BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

11 lata 11 miesiąc temu #365835 przez iwonaNAVI
Witam sie...i dostal za swoje podgladanie!!! moze to go czegos nauczy :P

Oliwcia spala od 19 do 8 rano...z mala pobudka o 3 bo cos jej sie snilo...dalam jej kotka(jej przytulanke) i zasnela dalej...dzisiaj polozylam ja o 10 i sprobuje drugi raz o 13 bo jedno spanie w dzien to jakby dlka niej troche malo

Wy jestescie pokrecone jak ogonek swinki :P ale Kocham Was za to :kiss: kazda z osobna :)

Pati i jak mierzysz temperature? na czole dotykowo czy w malej odleglosci?
ja chyba jakas niekumata jestem...a tez ci pokazuje raz taka temp za chwile zupelnie inna zazwyczaj wieksza?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365841 przez iwonaNAVI
A zapomialam dodac :) Kuba za kierownica( nie wiem czy to pociag czy samochod bo nie widzialam wagonow :P) wyglada jak miszczu :)
fakt faktem Gosia dorasta ci synio i juz laseczki wozi...ulalala ....co to bedzie za kilka lat :P

Zmykam bo moje slonko wstalo :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365844 przez fanka
I ja was witam
o 13 mamy mieć gości, moja przyjaciółka z męzem i 11 miesięczną lenką ;-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

gosia patrzenie jak na kretyna przy opowiadaniu mojego kawału to norma, ja się przyzwyczaiłam!!!!
ale nawet nie wiecie jak się cieszę , że wreszcie ktoś mnie rozxumie i też go to śmieszy!!!! :lol:

Pati witaj!!!! powróciłaś!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365848 przez pati-m
iwonka - ja mierzę w uchu bo wg mnie jest najdokładniejszy pomiar.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365849 przez iwonaNAVI
Pati i gdzie dokladnie tak w srodku ucha czy jak?

i co z tymi wynikami jak pokazuje zielone swiatelko to dobra temp tak? tylko u mnie nieraz 37,3 i jest zielone
zastanawiam sie czy moze mam jakis wadliwy
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365850 przez Marta M
Witajcie kochane moje,

Ja znów nie mam męza przez kilka dni, mam siostre do pomocy i korzystam z tego ze jest i zajmuje sie Majka i ogarniam caly dom, wczoraj mylam okna, pralam, prasowalam, gotowalam i pieklam..wieczorem wpadl brat i tak mi sie zeszlo..

Pewnie przez te dni dzieciaki ruszyly do boju, moja Maja tez juz sie buja na czworaka ale jak chce ruszyc to raczki ida, nozki nie i suma sumarum ląduje na brzuszku..ale jakiś postep jest :D:D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365866 przez katy25
czesc dziewczyny

sluchajcie ja tak na chwile bo znow mam COS

sluchajcie Sami obudzil sie zygajac...najpierw wyrzygal mleko a potem zygnal jakims zoltym plynem

ogolnie teraz spi ale zygal juz 4 razy - malo ale za kazdym razem konczy tym zoltym plynem
no i nie chce zbytnio jesc kurcze
boje sie ze znowu wyladuje z nim w szpitalu bez kitu...

teraz spi ale jak wstanie to dam mu mleka - i poczekam na reakcje
jak wyrzyga to jade na pogotowie:(:(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365879 przez gosia2324
Katy, 4 razy to duzo, moze wymiotowal żółcią :(
Jedz do szpitala, zeby Ci sie nie odwodnil !
Ja bym nie dawala mleka bo moze podrażnić mu znow zoladek, lepiej niech tylko pije!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365889 przez katy25
wstał dałam mu kurcze mleka ale malo wypil a teraz znow spi...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365891 przez monika1984lodz
KAty to żółte to żółć- kwasy żołądkowe- jedź z nim na pogotowie!!!


PAti witaj :)


i dupa nic nie kupiłam :/ na mój rozmiar już nie szyją nic ładnego :(

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365892 przez Agusia83
Witam sie i ja, zasmarkana Agnieszka :silly: Jak Wy to robicie, ze dzieciaczki przesypiaja Wam do 7, 8 rano? Emi wczoraj padla o 18:30 a pobudke zrobila o 5...Zasnela chwilke na spacerku, bo babcia ja zabrala a ja zamiast odpoczywac i wygrzewac sie w lozku, musialam ogarnac dom...Wiem, mea culpa...ale wczoraj bylam niezla detka, a dzis w koncu moglam utrzymac odkurzacz i powiesic pranie...
Przed chwila Emisia zasnela...niestety dlugo sie meczyla, az w koncu wzielam ja na raczki, przytulilam i wiecie, przypomnialam sobie jak wowczas zasypiala mi na rekach. Nie myslalam o tym, ze to bylo uciazliwe, ale, ze wowczas bylysmy tak blisko siebie :lol:

Katy, tak jak Gosia napisala, nie podawaj Samiczkowi teraz mleka. W aptece mozna kupic marchwianke z hippa...ona nie dosc, ze pozwoli mu sie najesc, to jeszcze go napoi. Jesli nadal bedzie wymiotowal, oczywiscie idz na pogotowie. Jesli masz w domu jakies elektrolity, to rowniez mu podaj...wiadomo, ze sa slone i dzieci nie chca ich pic, jednak mozesz je dodac do ugotowanego przez Ciebie kompotu z jablek,. Ja tak robilam jak Emisia miala rota...

Pati, super, ze zagladnelas do nas,. To masz urawnie glowy teraz? Musisz pokazac nam Kacperka.

Fanka, obejrzalam filmik i sie poryczalam...taka milosc zdarza sie tylko matki do dziecka...a czegos takiego jeszcze nie widzialam...zdarzylo mi sie zobaczyc dziecko cyklopa, ale nie bez oczkow :(

Moja krolewna tez sie bardzo wierci przy zmianie pieluchy...a jesli chodzi o raczkowanie to jest na tym samym etapie co Maja Marty :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365894 przez slowiczek
HEJ DZIEWCZYNY

noc kiepska, wstawałam do małej milion razy,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Katy... :( ja bym chyba nie czekała już i pojechała do szpitala, kurcze, biedny Sami, ciągle coś :( trzymajcie się i informuj nas na bieżąco :kiss: !!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365896 przez katy25
kurcze
teraz zasnal jak wstanie to sprobuje mu dac cos do jedzenia ale nie wiem co??
po odrobinie tego mleka nie wymiotował...
pewnie i tak z nim pojade...
agusia a emi ory rota wymiotowała zołcia???

slowiczku ja tez mam dola ze moje dziecko non stop chore jestem tym i zmeczona i zdołowana
pomyslcie ze moje dziecko na 8 miesiecy zycia ani razu mi nie przespalo dluzej niz 4h i to zadko bo tak to pobudka co 2-3h....
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365897 przez Agusia83
Katy, jesli Sami wymiotuje zolcia, tzn, ze juz wszystko z zoladeczka wyplynelo...a zolc to ostatni plyn, ktory sie w nim znajduje...Tak, tez wymiotowala czyms zoltym...najpierw bylo mleko, pozniej zolty plyn. Po kilku godzinach dostala goraczke, dochodzaca az do 40 stopni, a nastepnie zaczela wydalac luzne kupki.

Jak dostala goraczki od razu pojechalismy do szpitala. Jednak Emi chetnie przyjmowala plyny, dlatego zabralismy ja do domu.
Aha, Katy, jesli mialabys marchwianke, to sprobuj podawac ja lyzeczkami. Najprawdopodobniej Sami bedzie sie denerwowal, ze nie moze sie szybko najesc lub napic, ale ponoc to bardzo dobrze robi na zoladek...kilka lyzeczek...po kilku minutach znow kilka itd...

Ja Was b.dobrze rozumiem z tymi dolami...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a te zupy to tak jej sie wzeraja w buziuchne, ze nawet po umyciu wyglada jakby przed chwila jadla zupe :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365914 przez monika1984lodz
Emi :* buziaki zupkowa dziewczynko :)


Emi znowu ma te placki suche :( załamka :( we wtorek znowu do lekarza

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl