BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu #265679 przez beti
Czesc laseczki :)
Noc w miare dobra :)

Megi, filmik na poprzedniej stronie :)
dzisiaj będzie mnie mniej, bo.....Swięta :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265682 przez Mała
My do lekarza dopiero o 16. Przyniosłam sobie wózek do domu,bo już nie wyrabiam ją ciągle nosić i póki co zasnęła w tym wózku,pewnie myśli że jest na spacerze, ale śpi jak zając na miedzy. Kurcze musi ją to swędzieć, bo zaczęła się drapać :(

Pati skąd ja znam takie pilnowanie przez tatę, ale ręka chroni także nie mam to tamto :silly:
Ty się bierzesz do roboty, a ja siedzę i popijam kawę, bo mi umarł kręgosłup. Zaraz sobie obejrzę wczorajsze Jasełka :lol:

Gosia jak mój zięć, lepiej?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265685 przez gosia2324
jestem, lepiej,ale w nocy NIC nie spalismy, jak nie kupa,to goraczka,albo karmienie PADAM!!!! Damian bedzie jutro, a kiedy cos zrobie na swieta :(
chcialam jeszcze ufarbowac sobie wlosy... ach szkoda gadac, wazne ze goraczka mu przeszla.
nadrobie Was i bede wieczorem(mam nadzieje)

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Moje KOCHANE!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265689 przez slowiczek
biedna Gosiunia :kiss: :kiss: :kiss: najważniejsze, że odpuściło Kubulkowi, odeśpisz dzisiaj ! :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265697 przez gosia2324
Dzieciaki SLICZNUSIE, Matra zeczywiscie brzuch jak piłka nożna :)
Ufff dobrze ze @ jednak przyszedl, bo znow zakladalabys watek wrzesniowe mamusie :P

Monika spuer te Waszr zaproszenia:) Czuje sie zaproszona :P
(jeszcze 3 str mi zostaly)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265729 przez Pyśkaaaa
dzien dobry :)
Gosiunia :kiss: :kiss: :kiss: dobrze ze jest lepiej
Mała daj znac co i jak
Megiciezesie że w końcu trafiliście na dobrego lekarza

dziewczyny przeciez ja miałam wielki bebzol :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265731 przez maja1982
Witam,ja też tylko na chwilkę

Basia - walcz o swoje, a ta nasza służba zdrowia to jest jakaś masakra!!normalnie strach się bać!!
gosia - dobrze ze z Kubusiem już lepiej :) a tobie mąż w nagrodę za dzielność :) niech zafunduje masaż ;)
mała - daj znać co Olą jak wrócicie od lekarza!!
pati - Kacperek cudeńko, a jak pięknie główkę trzyma :)no i te usteczka całuśne :)

u mnie kataru ciąg dalszy :(

do wieczorka i owocnych przygotowań świątecznych :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265732 przez Agusia83
Hej kochane i ja sie witam...udalo mi sie dzis wsio poprasowac, pozniej przyszla mama, zajela sie Emilka a ja buch na zakupy...i tak sie ciesze, ze wielkich zakupow nie trzeba robic, bo wogilia u tesciowej, pierwszy dzien swiat u mojej mamy, a drugi u tesciowej :laugh: tak wiec szyneczka, chrzanik, salatka, kawalek ciasta wystarcza :laugh:

Pati, jakie cudasne zdjecie...nie ma jak opieka taty :laugh: moj bardzo czesto tak pilnuje corcie :silly:

Gosiu, wspolczuje...najwazniejsze, ze Kubus sie lepiej czuje i goraczka sobie poszla...dasz rade...nawet wloski zafarbujesz...

Mala, trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte u lekarza.

Megi, a u Ciebie za wizyte na badaniach w szpitalu...na pewno bedzie dobrze :lol:

Dzis wysmarowalam Emilce glowe mascia specjalnie robiona w aptece...oby ona pomogla juz na ta ciemieniuche!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265749 przez megi2501
Wróciłyśmy :) Wyniki będą dopiero 29.12 ale zrobili jej chyba z 15 różnych badań. Wszystko z krwi, więc dużo musieli pobrać..ale była bardzo dzielna. Prawie w ogóle nie płakała :)

Gosiu dobrze, że gorączki już nie ma. To najważniejsze :ohmy:

Aga na ciemieniuchę naprawdę polecam z musteli krem i szampon w piance. Rewelacja :ohmy:

Pati, ale śliczny mężczyzna Ci rośnie. A tatuś tak się zajmował, że zasnął :)

Wpadnę dopiero wieczorem, bo nadrabiam zaległości świąteczne, a jeszcze przed nami chrzciny :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265769 przez Pyśkaaaa
Pati moj tez tak pilnuje hahah a malutki słodziak
Agusia ja mam jakis antybiotyk na głowke 3 smarowania i pomogło po ponad miesiacu walki...
i znowu zapomniałam co miałam napisac...
wysyłam chłopaków mych na spacer a sama sie biore za resztę ogarniania :lol:
a Fanka to ja pytałam o laktacje :)
potem jak bede miala chwilke wstawie zdjecia z naszego ubierania choinki :)
Megi 3mamy kciuki z Franusiem aby było ok
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265789 przez slowiczek
a właśnie zapomniałam napisać - Kacperek pięknioszek :) masz naprawdę ślicznego synka :kiss:

Megi - mam nadzieję, że wyniki będą dobre :) trzymam za was kciuki :kiss:

Pyśka, Megi ma CÓRECZKĘ :P
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265794 przez pati-m
megi - buziak dla dzielnej Julci :kiss:

Pyśka - czekamy na foty :)

I dziękujemy za komplementy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265806 przez megi2501
Pyśkaa wie, bo jej Franuś i moja Jula do narzeczeni :kiss: Napisała, że z Fraanusiem, a nie za Franusia :P
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265807 przez Pyśkaaaa
właśnie Słowiczku :P z Franusiem :*
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265815 przez mgielka22
Gosia to super ze z Kubusiem juz lepiej :)

Pati ale ten Twoj pycholek slodki jest normalnie do zacalowania, chyba kazdy facet tak pilnuje :P

Slowiczku ja sie niczym nei stresuje w ogole ja tez madra wczoraj zaczal mi sie @ ale tabletki anty nei wzielam z tej radosci :P dzis musze :P

Przyszedl do mnei ten wasz cudaczny konik morski zobaczymy jakie te cuda zdziala :P narazie ja uspalam i polozylam kolo niej go ale histeria byla okropna niewiadomo dlaczego ehh...

Tez dzis z M zaliczylismy sklep i jakies drobne upominki kupilismy bo niestety w tym roku szczepionki nas zjadly i nie bylo szans na nic porzadnego i duzego ale w nastepnym sie postaram :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl