BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365310 przez megi2501
Dominiku najukochańszy STO LAT :kiss: :kiss: :kiss: Zdrówka maluszku :ohmy:

Gosiu koleżanka karmiła 2 miesiące... B)

Słowiczku dziś napij się mocnej kawki :) Z tego plucia to się uśmiałam :lol:

Pyśkaa moja śpi w dzień łącznie około 2 godzin tylko...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365326 przez ewelinaa
Pyśka - zgadzam się z Tobą, dla mnie to było obrzydliwe, chore i zboczone zarazem :cheer: :X :X :X
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365349 przez iwonaNAVI
Witam sie ...wczoraj dalam Oliwi spac 2 razy w dzien i potwierdzilo sie ze nie mogla zasnac na noc...ale przy okazji odkrylam magiczna moc masowania jej brzuszka...5 min i spi :)
takze teraz trzeba pilnowac aby spac szla o 1 i wtedy tak dlugo az sie obudzi (zazwyczaj 1-1,5 godz) i potem juz nie ma spania...ale za to o 19 juz pada i spi do 8 rano :)

Nadulka spoznione ale szczere zyczonka kolejny starszaczku wrzesniowy :kiss:

co do karmniena ja bardzo zaluje ze nie udalo mi sie dluzej...chociaz przy wekkendowej szkole i tak pewnie dlugo bym nie pociagnela...tyle ze zakonczylam bo mialam wielki problem z karmieniem a ne dla wygody
a ja znam osoba ktora karmi 2,5 roku a sama wyglada jak szkielet...to juz nie jest normlane...maly przychodzi do niej do stalu sam sobie wyciaga popije 3 lyki i idzie sie bawic

Kinia kolejna sobie kroczki robi !!!! szoko :)

Julenka i Dominiczek :kiss: nasz kolejne starszaczki :kiss: STO LATEK :)

Pyska Oliwia moze spac w dzien tylko 1 raz ( spi ok 13 do 14 max 14:30) i potem pieknie idzie spac o 19 bez problemu pada...mysle ze skoro Franio nie chcial w nocy mleczka to najzwyczajniej w swiecie byl wyspany...musisz na nim wyprobowac...u mnie jak mala idzie o 15 spac to potem o 20 jest problem z zasnieciem
sprobuj przesunac ta drzemke o 16 na wczesniejsza godz...albo tak jak ja w ogole z niej zrezygnuj...ale najpierw sprobuj tylko przesunac moze sie uda
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365351 przez angie1713
Witam się :)
Spałyśmy do 8.30 a Nadina ma właśnie kolejną drzemkę :)

Jula i Dominik Wszystkiego Naj... :kiss: :kiss: :kiss:

Ide robić porządki ;) i wypić kawę :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365353 przez iwonaNAVI
A ten film to jakies nieporozumienie 8 latka i piers !!! jeszcze troche i bedzie wieksza niz matka o losie
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365360 przez beti
Cześć laseczki :)
piękna pogoda za oknem, więc spacer murowany :)

Gosia, wstaw plisss :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365373 przez beti
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365395 przez angie1713
Beti :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365415 przez Pyśkaaaa
beti :(

wiecie bo on mi tak spał 4 godz w dzien i w nocy cała a dzis przetestowałam go i okazało się że on jeść nie chce tylko sie bawić ech...to akcja przestawianie trwa :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365435 przez monika1984lodz
to i ja się zwyłam :(










Julcia Domi :kiss: :kiss:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365458 przez angie1713
To przykre :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale tu cisza dzisiaj wszystkie pewnie na spacerkach bo piękna pogoda...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365464 przez slowiczek
ja nie jestem na spacerku B) na razie to się wykąpałam, włosy muszą mi wyschnąć :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365466 przez Mała
Witam. Widzę, że noc słaba u wszystkich. U nas od 1 do 2, niby Ola spałą, ale gadała i płakała przez sen, to smoczek wypadł, a to się powykopywała. Za to rano przywitała mnie wielkim uśmiechem siedząc :lol: A od rana ciągle babababa

Julciu i Dominiś sto lat i zawsze dobrego humorku :kiss:

Madzia jak ładnie na dworze to pewnie, że weź małego, nawet dla noska lepiej, bo śluzówki się obkurczają i lepiej się oddycha.

Kinguś super. Ola wczoraj przemaszerowała wzdłuż łóżeczka, no to raptem ze 3 kroczki. Z tym, że ona wstanie i nie trzyma się wcale, albo jedną ręką i coś czuję, że wypadków będzie przez to co niemiara :dry:

Ja jakbym Oli nie pozwoliła iść spać tak ok 15- 16 to ona zaśnie o 19 i traktuje tą godzinę jak porę tej popołudniowej drzemki i idzie wtedy spać po 22, a normalnie chodzi ok 19:30.

Beti straszne :(

Gosia dziękuję :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365469 przez iwonaNAVI
Beti straszne te histornie...to utwierdza mnie w przekonaniu ze nie ma nic gorszego na swiecie niz smierc bliskiej osoby a tym bardziej dziecka :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365477 przez beti
Coś Wam powiem....Tylko się ze mnie nie śmiejcie....

Wiecie, dziś byłam z Filipkiem na cmentarzu u mojego taty...w tym roku mija 9 lat jak nie żyje...
Idąc na grób mówię do Filipa, że idziemy do dziadzia...na co on zaczął się bardzo śmiać :ohmy: i poczułam się tak jakoś dziwnie....przyszło mi do głowy, że może oni się tam na górze poznali??? a potem przy grobie Filip cały czas gadał diadia...dziadia...diadzia.... itd....jakoś tak mi się na sercu ciepło zrobiło... :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl