BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 4 miesiąc temu #265443 przez maja1982
marta - Majunia śliczniusia, a jak pięknie do zdjęć pozuje :) a brzuch faktycznie śmieszny

monika1984lodz - bardzo fajne zaproszenia :)

Ja tez już zmykam bo ledwo oddycham taki mam katar :(i co tu zrobić żeby mały się nie zaraził :( ehhh...

dobrej nocki wszystkim życzę :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265453 przez basia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265461 przez monika1984lodz
Basiu napewno nie zaszkodzi :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265462 przez Agusia83
Po pierwsze Basiu, chcialam zlozyc zyczonka Damiankowi za ukonczenie dzis 3 miesiaca :laugh: przepraszam, ze dopiero teraz, ale w koncu sie opamietalam :silly: Po drugie jestes swietna mama i dobrze, ze pojechalas od tamtego lekarza...a tego trzeba kopnac w tylek...na pewno znajdziesz osrodek, w torym bedziesz mogla rehabilitoac synka.

Marta, jaka piekna Majeczka :laugh: cud miod i orzeszki...a Twoj brzuszek jak z innej planety...haha...

Monia, bardzo mi sie podobaja Twoje zaproszenia :laugh: w koncu cos do czytania a nie przejrzenia :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #265466 przez LILY
Dzieciaczki jak zwykle cudne
Kamil rzeczywiście urodzony aktor :)
Majeczka cudna :)
Marta brzuszek miałaś przecudny. Ja nie wstawiam bo ja wyglądałam jak kluska a do tego zupełnie nie dbałam o makijaż i fryzure :P
Beti gdzie link do konkursu żebyśmy mogły głosować?

Gosiu ucałuj synusia ode mnie.

Mała całuski dla Oli

Megi nie dajcie się temu durnemu systemowi. Całuski i najlepsze życzenia zdrowia dla słoneczka :)

My już na szczęście z choroby wychodzimy. Jaś już przestaje kaszleć i będzie zdrowiutki na chrzcinach 26.12
Ale jutro pójdę z nim dla pewności na kontrolę.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Basia co za tępy lekarz. Oczywiście że masz rację! A nie możesz zmienić pediatry? Jeśli nie to nie daj mu się zagadać i zakrzyczeć. Zrób tak żeby to on bał się Ciebie!

A i Basiu dołączam się do życzeń dla maleństwa z okazji 3miesięcy. Nam wypadnie w wigilię :)

Monia śliczne zaproszenia, eleganckie i podoba mi się ta czerwień :)

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265468 przez basia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


monia śliczne te zaproszenia :)

marta a ja myślałam że ty piłkę połknełaś :)

muszę wam wkleić zdjęcie tydz przed porodem, wasze brzuszki to przy moim małe wszystkie :P mój mały w końcu największy był z naszych wszystkich wrześniowych dzieciaczków :dry: no i dziękuję za życzonka:) to już 3miesiące mineły :)

kiedy można wprowadzać inne jedzonko niż mleko???
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265472 przez natmur11
basia89

regulamin pkt 5. Jeśli dyskusja czy temat wymaga zacytowania jakiegoś artykułu prosimy o podawanie źródła (linku lub nazwy portalu/książki i autora)

Moderator
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265473 przez Agusia83
Basiu, pewnie dawaj fotke :laugh: A jesli chodzi o jedzenie to niby gdy sie karmi piersia inny posilek niz mleko dopiero po 6 miesiacu chyba...ale ja bede wprowadzac po 4...natomiast jak sie karmi mm to wlasnie po 4...zupke i jakis deserek...do tego marchewka, jablszko, ziemniaczek itd itd
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265474 przez basia89
lily to nie pediatra, tylko internista a należe do niego żeby nie musieć latać na szczepionki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265475 przez basia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265476 przez LILY
basia89 napisał:

lily to nie pediatra, tylko internista a należe do niego żeby nie musieć latać na szczepionki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A to rozumiem, ja bym też nie była chętna do jeżdżenia busami, też mieszkam na wsi.

Dziewczyny tu już wprowadzają inne jedzenie. Pati daje kaszkę. Mgiełka już chyba jabłuszko, Mała marchewkę. I chyba ktoś jeszcze ale z głowy wyleciało.

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265477 przez monika1984lodz
Basiu buziak dla Damianka ciotka slepa :) :*

Mi pielegniarka srosowiskowa mowila, ze po ukonczonym 4 miesiacu i tak wlasnie mam w planach.mowila tez , ze najlepiej zaczac od marchewki a potem stopniowo dodawac po jednym skladniku do tej marchwianki :)

dostalam dzisiaj od znajomych caly karton z kaszkami hippa i co nie uzyje ani jednego bo wszystkie sa mleczne :( a Nunka bedzie mogla tylko kukurydziana

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265479 przez natmur11
Edytuj post i dodaj link do strony.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265481 przez Agusia83
A jak sobie juz tak pokazujemy, to zobaczcie moj big brzuchol...3 dni przed porodem...widac juz wielkie rozstepy...
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #265484 przez beti
Basia, zaraz znajdę opis moich ćwiczeń z Fifikiem, większość się powtarza...walcz o swoje...mój pediatra też był pier... i gdyby nie mój upór to Fifi mógłby mieć nieodwracalne zmiany...bez komentarza...

Monia, zaproszenia jak i tekst rewelacyjne :) A linku do głosowania nie ma bo to nie jest na lajki konkurs...tzn chyba??:P

Marta, Majeczka śliczna i taka radosna :kiss:

Maja, jak się zajmujesz maluszkiem to zakładaj maseczkę na twarz...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl