BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu #257064 przez Asiekk
Az sie boje hehe ;) ale jutro kupie to mleczko i sprobuje mysle, ze jak przeszlam z gerbera na hipp i wszystko ok to mysle ze teraz tez bedzie. :) Pomysle jeszcze albo poczekam do tego "trudnego" okresu z praca meza;) Moze okaze sie, ze bedzie na tyle pracy ze przedluza umowe i bede mogla malucha karmic hipp dalej bo tj b.dobre mleczko ma pre i probiotyki i te kwasy omega 3 i 6
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257065 przez Agusia83
Marta, nie zdawalam sobie sprawy, ze az takie klopoty macie....az mi jakos teraz glupio..

Ale kochana, nic sie nie martw...najwazniejsze by Maja byla szybko rehabilitowana i by jej stan zdrowia sie poprawil...Oczywiscie, ze mama wie najlepiej i czuje, ze cos z jej dzieckiem jest nie tak...bardzo dobrze, ze udaliscie sie do neurologa...Rozumiem teraz Twoja sytuacje...bede modlila sie za Majke...za Was...by wszystko sie unormowalo.

Nie martw sie tym, ze nie bedziesz na forum aktywna...wazne bys od czasu do czasu napisala nam jak sie miewacie.
Pewnie, ze jestes nasza mama :laugh: W koncu zalozylas to forum :laugh: Mysle, ze wszytskie jestesmy z Toba, ze Slawkiem i z Maja.
Trzymajcie sie dzielnie.

Glupio mi pytac, ale jesli bys to przeczytala, to czym sie objawia ta nadpobudliwosc?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257066 przez Asiekk
A wlasnie nie orientujecie sie gdzie kupie PRÓBKI mleczka mod? Bo slyszalam, ze istnieje cos takiego..
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257072 przez LILY
O Matko Martuś strasznie mi przykro, naprawdę strasznie :(
Będę czekać z niecierpliwością na jakieś informacje od Ciebie. I będziemy się z Jasiem modlić za Was, żeby wszystko było dobrze.

Jak czytam co się dzieje w tych szpitalach, że tak długo czekają z rozwiązaniem to aż strach. Dziękuję Bogu że mi lekarz na drugi dzień pobytu w szpitalu od razu zdecydował że mam rodzić. A narzekały kobiety że jak jest po terminie pare dni to on od razu przyspiesza poród :(

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257074 przez slowiczek
Marta - strasznie mi przykro ale jednocześnie czuję, że mimo tych wszystkich problemów wszystko będzie dobrze :kiss: trzymam za was kciuki dziewczyny, pojawiaj się jak tylko będziesz mogła i chciała i informuj nas, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie....najważniejsze, że zajął się wami już porządny lekarz a nie błądzicie dalej we mgle...ucałuj mocno Majeczkę :kiss: :kiss: :kiss:

wiecie co, ale mi sie humor zepsuł jak to przeczytałam :( ....chciałabym żeby wszystkie nasze wrześniowe maluszki były zdrowe !!!!!!! a jako mama wiem, jak musi się czuć Martusia, jak się martwi....
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257078 przez iwonaNAVI
Marta niech Bog czuwa nad wami, a aniolki prowadza Majeczkę. Napewno bedzie dobrze bo MUSI byc. Pamietaj ze tutaj nie zapomnimy o Was a jak znajdziesz czas informuj jakie Malutka robi postepy. 3mamy kciuki :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257089 przez beti
Marta...nie wiem co mam napisać :( modlimy się za Was...nie zasłużyliście na to :( niesprawiedliwe!!!! :( informuj nas co jakiś czas co u Was...będziemy czekały na jakieś wieści.... aż mi głupio, bo tak przeżywałam to napięcie i asymetrię Fifika a Wy macie duuużo większe problemy :( :kiss:

A może skonsultujcie to jeszcze z innym lekarzem dla upewnienia się...?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257092 przez LILY
Beti a ja się wczoraj tak martwiłam bo Jasio wymiotował 2 razy. Bo każda mama się denerwuje każdą nawet drobnostką. Bo tak kochamy te nasz maluchy. Ja jak czytałam post Marty to się popłakałam :( Bo Marta i Majeczka są takie cudowne i należy im sie wszystko co najlepsze.

Marta nie musisz nas przepraszać że Cie nie będzie, że nie będziesz pisać bo każda z nas zrobiłaby wszystko dla swojego dziecka, jak Beti kiedyś pisała wzięłaby na siebie to wszystko, ból i cierpienie gdyby to pomogło, gdyby było możliwe.

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257120 przez megi2501
Marta i ja dopiero to przeczytałam, łzy same popłynęły. Kochana modlę się za Ciebie i Majeczkę. Wierze, że wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że już jesteście pod opieką specjalisty :ohmy: Dużo sił życzę, a na pewno dacie radę :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257122 przez kasia79
Oj Martusiu strasznie mi przykro, będziemy się modlić za was, pamiętaj że jesteśmy z tobą, jesteś świetną mamą sama zauważyłaś że jest coś nie tak i to dzięki tobie Majeczka będzie miała szybko rehabilitację i zobaczysz że się wszystko ułoży.
Ściskam was wszystkich :*
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257127 przez Mała

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Teraz jeszcze ja Wam doła zafundowałam, przepraszam
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257253 przez Marta M
Dziekuje, jestescie kochane :) Nie odchodze ale musze odpoczac, wiecej dac z siebie te malej istotce..A to takie trudne, taka bezsilnosc i niemoc..

Agus otoz jest pobudliwa w tym sensie ze nie skupia uwagi na przedmiotach, dzwiekach, ma jakby swoj swiat w ktorym sie dobrze czuje a dzwieki, szybkie zmiany sytuacji ja moga nawet fizycznie bolec...Wzdryga sie, jakby sie bala wszystkiego co ja otacza, co sie zmienia, efektem tego strachu jest tez syndrom zachodzacego slonca..badanie EEG ma nam powiedziec konkretnie jakiego rodzaju jest to schorzenie, jesli EEG bedzie niepokojace wykonac mamy rezonans magnetyczny...Rozne sa podloza takich zachowan, nie chce nawet wymieniac i ich nazywac :(

Mała pamietasz jak Ci pisalam ze jestes dla mnie wzorem, jestes nadal ale uwierz, nie mam tyle sil co Ty...chyba potrzebuje sie z tym oswoic i musze nauczyc sie uwierzyc ze bedzie dobrze..bo juz tyle razy bylo zle a z tego wychodzilismy..zobaczymy, 3majcie sie cieplo...napewno jak sie cos u nas zmieni to Wam napisze o tym, ale poki co nie mam sil :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257259 przez Mała

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257270 przez Marta M
O tak, bez jej usmiechu byloby bardzo trudno...wogole na pierwszy rzut oka jest normalnym dzieckiem, bo gaworzy, smieje sie, unosi wysoko glowke, ale tylko na brzuszku, bo przy unoszeniu z pozycji na pleckach ma daleko odchylona glowke i tak ladnie nozkami kopie jak sie cieszy...ale jak pani doktor powiedziala pod wzgledem neurologicznym jest dzieckiem chorym, co ona od razu zauwazyla, prawdopodobnie jest jakis problem z przeplywem impulsow, nie wiem sama...powiedziala ze bez rehabilitacji problemy by sie poglebialy i mialaby problem ze wszystkimi czynnosciami, nawet takim prostym siadaniem..

No nic, zbieram sily bo dluga droga przed nami...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #257288 przez slowiczek
Martuś, zrobicie badania i wszystko się wyjaśni :kiss: mam nadzieję, że to nic poważnego...

Mała, to prawda z tym, że strach przed porodem, bólem to jest NIC w porównaniu ze strachem przed tym, że lekarze coś spieprzą.... :pinch:

a my dziś kończymy 3 miesiące :) pamiętam jak Natalka miała kilka dni to mówiłam, że o jaaaak bym chciała, żeby miała już ze 3 miesiące to będzie wtedy ogarnięta, zleciało nie wiem kiedy :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl