BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

11 lata 11 miesiąc temu #365486 przez iwonaNAVI
beti napisał:

Coś Wam powiem....Tylko się ze mnie nie śmiejcie....

Wiecie, dziś byłam z Filipkiem na cmentarzu u mojego taty...w tym roku mija 9 lat jak nie żyje...
Idąc na grób mówię do Filipa, że idziemy do dziadzia...na co on zaczął się bardzo śmiać :ohmy: i poczułam się tak jakoś dziwnie....przyszło mi do głowy, że może oni się tam na górze poznali??? a potem przy grobie Filip cały czas gadał diadia...dziadia...diadzia.... itd....jakoś tak mi się na sercu ciepło zrobiło... :)


Ja tam wierze w takie rzeczy ktore inni nazywaja "przypadkiem" dla mnie nic nie dzieje sie przez przypadek
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365514 przez megi2501

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365531 przez magda79
Beti :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mała no i był na podwórku prawie cały czas z nami - spał dwa razy, siedział w wózku i spacerek z babcia zaliczył....mam nadz, że będzie ok :)

a......dziękujemy Wszystkim za zyczenia....8m-cy ale to zleciało :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365538 przez iwonaNAVI
Dziecko mi padlo...nic jej nie rusza :P nawet w lozeczku ja przekladalismy i nic :P

dodam ze w dzien spala od 12-13 i nic wiecej...ale za to ja jestem wykonczona :P ciagle trzeba bylo zajmowac ta marude bo byla zmeczona jojczaca...jutro sprobuje ja polozyc o 10 na godz i o 13 na godz moze tak bedzie dobrze

a dzisiaj kupilam sobie 4- pak redsow zurawinowych a moj M tez mi kuoil wiec mam 8 ulubionych redsow...dziecko spi...az strach sie bac co to bedzie za noc :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365541 przez iwonaNAVI
szukam jakiejsc kurtki na wiosne i jesien dla sievie z kapturem rozm M...jakby ktoras znalazla cos fajnego to prosze o mnie pamietac :)

ale tu cisza :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365554 przez Mała
Jestem, ale moje dziecko się tłucze, niby śpi, ale odwraca się z boku na bok. Coś ją wysypało wieczorem, a buźkę to ma mega czerwoną :dry:

Beti śmiać się nie będę, ale czy wierzę nie wiem. Staram się nie myśleć na takie tematy, bo strasznie się boję, a jakby mi się coś takiego "nadzwyczajnego" przytrafiło to chyba bym zawału dostała.

Gdzie zdjęcia naszych ośmiomiesięczniaków?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365555 przez iwonaNAVI
O Mala chociaz ktos dzisiaj :P jak ja mam duzo czasu to prawie nikogo nie ma :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365556 przez magda79
Zdjęcie bEdzie ale jutro bo chcę zrobic Domiemu aktualne a dzisiaj czsu braklo.....
padnięta jestem

a Domi zamist spać to rozrabia....hmmmmmm???
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365558 przez ewelinaa
Mój M. zasiadł oglądać mecz :dry: od tygodnia mi zapowiadał, że dziś "go nie ma" :S

A ja mam gingersa i popcorn i będę nadrabiać seriale :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365559 przez Agusia83
Hej dziewczynki....ledwo patrze na oczy...jestem przeziebiona...nie wiem jak dzis przezylam...w koncu bylam sama z Emi. Teraz czekam na D.A Emisia byla jojcydlem niesamowitym..na szczescie o 18:30 juz zasnela.

Juleczko i Domisiu, gratulacje osiagniecia 8 miesiecy :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365561 przez iwonaNAVI
magda79 napisał:

Zdjęcie bEdzie ale jutro bo chcę zrobic Domiemu aktualne a dzisiaj czsu braklo.....
padnięta jestem

a Domi zamist spać to rozrabia....hmmmmmm???


Madzia moze zbyt duzo drzemek w ciagu dnia jak u mojej Oliwi?

Agusia witamy i zdrowka duzo :kiss: jak reakcja malej jak Cie zobaczyla?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365562 przez magda79
Agusia to witaaj w klubie, chociaż katar juz mi przechodzi to zaczynam kaszlec...buu

Ewelina taki wieczór od czasu do czasu tez jest fajny :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365565 przez magda79
Iwonka no tez nad tym myslałam...tyle że ostatnio spał więcej w ciągu dnia a wieczorem też szedł łądnie a dzisaj masakra jakas......no zobaczymy
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365566 przez slowiczek
Ewelina, witaj w klubie :D !!!! mój mi przed chwilą napisał smsa czy oglądam z nim mecz przy piwku :S ja podziękuję, też będę nadrabiać seriale, jestem z Chirurgami do tyłu z 6 odcinków :lol:

Beti, ja wierzę w takie rzeczy, też miałam kilka takich sytuacji.... :)
a jak już jesteśmy przy paranormalnych tematach to ja wam powiem coś więcej, jestem PRZEKONANA że widziałam UFO...to dopiero było przeżycie, ale w ogóle się nie bałam :woohoo:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365568 przez Pyśkaaaa
Beti i ja wierzę chodz mój by nas pewnie wyśmiał...
Agusia zdrówka Kochana:*

a my dzis cały dzien na dworze z koleżanka naszą i jej córeczka bardzo fajnie spędzilismy dzien :)

Franek dzis spał 2 razy po godz na razie nie śpi ale zobaczymy jak to bedzie w nocy...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl