) Rzeczy zostały póki co w pracy, bo jeździłam w tym tyg. do pracy autobusem. Ale w pn przywiozę i pewnie zrobię foto, żeby się Wam pochwalić :)

Mój syn ma dokładnie tak, jak twoja córa, Akina - budzi się i zasypia razem ze mną :) Szaleństwa cały dzień, w nocy spokój. A wiesz, co to oznacza? Że najprawdopodobniej będziemy mieć dzieciątka przesypiające ładnie noce!!! Ta nadzieja napawa mnie ogromną radością! :lol:

Buziaki, dziewczyny :kiss: Odezwę się za Szczawnicy :)

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681008 przez iwonta_kg
Tami napisał:

Dziś dowiedziałam się że moja znajoma urodziła dziecko we wtorek i przy cesarce dostała udaru! Teraz jest w śpiączce i walczy o życie. Po prostu dla mnie to jest nie wyobrażalna tragedia.... Cały czas o nieiej myśle:(


Napisz coś więcej na ten temat proszę.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681012 przez iwonta_kg
nefeli napisał:

Iwonka moja corcia Nefeli,wiec Neli,Nefi ale ja nie umiem tych Twoich ladnych imionek u siebie ustawic,mojego maila masz juz ale co dalej z tym napisikiem???


wyślę Ci maila z linkiem który możesz od razu wkleic w podpis.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #681017 przez słonko
Straszne, Tami, to co piszesz...

I widzicie, kiedyś pisałam, jak bardzo boje się, że będę musiała mieć cesarkę lub znieczulenie... niestety mnie mogłoby czekać coś podobnego, bo mam reakcję anafilaktyczną na znieczulenia :( Btw muszę się spotkać z jakimś anestezjologiem i omówić taktykę, co jeśli...

Iwonta, to może być tak: reakcja anfilaktyczna = nagły spadek ciśnienia -> mało krwi dociera do mózgu = mało tlenu do komórek -> udar!

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681022 przez Tami
Za dużó to nie wiem. Wiem tyle że podczas cesarki dostała udaru. Teraz jest w śpiączce farmakologicznej... Walczy o życie. Jak coś więcej bede wiedzieć dam znac.
Pierwszy raz spodkałam sie z taką tragedią a dziewczyna jest młoda bo ma 24 lata.

Tamara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681023 przez iwonta_kg
Nefeli sprawdz pocztę.

Akina zaraz powrzucam Igunie do wyboru :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681025 przez iwonta_kg
słonko napisał:

Straszne, Tami, to co piszesz...

I widzicie, kiedyś pisałam, jak bardzo boje się, że będę musiała mieć cesarkę lub znieczulenie... niestety mnie mogłoby czekać coś podobnego, bo mam reakcję anafilaktyczną na znieczulenia :( Btw muszę się spotkać z jakimś anestezjologiem i omówić taktykę, co jeśli...

Iwonta, to może być tak: reakcja anfilaktyczna = nagły spadek ciśnienia -> mało krwi dociera do mózgu = mało tlenu do komórek -> udar!


Przerażające... A co to ta reakcja anfilatyczna? Pierwszy raz o czymś takim słyszę... :dry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl