BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 2 miesiąc temu #567643 przez hanias

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

I mamy kolejny żłobek, w którym nie ciekawie się działo!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567713 przez kasia7775
Aniu możesz kupić kaszkę ryżową smakową i na swoim mleku zrobić.
Oliwier wciąga już cały deserek i w końcu całą zupkę zjada, bo do tej pory tylko "pfff" robił. :)

Patka tez bym gotowała małemu sama, ale gdybym miała dojście do ekologicznych upraw, albo od kogoś z ogródka. Bazaru u nas nie ma, a marketowym warzywom i owocom nie ufam :silly:

Hanias całe szczęście, ze ja nie muszę dawać synka do żłobka :)

Ummi jest tylko jeden sposób na skarpetki :p zakładać co chwilę ;) a tak serio to ja mojemu buciki zakładam albo rajstopy

Wczoraj byliśmy u alergologa prywatnie i dał małemu kremy do smarowania. I dał namiary na endokrynologa, bo Oli małego siuraka ma i lepiej to kontrolować. ogólnie super lekarz, na emeryturze, ale z odpowiednim podejściem. I tylko 30 zł skasował. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567740 przez MADZIA7
Hej dziewczyny,

u nas dziś trochę nerwowo, bo Natalka kataru dostała i w nocy się bidulka budziła co chwilę i spać nie mogła, w dzień było trochę lepiej, ale odciąganie tego kataru to dla niej masakra i starałam się ją więcej nosić i na foteliku trzymać, zeby ten katar nie spływał na płuca. Aniu dzięki za radę z tym inhalatorem, na razie dałam kropelki, wapno w syropie i wit. C dla dzieci, jak nie pomoże, to spróbuję inhalator.
Od wczoraj daję NAtalce marchewkę i widzę, że jej smakuje, tylko że chce sama jeść i wyrywa mi łyżeczkę i pcha ją razem z ręką do buzi ;)

Hanias co złego się działo w tym żłobku? Ja się ostatnio nastawiam pozytywnie, bo w weekend był u nas kuzyn z żoną i synkiem, co do żłobku od 6m-ca chodzi i taki był fajny,k kontaktowy i wesoły i śpiewał sobie hu hu ha;), teraz ma 1,5 roczku:)

Kasiu to super, że trafiłaś na dobrego lekarza - tacy teraz na wagę złota!

Ummi chyba trzebaby było je na sznureczkach zawiązać jak kiedyś rękawiczki;) U nas latają skarpeteczki po całym domu;) A najczęsciej lądują w buzi:)

Pola to niezłe tempo mają u Ciebie dzieci w rodzinie;P

Patys dobrze, że to niewielki problem z tą rehabilitacją, na pewno Mati szybko nadgoni, a nawet przegoni wszystkie dzieciaczki! Mniam... babka piaskowa:) Podaj przepis, to może stanie się hitem jak Twoje rogaliki!:) Upiekłam je ostatnio na wizytę teściów i bardzo im smakowały!

dobrej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567806 przez Patka0308
Ummi ja tak samo jak kasia775 zakładam mojemu rajstopy ;) i tego problemu za bardzo nie mamy :D chociaż mój mały uwielbia leżeć z gołymi nogami a stopy ma jak lodówki zimne z resztą tak samo jak ja i wtedy nakładamy skarpetki i też za długo się na nóżkach nie trzymają :)

dziewczyny najpierw wychodzą maluchom jedynki na dole czy na górze czy to nie ma różnicy?? pytam bo mojego małego bolą dziąsła na górze, nie daje mi się dotknąć do dziąseł, od razu zaczyna kręcić głową i zabiera moją rękę...nie wiem czy to zęby czy co.

Pola to faktycznie zdolniachy z tych maluszków w Twojej rodzinie :D

Madzia jak my ostatnio mieliśmy katar to pediatra powiedziała, że jak ciężko małemu jeść albo w nocy się budzi to żeby kupić Nasivin soft i po kropelce psykać,a jeżeli nie jest taki ciężki ten katar to psykać wodą morską sterimar baby i czyścić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567824 przez kasia7775
Madzia u nas najlepiej sprawdza się woda morska i NoseFrida. Oliwier z początku też płakał i się wyrywał, ale po 2 dniach się przyzwyczaił i przy wyciąganiu smarków nawet się chichrał.
A skarpetki u nas to chyba "pralkowy potwór" pozera, bo najczęściej jedna jest tylko :silly:

Patka zazwyczaj pierwsze wychodzą dolne jedynki, ale zdarza się, ze zęby w innej kolejności wychodzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567918 przez karolak25

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


u nas tez zaczyna sie marudzenie na zabki, Kacperek slini sie strasznie juz ok2 miesiecy,
caly czas jest na piersi, oprocz tego podaje mu sloiczki i kaszke, ktore uwielbia. katarki narazie nas omijaja, tez zakladam mu rajstopki:)
spokojnej nocki kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568075 przez aganio87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kochane dziękujemy za głosiki :* i prosimy o jeszcze jak bedziecie miały chwilkę czasu każdy gos sie przyda :)
www.bobovita.pl/home/o-klubie/galeria/8705

u nas na katar inhalator z kapką olejku aloesowego lub amolu ok godzinki jak już śpiochają chłopaki i nie ma problemu :)

a jeśli chodzi o ślinienie sie to moi chłopacy chyba biją rekordy 3-4 razy dziennie zmieniam koszulki bo całe mokre no i pieluchy też od wycierania ale nie da sie nadążyć za tym ślinieniem... ale przeżyjemy pocieszam sie że już bliżej niż dalej... :)

Ksawcio sam sobie siedzi a Kajo jeszcze lekko podpórke musi mieć.... :))))

Miłego dzionka :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568242 przez Patka0308
cześć:)
za nami okropna noc, mały budził się non stop i popłakiwał przez sen...jestem wykończona, głowa mi pęka;/ już od kilku dni mam takie bóle głowy, że ledwo wytrzymuje..masakra.. niech już wyjdzie chociaż ten jeden ząbek... Teraz mały śpi razem z tatą, a potem jedziemy do teściów, bo babcia już wydzwania stęskniona, a poza tym jutro jedziemy do moich rodziców i do dziadków i mamy zamienić auta z teściem, bo oni mają większe auto niż moje służbowe a skoro już Grześ nie mieści się w gondoli i kupiliśmy spacerówkę to tamten wózek, który pożyczyliśmy od siostry męża najwyższa pora oddać.

aganio87 głos oddany :) no to super że już siedzą Twoje chłopaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568637 przez patys
patka u nas noce takie same pobudki non stop chociaz ząbka jeszcze nie widać...i codziennie rano budze sie z bólem głowy:)
a nas odwiedzili dzisiaj znajomi, którzy mają 3 miesiące starszego synka od Matiego...fajnie jak tak z dzieciaczkiem znajomi przychodza to można się powymieniać doświadczeniami...no i wiedza że najlepiej przyjść koło 13 jak dzieci wyspane i gotowe do zabawy:)chłopcy są z jednego "podwórka" i pewnie będą do tego samego przedszkola chodzić:) porobiliśmy sobie zdjęcia wypiliśmy kawkę...Matek był grzeczniutki...chłopaki uśmiechali się do siebie z leżeli razem na macie i się na siebie patrzyli:)ogólnie Mati w dzień nie marudzi tylko te noe takie męczace w dzień go jakoś dziąsła bardzo nie bolą ale może dlatego że w dzień może wpychać do buzi wszystko co popadnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568639 przez hanias
Aganio - głosik oddany :kiss:
Madziu- niestety kolejny żłobek okazał się zatrudniać niekompetentne osoby, które na te biedne maleństwa krzyczą i poniżają je :angry:

A my walczyłyśmy z katarem przez tydzień, potem przez 3 dni nie było już kataru więc się cieszyłam i od dziś znów to samo. Ja już nie wiem o co chodzi!!! Najbardziej jest mi Hani żal bo oddychać jej ciężko. Pożyczyłam od siostry inhalator i zobaczymy.
A i poprzednio jak był katar to lekarka przepisała krople euphorbium. Mam nadzieje że to pomoże. Ale nie wiem co źle robię że jej ten katar tak nawraca. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568654 przez patys
a tu przepis na to ciasto co robiłam...zwykłe ale pyszne do kawki popołudniowej robienie jego to jakieś 20 min i potem sie piecze:)jak ja zrobiłam to znaczy że jest proste:) stylowi.pl/1329879

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568757 przez Ania14.09
aganio ja już dwa razy głosowałam na twoich chłpoaków :blink:

Chciałam kupić kubek niekapek,ale tyle jest na rynku, że nie wiem jaki wybrać. Kiedyś Madzia coś pisała, że robią źle te kubki na wymowę, czy zgryz już nie pamiętam. Możecie coś doradzić?

zapisałam sie na wtorek z filipem do ortopedy prywatnie, bo ten z nfz nic poza bioderkami mu nie sprawdził,a mam wrażenie, że ma z bardzo wysunięte żebra tak jakby się wyginały. Może przesadzam i tylko mi sie wydaje,ale wolę sprawdzić :huh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568787 przez chasiami
My dzisiaj skonczyliśmy pół roczku (dokładnie pół godziny temu) :)
A to moja solenizantka :) na nocniku :) Kupkę robiła :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568789 przez hanias
Buziaki dla Alusi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568810 przez chasiami
Dziękujemy bardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl