BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 11 miesiąc temu #678091 przez kasia7775
Witam nowe mamusie :)

Ja jak zwykle zaganiana, nawet podczytywać Was nie miałam czasu :( Ale praca oddana, sesja prawie zaliczona, jeszcze tylko obrona i wakacje :)
Oliwierowi wstawiłam bramkę na chody, żeby nie spadł - w chodziku jest ok, ale na czworakach włazi na schody do góry :)

Magda gratuluję książki :kiss:

Agnessa mi się udało znaleźć fajne noclegi w Rewie :) od 20 do 26 lipca jedziemy

Ania u mnie to chłopacy wszystko szybciej robią :lol: córka np. miała pierwszy ząb na 7 miesięcy, starszy syn na 3 m, a Oli na 4:)

Ania i Pola pierwsza "randka" super :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #678250 przez Ania14.09
Tosca ja mam podobnie z odpisywaniem, najczęściej odpisuję ostatnim :)

Kasia to u ciebie jest odwrotnie,ale z regóły jest tak, że to dziewczynki robią wszystko szybciej zwłaszcza mówią, bo dziewczynkom szybciej łączą się połączenia między dwoma półkulami mózgowymi niż chłopcom. Nie bez kozery mówi się, że dziewczynki są dwa lata do przodu od chłopaków.

U nas jest maskara z myciem glowy ostatnio myję głowę Filipowi na stojąco, bo nie da się położyć w wannie tylko się drze i wyrywa. Myję go na stojąco, bo staje w wanience i łazi w koło i ja go myję :unsure: trochę to ciężko tak.

U nas odpukać cały czas piękna pogoda, a mój syn jakby mógł to byłby na dworzu cały dzień. Jak wracamy do domu to płacz :laugh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #678368 przez Jussstyś
Hej :-)
A u nas jedyneczka jeszcze sie nie przebiła, kupilam żel na dziaselka smarujemy i juz tak nie boli :-)
Julka staje na nóżki, chodzi w chodaku, łapie i ściąga wszystko z polek, wczoraj síe dopadła do dekodera to jej powiedziałam ze nie wolno, popatrzyła na mnie zmruzonymi oczkami, ja na nią i ryk :-D i tak potem podeszła i przełączała mi kanały a jaka byla radocha z tego hehe :-)
Ja mam teraz druga zmianę więc nie bardzo mam czas pisać, ale czytam Was :kiss:
Julka za 5 dni konczy 9 miesięcy, jak ten czas leci :laugh:

Buziaki dla wszystkich dzieciaczków i mamusiek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #678679 przez czajusiątko
Faktycznie ostatnio forum trochę zamilkło. Ja podczytuje regularnie, ale jakoś nie mam ostatnio weny żeby pisać. Poza tym kończę rozprawiać się z moją pracą mgr i powoli dopada mnie stres przed obronowy :)
Nie pamiętam która to pisała o podawaniu jajek. Ja też nie robię tego z jakąś konkretną częstotliwością. Po prostu co kilka dni robię kluseczki lane na rosołku. Muszę spróbować też zrobić jej jajecznicę.
Dziś podałam Oliwii trochę bakusia i zobaczymy czy będzie jakaś reakcja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #678691 przez blekitna_wrozka
Ja też kończę walkę ze swoją praca mgr bo na początku lipca obrona będzie. A moja Oliwcia nie ułatwia. Od niedzieli strajkuje z jedzeniem obiadków. Może istnieć samo mleko bo przy obiadku i kaszce płacze. Nie wiem czym to spowodowane jest bo gorączki nie ma. Oliwcia ciągle skacze i staje na nóżki na chwilkę ale jednak. A po za tym szuka chwilki żeby zwinąć nam pilot od tv albo nasze telefony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #678772 przez MADZIA7
Hej,

u nas kilka zmian. Natalka zaczęła wstawać bardzo odważnie, zapomina o trzymaniu się i próbuje latać;) Poza tym mamy kolejny ząb - dolną dwójkę, stąd trochę marudne dni za nami. I uczymy się sikać do nocnika powoli, 2x dziennie po drzemce sadzam Natalkę i już się parę razy udało siusiu i raz była nawet kupa, na początku krzywił się na nocnik, ale próbowałam powoli, nie na siłę i widzę że teraz już się jej bardziej podoba - najpierw sika misiek, a potem ona;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Czajusiątko, Bleitna wróżka powodzenia z tymi pracami mgr!

Dzięki za miłę słowa i odpowiedzi "o jajkach" Teraz staram się dawać częściej, min. 2x w tyg.

Kasia Ania dziewczynkom z pewnoscią prędzej rozwija się mowa niż u chłopców, choć bywają wyjątki. A dowód na to jest taki, że zawsze mam więcej chłopców na zaj niż dziewczynek;)

Justys czsem mi się wydaje, że nasze dzieci więcej rozumieją niż nam się wydaje:)

pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #679117 przez siteczko
Ja tu na chwilkę :) Ponieważ od soboty wakacjuje nad morzem ;) Na szczęście pogoda dopisuje - ciepło, słonecznie, więc plażujemy, spacerujemy, leniuchujemy ;)

Witam nowe mamy :)
Gratuluję nowych umiejętności Waszych dzieciaczków :) oraz pojawienie się nowych ząbków :)

My z nowości w końcu przewracamy się nie tylko z pleców na brzuch ale i z brzucha na plecy... niestety nie umie usiąść sam, ale pięknie siedzi wszędzie gdzie się go posadzi ;) nie raczkuje, ale pełza, a w kółko to z prędkością światła ;) Wszystko go interesuje tylko nie zabawki ;) Pięknie przesypia całe noce, ładnie jada w ciągu dnia - kaszki, obiadki, deserki :) Ząbków nadal brak i nawet nie zanosi się aby miały być ;)

Agnesssa świetny filmik z Maksiem! super pomocnik :)
MADZIA gratuluję wydania książki! :) no i postępów Natalki :) musimy się spotkać :)
Hanias jak tam przygotowania do wyjazdu nad morze ;) obyście też mieli tak piękną pogodę jak my teraz :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679173 przez agnesssa
Hej Hej :) Ja w pracy myślałam, że będę miała więcej czasu na pisanie niż w domu, ale przez to, że pracuję na pół etatu a pracy do zrobienia jak na cały to nie ma kiedy pisać, chociaż uda się poczytać czasami :)

Kasia tez szukałam w rowach i chyba nawet się zdecydujemy, i będziemy kilka dni po Tobie :) W moim przypadku najgorsze jest ilość ludzi z którymi jedziemy i nikt nie jest pewien na 100% czy pojedzie :angry: Chyba będę musiała zarezerwować tylko dla mnie i nie oglądać się na innych bo nigdzie nie pojadę :blink:

Siteczko Super plażowicz :kiss: Podoba się na plaży Tymusiowi :lol:

A ja jajka nie daje małemu bo nie wiem jak to robić :huh: :huh: :huh: Na surowo sobie nie wyobrażam a nie gotuje sama od jakiegoś czasu :pinch:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679225 przez MADZIA7
Agnessa ja jajko zwyczajnie gotuję na twardo, a potem pół żółtka miażdżę widelcem lub blenduję z zupką. Uwielbiam Rowy! Spędziłam tam kiedyś niezapomniane wakacje z mężem (wtedy jeszcze nie był moim mężem;) Tam jest super, bo jest i może i Park Słowinski i skansen i wydmy i do Ustki na rowerach można się wybrać - jest co robić niezależnie od pogody!:)

Siteczko super plażowicz!:) Chętnie się spotkamy jak wrócicie:)

Nie będzie mnie parę dni, bo mąż jedzie na konferencję, a my z Natalką jedziemy do moich rodziców, ale wracamy już w piątek, właśnie nas pakuję:)

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679233 przez makrelcia
agnessa jak podajesz małemu obiadki ze słoiczka to są właśnie niektóre z żółtkiem ( jest wyraźnie napisane w nazwie obiadku). A jak nie to zwykłe ugotowane podusić widelcem i niech wcina :)

siteczko super pogodę macie. Mam nadzieję, że za tydzień też będę się plażowała :)O ile wszystko wypali to już w poniedziałek :D

Dzieciaki nasze coraz sprawniejsze więc czasu brak na forum :) Ja też ciągle ganiam za Młodym bo mi wszystkie kable w domu chce zjeść. Pełza już jak taka gąsienica i wszędzie wejdzie. Ostatnio przyłapałam go jak stał w łóżeczku :D

Jakieś pomysły na dzień ojca ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679255 przez agnesssa
Dziękować dziewczynki za podpowiedz :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Madzia Miłego odpoczynku :kiss: :kiss: :kiss: A Rowy właśnie dlatego mi się spodobały :lol:

Makrelcia ja na dzień taty chce zamówić koszulkę dla Męża i Maksia z ich zdjęciem i każdy inny napis, ale nie chce żeby ten nadruk był sztywny (taki gumowy - nie wiem czy wiecie o co mi chodzi) i dlatego ciężko mi znaleźć kto to zrobi :huh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679347 przez hanias
siteczko - właśnie robię listę zakupów, no i listę co zabrać ze sobą. I tu mam problem, bo dla Hani to najchętniej pół mieszkania bym zabrała hehehe.
Pogodę macie super i niech się utrzyma, bo w sobotę my chcemy się poopalać B) A tak w ogóle to ładnie jest w tym Dźwirzynie? Nigdy tam nie byliśmy to nie wiem. Co ja się pytam... przecież na wakacjach jesteś i nie masz czasu żeby odpisywać. Opalajcie się, opalajcie. Szkoda że się nie spotkamy. A Tymek na leżaku wygląda jak prawdziwy wczasowicz :kiss: :kiss: :kiss:

Agnessa - pomysł masz super z tymi koszulkami :ohmy:

makrelcia - a wy gdzie jedziecie?

Teraz jak zaczniemy na wakacje wyjeżdżać to w ogóle będzie nas mało na forum ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679407 przez kasia7775
Agnessa do Rewy jadę, nie do Rowów :silly:

Siteczko plażowicz całą gębą :lol: a Tymuś nie zjadał piasku?, bo o to najbardziej się boję

Makrelcia kable są super, a gniazdka jeszcze lepsze :silly:


Właśnie przed chwilą dzwoniłam do dziekanatu, moja praca jest dopuszczona do obrony. :) jeden problem mniej :) teraz "tylko" się nauczyć do obrony..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #679430 przez agnesssa
Kasia mała pomyłka :) Super, że praca z głowy, teraz zaciskamy kciuki za obronę :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680129 przez siteczko
MADZIA Fajnie, to my jak wrócimy z wakacji, a po morzu jedziemy jeszcze na tydzień do moich rodziców to się odezwiemy i jak tylko pogoda dopisze, chętnie się spotkamy :)

Hanias Szkoda, że się wymieniamy turnusami, bo troszkę brakuje nam drugiej rodzinki z takim szkrabem :) Tutaj obok w domkach mają raczej starsze dzieci.
Co do miejscowości to dopiero szykują się na sezon i przybycie wielu turystów, bo póki co za wiele ludzi to tu nie ma, ale to dobrze, bo wszędzie luźno - na ulicach, plaży :) Wioska ok :) Są co najmniej dwa zejścia na plaże przystosowana dla niepełnosprawnych, czy tak jak my mamy wózki, chociaż szczerze Tymka noszę w chuście
- POLECAM, bo po jednej wyprawie tyle nazbieraliśmy piasku, że był problem by złożyć stelaż...
Jest w miarę gdzie spacerować, a zwłaszcza w stronę Kołobrzegu.
Co do pogody jest wręcz wymarzona ;) chociaż patrząc na prognozy coś jutro ma być gorzej - opady :| oby się nie sprawdziło :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl