- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
- baby_55
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- paula
Sandra super, że już pozbyliście się kikuta
co do diety to tutaj też nie zalecają, zresztą wiem po Adim, ze nie ma co przesadzać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Jussstyś
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jesteś całym naszym światem Córeczko:*
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
Bolalo jak cholera ale corcia rekompensuje wszystko
Malutka wlasnie doi cycka
W srodku ale pozszywali
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gorla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2169
- Otrzymane podziękowania: 2
joanna gratulacje, żebyś szybko doszła do siebie
justyś gratki wielkie, w szoku jestem , ze ty na necie jeszcze nami pisałaś, jak ja miałam skurcze to nawet mi sie gadać przez telrfon nie chciało
Ja wczoraj miałam tak jak Justyś
Cieszę sie ze ten weekend sie skończył, goście byli poszły, 5 sztuk przedszkolalaków
najlepiej mąż do mnie " Po co robiłaś takie urodziny, wiedziałaś ze bedzie szok , dlatego ci mówiłem " ble ble, jak to po co!!! Dla Oliwii to zrobiłam, przygotowanie dla dzieci nie zajmuje dużo siły, nie tzreba pichcić za dużo, jedynie ogarnięcie ich w zabawie... gorsze było w sobote dla rodzinki... na całe szczęście mama większość żarełka sama zrobiłą i wcześniej przywiozła
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mala2809
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 149
- Otrzymane podziękowania: 0
A niby nic się nie działo
Ja już wczoraj myślałam że na IP wyląduje. Mąż wyszedł do pracy a ja miałam ponad 2 godz skurcze strasznie bolesne i też od krzyża, ale w końcu jak juz miałam dzwonić po transport to zaczęły troche słabnąć i w końcu przeszły
Może jutro mały wyjdzie (na urodzinki swojego tatusia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agnesssa
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 30.09.2012 Jestem mamą :D
- Posty: 3123
- Otrzymane podziękowania: 42
Magdalena Piękna Basieńka
Gorla Dobrze, że masz już urodziny Oliwki za sobą
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka_166
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Jeszcze Cię nie znam, a już kocham ..
- Posty: 182
- Otrzymane podziękowania: 0
dziś 80-lecie dziadka- byla taka pokazna imprezka i wszyscy to sie madrzyli "Boże Rafałku daruj sobie ten poród to takie przeżycie", "Boże dzieciaczku Ty zemdlejesz " itp itd i tak mnie wkurw.. wszyscy bo mnie to kur.. nic nie bedzie bolec no nie??? Boże ja nie wiem na jakim ja świecie żyje , ale Ci ludzie to jakieś półmózgi są jak Boga kocham . Ciśnienie to chyba miałam z 200/180 !!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasia7775
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- nasz skarb Oliwier
- Posty: 928
- Otrzymane podziękowania: 5
Justys dzielna jesteś, tak nam relacje zdawać na bieżąco
Majka współczuję, faktycznie pół-mózgi
Magdalena Piękna córeczka
Agnessa wiem, ze czekanie meczy, ale to już kwestia dni
Madzia chyba odważnej córce będzie łatwiej żyć. Też czytałam ten artykuł
A to mój Oliwier
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- baby_55
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- paula
Gorla dobrze, że imprezka za Tobą
Mala w końcu u Ciebie też sie ruszy
miłego wieczoru
Kasia ślicznosci z Oliwierka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- 26joanna
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 318
- Otrzymane podziękowania: 0
Baby u mnie wszystko szybko sie dzialo więc nie zdążyłam napisać żebyś rozruszala Nikolke
Wody odeszły mi o 4.30 o 5.30 miałam skurcze regularne co 8 minut. W szpitalu byliśmy ok 6 rano i o 8.23 urodzil sie Jaś, parlam 23 minuty!!!!!!!!! Nie jestem pozszywana , nie nacinali mnie , trochę peklam ale jest dobrze. A podobało mi się najbardziej ( oprócz synka) że na porodowce bylam ja , mąż i położna , żadnych praktykantow i innych platajacych się ludzi .
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MADZIA7
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 504
- Otrzymane podziękowania: 0
Kasia7775 śliczny Twój Oliwierek:) Wygląda na zdjęciu jakby już ze 2 m-ce miał, duży przystojniak:)
MagdalenaM Basia urocza i słodka!!!
Majka, Gorla ale imprezujecie:) Chasiami jak się udały chrzciny Maleńkiej?
U mnie nic się nie dzieje, dzis też byłam bardzo aktywna (żeby mnie casem jakiś dół nie złapał
Baby też oglądam Master Chefa, ale mnie tak nie kręci jak "Kuchenne Rewolucje", które uwielbiam:) i jeszcze "Ugotowanych" lubię z takich kulinarnych.
Mała i Siteczko to rozumiem, że jutro Wasze chłopaki wyskakują z brzuchów, jeden na imieniny Mamusi, a drugi na urdzoiny Tatusia:) No ładnie by się spisali:)
dobrej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- baby_55
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- paula
dawno nie jadłam takiej dobrej sałatki
Joanna fajnie, że tak szybko i bezproblemowo
teraz leci na tvp1 "nigdy w życiu" bardzo lubię ten film
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- czajusiątko
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 890
- Otrzymane podziękowania: 9
Chyba na ogół te nasze porody idą w parach... to które dwie następne?? Albo ciekawe, która będzie w parze ze mną?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- PolaL
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 949
- Otrzymane podziękowania: 2
Coraz bliżej terminu porodu w sumie 5 dni
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka_166
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Jeszcze Cię nie znam, a już kocham ..
- Posty: 182
- Otrzymane podziękowania: 0
Jak to czajusiątko , czekaj na mnie , ja czekam na Ciebie- rodzimy razem!!!
Wczoraj oczywsiście pół urodzin dziadka to temat czemu jeszcze nie ma imienia ble ble .. czasem mam ochote na bezludna wyspe uciec . Wiecie chyba z 17 kg juz mi poszlo . Wazylam 48 a waze z 65 %)
Jaki duzy juz Oliwier jest!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- czajusiątko
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 890
- Otrzymane podziękowania: 9
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











