BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu #256973 przez LILY
megi2501 napisał:

Lily e-mail podałam :) Kochana czekam na fotki :ohmy: Dobrze, że mały zdrowy. Kamień z serca :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #256974 przez beti
Lily, na 5 dzieci jest 3 instruktorów, 1 na zewnątrz, tłumaczy co i jak i pokazuje jak trzymać itp a 2 pozostałych jest w wodzie i pomaga :)

Lily, ja poprosze a mail już wysyłam :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257009 przez mgielka22
Beti wolframowa to taka i takie tez chcemy www.skapiec.pl/site/cat/2706/comp/626673

Lily ja Ci wczoraj podalam meila a ja wlasnie nosze 40 a zawsze nosilam 36/38 :( ale zapisalam sie na aquaaerobic i moze cos zrzuce bo bede 2x w tygodniu chodzic :D

A ja kupowalam w markecie i zawsze sprawdzam czy sa zafoliowane etc takze spoko w aptece za drogo :P
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257011 przez Mała
Megi no no no :lol:
Lily nie zbieramy.
Ja chyba noszę 40 albo 42 :( zależy od producenta, a kiedyś 36
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257013 przez gosia2324
Pyśkaaaa napisał:

Gosia ale ten Pan co robi obrączki to robi tylko na miejscu tzn tym z opoczna czy jakoś wysyłkowo tez mozna sie z nim skontaktować? bo chyba niedoczytałam...
Monika śliczne obrączki:)


Wysyłkowo tez, my wyslalismy mu mailem zdjecie , zrobil obraczki ,a dla bratowej pioerscionek, przeslal zdjecie wykonanego zamowienia i po akceptacji placisz i wysyla paczke,


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Beti i ja nie wiem nic o konkursie :angry: :unsure: Linka prosze :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257027 przez gosia2324
Dziewczyny czy krotes z Was kupowala na allegro te firanki makarony, prosze o sprawdzonego sprzedawce... :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257033 przez Agusia83
To ja tez zaraz wysle maila i rowniez poprosze zdjecia Twych dziel Lily :laugh: A moj rozmiar to gdzies 42...ale w cyckach to pewnie z 56mam :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lily...moja Emilka tez czasem tak ma, ze je i puszcza cyca i znow lapie i znow puszcza...to moze byc zwiazane z tym, ze chce sie bawic, albo cos zjadlam, albo znow szwankuja mi hormony...teraz znow tak mam, ale wydaje mi sie, ze to rzez moj okres...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257037 przez magda79

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257042 przez magda79
Mgiełka bardzo ładne obrączki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257051 przez Asiekk
Hej Mamunie :*
Ja jestem z mam październikowych , mam do was pytanie ponieważ dłuzej macie swoje pociechy i wgl mysle, ze mi pomozecie.
A MIANOWICIE:
Daje mojemu synkowi od 2 tyg mleko HIPP BIO 1 COMBIOTIK i wsio ok robi 1-2 kupki czasami po jedzeniu placze (nie wiem czy jest to mlekiem spowodowane czy tym, ze nalapal sie powietrza, chociaz stosuje ta butelke antykolkowa avent) i chcialabym zmienic mleko na BEBIKO poniewaz boje sie, ze nasze fundusze nie pozwola na HIPP na 6 dni wychodzi 40zł.. A nie wiadomo jak bd dalej z praca meza czy mu przedluza umowe i wtedy musielibysmy przerzucić sie na tansze mleczko a wiem i slyszalam, ze jest b.dobre to bebiko. Prosze o opinie czy mozna tak zmienic mleko i czy wszystko bd ok czy macie jakies doswiadczenia w zmianie mleka i co myslicie o BEBIKO.
WSPOMNE ze moj synek byl w szpitalu karmiony mlekiem GERBER 1 i w domu przez tydz jadl to mleko wraz z moim bo go dokarmialam i jakos nie podpasowalo mu bo robil twardsze kupki i jakos taki markotny byl albo mi sie wydawalo. KARMIE TERAZ TYLKO MLEKIEM MODYFIKOWANYM piersia juz od ok 2 tyg nie karmie.

Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257055 przez Marta M
Czesc, chcialam Wam napisac ze na jakis czas prawdopodobnie znikne, napewno juz Was nie nadrobie i nie bede regularnie czytac, szkoda mi to pisac bo bylam z Wami przez prawie rok i ponad 1000 stron przepisanych, czuje sie jak mama wrzesniowek bo pierwsza tu dalam swoj post, ale nie umiem sobie poki co poradzic z tym co mnie spotyka...Potrzebuje ciszy...

Nie zostawie Was jak Mysza bez slowa, wiec pisze...

Bylam dzis z Maja u neurologa i uslyszalam, ze pod wzgledem neurologicznym jest to dziecko specjalnej troski..Pamietacie moze, ile razy Wam pisalam o swoich obawach co do jej zachowania, o szpitalach, lekarzach...Zaden lekarz nie zauwazyl co jej jest...A ona naprawde potzrebuje fachowej reki :( Moze myslalycie ze wymyslam, ze panikuje, ale jednak matka czuje ze cos jest nie tak :(

Maja nie dosc ze ma wzozone napiecie w konczynach, oslabione w karku i glowce to jest nadpobudliwa, mamy skierowanie na badanie EEG zeby sprawdzic czy poprawnie przewodzi impulsy nerwowe, potem zobaczymy, moze rezonans...Mamy jej zapewnic specjalne warunki opieki, nie moze byc glosno, zadnego telewizora, radia, skupisk ludzkich, jednostajne swiatlo, nie mozna jej sie nagle pojawiac, nie mozemy jej dotykac zimnymi dlonmi, nie wolno zmieniac szybko sytuacji...Nie potarfi skupiac uwagi na niczym dluzej, jak chce to widzi, slyszy jak nie ma swoj swiat..ignoruje, nie widzi, traktuje mnie czesto jak szklo, woli byc sama w lozeczku niz u mnie na rekach, dawno to zauwazylam ale juz Wam nie pisalam zebyscie mnie zle nie odebraly...

Co gorsza wedlug neurolog to ze mialam zielone wody, ze spadlo jej wtedy tetno musiala byc niedotleniona w trakcie porodu..

A co gorsza powiedziala ze bardzo zle ze ja zaszczepilismy nawet na podstawowe a najgorsze pneumokoki, a miala juz dwie dawki, nie wolno ja na nic szczepic az do odwolania, bo bardzo to oslabia jej uklad nerwowy...

Takze dziewczyny wybaczcie ale naprawde musze sie nia teraz bardziej opiekowac i pewnie niedlugo zaczniemy rehabilitacje, pani doktor powiedziala ze naucza mnie i bede w domu co kilka godzin wykonywala z nia cwiczenia..

Jesli nie zaczniemy rehabilitacji juz nawet proste czynnosci beda jej sprawialy problem: chodzenie, siadanie, czytanie, pisanie...

Nie zostawiam Was na dobre, bede Was czasem informowac jak postepy ale wybaczcie nie bede czytac wszystkiego co piszecie, przepraszam, wybaczcie...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257058 przez Agusia83
Hej Asiekk...ja co prawda karmie tylko piersia...ale moja kolezanka stosowala mleczko bebiko u swojego synka i teraz zaczyna powoli wprowadzac je dla cory i uwaza, ze jest ono bardzo dobre i faktycznie chyba najtansze...ostatnio kupowalam mm dla mej pociechy w razie gdybym nie mogla swojego podac i porownywalam mleczka...co prawda kupilismy nestle nan pro...bo takie Emisia juz kilka razy jadla, ale bebiko ma podobny sklad...wydaje mi sie, ze jesli chcialabys zmienic mleko...to po prostu to zrob stopniowo..zobaczysz po kilku karmieniach czy maluszkowi nic po nim nie bedzie i czy sie ladnie przyjmie...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257060 przez Asiekk
Dziekuje Ci za odpowiedz, wlasnie tez slyszalam nie od jednej mamy ze dobre jest to Bebiko i nie ma straszliwej ceny ale wlasnie jak by mu to dac to mnie ciekawi bo jak dawalam malemu gerber to na hipp przeszlam odrazu i wszystko bylo ok.. Moze na bebiko takze odrazu przejde? Chyba jakby bylo cos nie tak (ODPUKAĆ) to wyszlo by odrazu np bolesci itp itd.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257061 przez Agusia83
Asiekk...mysle, ze mozesz przez jeden dzien zastosowac to mleczko...jesli bedzie cos nie tak, wowczas dzidzia Cie poinformuje bardzo szybko:),,,mam nadzieje, ze nie bedziecie miec problemu i maluch zaakceptuje bebiko!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257063 przez gosia2324
Marta ... pewnie juz tego nie przeczytasz ale będę sie modliła o Sile dla Was i zdrowie dla Majki :kiss: :kiss: :kiss:



Kur...wa dziewczyny !!!! Czemu Oni tak dlugo czekali z rozwiazaniem jej ciazy!!!!! Tyle czasu po terminie, zielone wody !!!!! Pozabijac tych zasranych specjalistow!!!!!!!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl