BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

11 lata 11 miesiąc temu #365573 przez magda79
A właśnie miałam pytać ostatnio...jak zachowują się Wasze dzieciaki przy zmianie pieluchy????

Bo u nas istny cyrk....Domi od razu myk i na brzuch...chyba, ze uda mi się go czymś zainteresować,dać mu zabawke to chwilke ją pogryzie :silly: i rachu ciachu zmieniam...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365576 przez fanka
czesc lasencje!!
Juleńka, domiś sto lat szkraby kochane!!!
ale dziś miałam dzień- dopiero mam czas żeby do Was napisać, bo dziś to nawet na d...e sobie 5 min nie siadłam!!!
dziś "stałam" się na chwilę podwójną mamą ;-) miałam cały dzień pod opieką 7-mio letniego bratanka. zalizyliśmy plac zabaw, lody, granie w piłkę na ogrodzie itp i tak cały dzień! jak młody spał to wciągnełam tobiasza do robienia babeczek żeby on miał zajęcie , a ja chciałam coś zrobić bo jutro mamy gości więc i jeszcze pieczenie.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365577 przez iwonaNAVI
Slowiczki UFO?? opowiadaj :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365581 przez magda79
fanka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365584 przez magda79
Fanka i jak Ci sie podobała rola podwójnej mamy????
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365585 przez iwonaNAVI
Fanka wylacz mu kabel od TV i udawaj ze nie ma pradu :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365587 przez fanka
magda powiem ci, że całkiem , całkiem- choć ciężko!!! wszystkim "naszym" podwójnym i potrójnym mamom należą się gratulacje i podziw bo jak jeden śpi to drugi coś chce i tak w koło, choć też fajnie, Dawid był zapatrzony w kuzyna i ładnie się z nim bawił.
ogólnie dwoje dzieci dało mi mniej w kość i mniej mnie wkurzyło niż to trzecie- duże dziecko!!!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a poza tym jak niby nie będzie prądu to jak będę siedzieć na forum???;-)
a poprawiam sobie humor oglądając najnowsze zdjęcia młodego bo zgrałam a nawet nie miałam kiedy oglądnać i wam pokaże- a co!!! znów będę się chwalić ;-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365594 przez Mała
Madzia u nas też zaczyna się robić "wesoło" przy przebieraniu pampersa, ale Ola próbuje siadać, albo szarpie pampersa.

Fanka no to próbę przeszłaś, a tak serio wcale nie jest tak źle. Nie mówię, że jest łatwo, ale maluchy patrzą jak w obrazek na starsze rodzeństwo i całkiem fajnie się sobą zajmują.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365595 przez slowiczek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Iwona, no to było niedawno bo Natalcia była już na świecie, i to było wieczorem, no i latało sobie, obniżało się, zapalały się światła, to na pewno nie był samolot, zresztą później chciałam zobaczyć sobie filmiki na youtubie jak ludzie wrzucają UFO i dokładnie to samo nagrywali w różnych częściach świata więc coś w tym jest :)

Magda - u nas to samo przy zmianie pieluchy ;) zawsze muszę jej dać jakąś zabawkę, albo drugiego pampersa do zabawy, ewentualnie mały pomocnik trzyma chusteczki :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365596 przez bewipo
Witam.
Buziaczki dla dzisiejszych 8-miesieczniaków.
Magda u nas dokładnie taki sam cyrk przy zmianie pieluch... Ja już nie mam pomysłu na tą moją wiercidupkę... A ostatnio spadła mi z przewijaka do łóżeczka, na szczęście na tyłek, więc przewijak został zlikwidowany. A odwróciłam tylko wzrok żeby wziąć chusteczkę. Teraz mi się kula po całym tapczanie przy przewijaniu.
Fanka to miałaś dzień :) I oczywiście jutro m niech odkurza, a nie Ty!!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365597 przez iwonaNAVI
Dziewczyny macie szczeniaczka uczniaczka?
oplaca sie kupic uzywke za 50 zl?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365598 przez Mała
O tak chusteczka jest najlepsza przy przebieraniu, Ola ją ssie :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365599 przez slowiczek
Mała, Natalia też :lol: smacznego!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365600 przez iwonaNAVI

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365602 przez slowiczek
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl