BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

11 lata 10 miesiąc temu #365761 przez fanka
Monia- dobranoc :woohoo:
słowiczku- nie przejmuj się, że nie zrozumiałaś!!! bo to jest głupi i nie śmieszny kawał i dlatego ciężko go pojąć ;-) tak jak pisałam m mi mowi ze wsytd tylko robie opowiadjac go ;-)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365766 przez beti
fanka napisał:

dziewczyny to juz calkiem na powaznie- dosc dlugie ale warto ogladanac- ja sie zryczalam- potrzebna troche znajomosc angilskiego ale ja znam tak "po łebkach" i ogarnełam sens!!!
www.sadistic.pl/historia-pewnego-bachork...t=d%C5%82ugie++nudne

Mała dobranoc


Trochę to smutne....ale ważne, że mimo to są szczęśliwi...a dla matki zawsze dziecko i tak jest najpiękniejsze....
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365768 przez gosia2324
A moj poteflon poszedl z chlopakami ogladac mecz i nie wzial telefonu :angry: zebym za nim nie wydzwaniala !!!! Niech tylko wroci! :angry: B)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365771 przez fanka
Gosia- paciochą go w łeb - tak profilakycznie, na lepszą pamięć!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365781 przez gosia2324
Pierwsza :)

Fanka powiedziałam dziś mojemu Twój kawal, prze tym popłakałam sie ze śmiechu a ten patrzył na mnie jak na durnia :S
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365787 przez megi2501
Druga,

Dawidku, ale masz młot :ohmy:

Kuba, ale ma laseczkę na pace :P Gosiu rośnie Ci mężczyzna, oj rośnie :)

Ale wczoraj było tu wesoło. Dziś czytałam i się śmiałam do łez, a M patrzył na mnie z boku jak na kretyna :P
Fanka mnie też rozbawiłaś kawałem, muszę dziś go opowiedzieć po obiedzie :laugh:

Moniu, jak noc :unsure:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Zdjęcie zaległe wstawię później, muszę jakieś zrobić mojemu starszakowi :)

Miłego dzionka :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365788 przez monika1984lodz
Dzień dobry

noc stosunkowo udana ale o 3 Emi postanowiła sie pobawić, i tak sie bawiła do 4:45

od 7 już nie śpi :/ do tego dzisiaj jedziemy w poszukiwaniu kiecki na wesele bo starej nie dopinam się w cycach :(

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #365791 przez beti
Cześć laseczki,
wczoraj do 1 robiłam tą prezentację i teraz zaczynam znowu...niech mnie ktoś dobije :( :P

Megi...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365793 przez pati-m
Jeeeeeeeeeeeeestem kochane! NARESZCIE! :lol:
Daję buziaki na dzień dobry i biorę się za nadrabianie 576 postów :cheer: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365794 przez beti
Pati :D
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365796 przez angie1713
Witam :)
U nas noc fajna bo obudziła się na jedzenie o 12 i 5 a później spałyśmy do 8.20 :)

Fanka z kawału się uśmiałam :lol:
Kubuś i Emi :kiss:

Idę coś zjeść :)
Pati to troszkę posiedzisz bo masz dużo nadrabiania i zdjęcie Kacperka poprosimy :)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365806 przez pati-m
Gratuluję wszystkich nowych umiejętności naszym wrześniowym zdolniachom :lol:

Pięęęęęęęękne zdjęcia wszystkich maluszków! Przepraszam, że nie wymienię z osobna ale na pewno bym kogoś pominęła a tego nie chcę :kiss:
I filmy rewelacja! :lol: Julcia spryciula :) Majeczka - zapraszam do mnie, zrobisz mi porządek w szufladach :silly: I Nadia siadająca :) Jagódka nie idzie na łatwiznę, pije wodę z klasą :lol:

Spóżnione ale szczere życzonka dla Nadusi, Samiczka, Emilki, Julci i Dominika :kiss: :kiss: :kiss:

Zaraz dalej wracam do czytania bo Kacpero woła...
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365807 przez Pyśkaaaa
Witam :*

nie no wyjesteście niesamowite :P ja się zacieszalam a moj patrzy na mnie jak w\na wariatkę i pyta czy się dobrze czuję


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pati
:*
Beti bidulko

a i Franek znów spał całą noc :D czyli i mi dziecko dorasta :P
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #365814 przez pati-m
Nadrobiłam! Nadrobiłam! I po raz już nie wiem który stwierdzam, że Was uwielbiam wariatki moje kochane :lol:

fanka - padłam z Twojego kawału :lol: :side:

Widzę, że głupawka Was standardowo dopadła :lol:

iwonka - ja mam ten termomentr i jestem z niego bardzo zadowolona.

A co u nas? Ja mam mnóstwo pracy. przygotowuję 2 przedstawienia z dziećmi na konkursy więc ciągle próby itp. Poza tym występuję i reżysreuję przedstawienie nauczyciele-dzieciom pt. "O królewnie co nie chciała zdjąć korony" - kolejne próby. Ogarniam moje 3-latki w grupie, organizuję im w piątek grilla, a na dzień dziecka wycieczkę do parku dinozaurów. Czyli jak widać nie wiem w co ręce wsadzić.
No i najważniejsze, zajmuję sie moim cudownym synusiem, który od wczoraj jest zakatarzony :( Tzn. z prawej dziurki leci mu czysta woda i tak sobie myślę, że to może prze ząbkowanie?
Zdjecia wstawię, ale troszkę później bo zmykam zaraz robić obiadek.
Postaram się już tak nie znikać. Jeszcze miesiąc i urlop :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #365822 przez Mała
Witam.
U nas noc całkiem fajna, jedzonko o 3 i 5 i spałyśmy do 7:40. A ja jestem bardziej nieprzytomna niż kiedy wstaję milion razy do Oli :dry:
Muszę się dzisiaj pakować, bo jutro po przedstawieniu jedziemy do rodziców. Jak ja tego nie znoszę, a jeszcze teraz na lato i wiosnę się spoakój, nie wiem czy nasze kombi nas pomieści :unsure: :dry:

Pyśkaaa, Megi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pati no witaj, no to masz co robić, a jeżeli chodzi o przygotowanie przedstawienia z takimi maluchami to dla mnie jest to mistrzostwo świata, je tam okiełznać i jeszcze nauczyć roli, chylę czoła :)

Beti :kiss:

Gosia skąd ja znam te świeczki :blush: A maszynista świetny :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl