BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu #265516 przez iwonaNAVI
Laseczki zegnam sie :kiss: na mnie czas :) padammmmmmmmm
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265517 przez Agusia83
Beti, nie moge sie nadziwic, ze Filipek to taki sliczny chlopiec...nie wiem czemu, ale jak go zobaczylam to az lezki mam w oczach...troszke ciezkie te cwiczenia, mam nadzieje, ze nie sprawiaja mu bolu...kurcze, wzruszylam sie...okropnie..

Iwonka, dobrej nocki zycze...ja tez juz powinnam spac a czekam na M jak wroci...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265519 przez monika1984lodz
ja tez zmykam dziewczynki - dobrej nicy Wam zycze :kiss:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265521 przez Marta M
Zgadzam sie, drugi tort ladniejszy :)

Wiecie, wszyscy mi mowili ze arbuza polknelam w calosci..;)

Basiu, doskonale Cie rozumiem, jak sie czujesz i wogole..wiesz ja w tych szpitalach przeszlam swoje, a teraz tez mialam przeprawy ze skierowaniem od pediatry do poradni rehabilitacyjnej..neurolog powiedzial ze musze tam koniecznie isc a pediatra mi wmawia ze wystarczy dziecko na brzuszek klasc, gdybym kladla od poczatku juz by dawno bylo z nia w porzadku...a ja ja czesto mialam na brzuszku..i musialam prosic, potem dlugo czekac na podpis a doskonale wiedziala ze za godzine mam byc 40km stad, juz na wizycie u tamtego lekarza od rehab. BASIU, jestes mama i mama wie najlepiej, jesli czujesz ze cos jest nie tak, dzialasz i nikt Cie nie powstrzyma, zaden bzdurny pediatra...TRZYMAJ SIE :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265522 przez beti
A mi się zachciało ciasta piec, więc jeszcze posiedzę :) tzn idę wykrawać ciasteczka korzenne :)

Agusia, podobno nie bolą, ale są dla niego wielkim wysiłkiem i często przy nich bardzo płacze... :( ale dziękujemy za miłe słowa :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265523 przez natmur11
jeszcze nie :laugh: może za kilka latek :) narazie brak mi sił do mojej córci chwilami, bunt dwulatka zaczęła przechodzić 2 miesiące temu. Oby się szybko skończył;]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265528 przez Agusia83
Natrum, to jeszcze przed nami...ale ja chyba bym chciala by moja cora byla juz wieksza...przynajmniej bym wiedziala o co jej chodzi :silly:

patrzcie jakie fajne rymowanki dotykanki znalazlam ....do zabawy z nasyzmi pociechami
www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dzieck...anki-zabawianki.html
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265530 przez beti
Hihi :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265531 przez Marta M
Dziekuje beti za filmik, nie wiem jak wykonac z nia to kolyske jak jej glowka wisi, narazie sie za to cwiczenie nie bede brala...a u Was widze chyba duze postepy dzieki rehabilitacji :):)

LILI dawaj brzucha, ja tez bez makijazu, nie uczesana, przeciez ja wtedy w szpitalu lezalam, chyba juz ponad tydzien...

zapomnialam jeszcze: Monia, strasznie mi sie te Wasze zaproszenia podobaja :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265533 przez natmur11
na pewno trochę łatwiej jest pod względem porozumienia. chociaż jak dziś po długiej rozmowie i przekonywujących obietnicach że moja córcia będzie szła za ręke na spacerze, chwile po wypuszczeniu z wózka dała nogę wprost na ulice gdzie od jadącego auta dzielił ją krok to zateskniłam za maleństwem. Do teraz się trzęse, dobrze że w ostatniej chwili zdążyłam ją dosłownie wózkiem odepchnąć i chwycić:/
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265534 przez beti
Marta, to to już jest podnoszenie do siadania, ale przy tym samym chwycie po prostu turlaj Majcię z prawej na lewą i z lewej na prawą...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265536 przez Marta M
Turlam :)

Ide spac, jutro moze mnie nie byc...robie wypieki ;)

Caluski :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265538 przez pati-m
Ech... Już nawet mnie to nie dziwi, że kolejny wieczór gdy wracam spod prysznica i masa postów do nadrobienia :)

Iwonka - trzymam kciuki za brata :kiss:

Mala - Kamilkowy pastuszek super! Brawa dla synka, bo nie każdy ma odwagę występować na scenie :)

Marta - Majeczka cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo! Kocham te jej włoski i minki słodkie :lol: A Twój brzusio rzeczywiście nietypowy, ale uroczy :)

Monia - piękne zaproszenia! Bardzo mi się podobają :)

Lily - torty piękne, a ja wybrałabym drugi. Ale z Ciebie zdolniacha! Jak nie piękne sukienki, to znowu pyszne torty :woohoo:

Uff... Nadrobiłam Was :) Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :)

Acha! Basiu - buziak dla Damianka :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265544 przez LILY
Oj pokaż mu pokaż Pati! :D

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265545 przez Pyśkaaaa
Mała wiesz jak wszystko jest ok to robi prawie w kazda pieluchę kupkę (oprocz nocy) a jak boli go brzus tak jak dzis to zrobił jedną przez cały dzien a na wieczor 3 az po pachy....
onia cudne zaproszenia :)
Marta ależ Majeczka ma włosy sa przecudne :D
Gosia mam nadzieję że Kubusiowi jutro bedzie lepeiej
Pastuszek Kamilek cudowny cudowny :)
Basia trzymaj się i walcz o swoje jak tu dziewczyny piszą
Lily drugi ładniejszy

a tak a propo ciąży ja tydzien przed porodem poszłam na drifty i wyscigi samochodowe wszyscy sie tam na mnie patrzyli jak bym z kosmosu była hahaha
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


idę spiochać po juz zaraz pierwsza
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl