BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 10 miesiąc temu #688723 przez Ania14.09
Agnessa dzięki za podpowiedz, to muszę założyć skrzynkę na gmailu?

Polal Gabi wygląda zdrowo i ślicznie. Jest filigranowa,ale ty nie jesteś też duża kobitka :) Jak na dziewczynkę, to ja bym się nie martwiła.
Mój młody waży o kg więcej,ale to chłopak i drobny facet, to niezbyt atrakcyjne. Choć przyznam, że ostatnio dostał taki apetyt i zaczął znowu rosnąć. On ma takie fazy.
Najważnjesze, chyba to, że w sobotę zauważyłam ząbka :) To, że ząbkuje to wydawało mi się od dawna, a w sobotę tak niespodziewanie zobaczyłam wystające małe z dziąsełka :)

Wstawię jeszcze fotkę mojego bąbla, jak szaleje do taty

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688725 przez Ania14.09
i jeszcz zdjęcie, które uwielbiam. Mam nadzieję, że nikogo nie zgorszę :laugh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688742 przez agnesssa
Aniu czym tu zgorszyć, jak większość z nas karmiła piersią :lol: Piękne zdjęcia, a Fifuś jaki słodki uśmiech :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688760 przez PolaL
Aniu ja też takie momenty uwielbiam :D więc nic mnie nie zgorszyło :) zresztą miałyśmy grupowe karmienie na naszym spotkaniu na basenie :silly:

U mnie prygotowania do imprezek: w tą sobotę robimy z okazji naszej rocznicy ślubu :kiss: tylko kiedy ja się wyrobię :unsure: a w przyszłą niedzielę chrzest Gabi :lol:
Na jutro muszę upiec ciasto do przedszkola tzw. piknik rodzinny. W piątek mam dentystę z Szymkim, ciągle przekladaną. I przylatuje moja siostrunia z maluchami. Nawet nie wiem kiedy się w tym domu brudzi. Niby codziennie coś tam przecieram a jak się wzięłam dziś do sprzątania dużego pokoju to ręce mi opadają. Całe szczęście że choć ciepla woda juz jest w kranach. U nas co roku, w związku z konserwacjami w Elektrownii Dolnej Odrze, jest odcinana ciepła woda na 2 tyg. Na ogół na początku września ale w tym roku jakoś teraz remontują.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689380 przez czajusiątko
Witam
My dziś byłyśmy u lekarza, bo od soboty Oliwka ma katar, a wczoraj była okropnie marudna, więc pojechałam sprawdzić czy coś jej nie bierze. Ma leciuteńko zaczerwienione gardełko i na razie mamy się leczyć tylko witaminą C. Coś mi się wydaje, że ten wstrętny katar to na ząbki, bo zaczęła się bardzo ślinić i wszystko pcha do buźki. Poza tym byłam dziś w dziekanacie złożyć pracę i resztę dokumentów. Teraz pozostaje tylko czekać na obronę.

AniaFilipek na zdjęciach wcale nie wygląda na takiego drobniutkiego

AgnessaOliwka waży coś podobnie do Maksia, a z porad dotyczących wrzucania filmików też kiedyś skorzystam :) a udało Ci się wyhaczyć w końcu jakąś sukienkę na wesele?

Sandra no i jak się Bruno czuje?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


AAAA i jeszcze Wam się pochwalę, że Oliwka czasem jak stoi przy czymś to się puszcza i stoi bez trzymanki kilka sekund :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689446 przez PolaL
CZajusiątko no to odważna jest Oliwka :blink: u mnie jak idą ząbki to zawsze jest katar


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689652 przez agnesssa
PolaL Ale masz napięty grafik :huh: Fajnie, że sobie tak radzisz ładnie :woohoo: :kiss:

Czajusiątko to ja już trzymam kciuki za obronę :kiss: Maks też tak robi, że zapomina się trzymać jak się czymś zainteresuje i stoi bez trzymania chwilkę :)

A sukienkę kupiłam :) taką chabrową :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689679 przez Ania14.09
My chrzciny mamy 28 lipca. Mam pytanie do Was kiedy dawaliście kopertę księdzu? Co prawda, on ładnie się zachował,ale i tak i może tym bardziej chcę mu dać kasę. Dziś lub jutro idę do księdza z karteczką od chrzestnej, więc może wtedy?

czajusiątko rozumiem, że tak masz z córeczką :) Ja też bawiłam się tak sukienkami z Madzią :laugh: Uwielbiałam ją stroić.
Przyznam się, że jak w ciąży dowiedziałam, się, że będę miała syna, to trochę było mi żal, że jak ja go będę ubierała, że z chłopcem, to nie jest tak słodko,ale myliłam się. Uwielbiam Filipka stroić po chłopięcu, na takiego małego "łobuziaczka" :silly:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689710 przez agnesssa
Ania tuż przed mszą trzeba iść jeszcze do księdza złożyć podpis na dokumentach i ja dałam w tedy w kopercie kasiorę.
Miałam podobnie z tym przeświadczeniem, że dziewczynkę można super stroić, a chłopaca już nie i również byłam w błędzie :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690008 przez czajusiątko
Agnessau Oliwki wygląda to tak jakby próbowała to robić świadomie bo najpierw puszcza jedną rączkę, łapie równowagę, puszcza drugą rączkę i przy tym wszystkim ma taką śmieszną skupioną minę, a jak już nie daje rady utrzymać równowagi to podpiera się na rączkach na czworaka, albo klapie na tyłek i się śmieje :)

Aniamy płaciliśmy księdzu jak byliśmy zanieść te karteczki.

Od wczoraj przeszliśmy na Dady 5. Niby są one od 15 kg, ale 4 zwijały się Oliwce pod brzuszkiem bo były za krótkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690047 przez Ania14.09
Czajusiątko ja, cię :laugh: a my dopiero przeszliśmy na 4. Chłopcy sikają do góry więc od 3 ciągle było ubranie zalane. Jednak, te 4 wydają mi się trochę za duże. To Oliwka musi być już duża. Jak się puszcza, to pewnie niedługo pójdzie sama. Filip chodzi trzymany rączkami,ale chodzi śmiesznie, bo bardzo wysokos stawia nogi, śmiejemy się, że jak żołnierz :silly:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690061 przez czajusiątko
Ania dużo osób mówi, że jest duża, a np. wczoraj lekarka myślała, że ma już 13 miesięcy,a ona nawet 9 nie skończyła. U nas większość dzieci w rodzinie chodzi już w wieku 10 miesięcy, a czy Oliwii też się to uda to zobaczymy :) nie ma pośpiechu :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690158 przez Jussstyś
czajusiatko u mojego męża w rodzinie też wszystkie dziewczynki chodziły w wieku 10 miesięcy :)
To ja też pochwalę się moim Skarbkiem :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690162 przez Jussstyś
swoją drogą odważna Oliwka, moja się boi jeszcze puścić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690368 przez majka_166
czesc mamusie,nie bylo mnie chyba tysiac lat na forum;D
tak sobie mysle i wymyslilam ze rok temu siedzialam i zrzedzilam Wam ze juz nie mam sily i kiedy urodze ble ble;p
a tymczaem mala prawie chodzi jak ten czas leci..

pisze do was,bo..
mala zaczela 10 miesiac i kazdy mnie pyta A TY JESZCZE KARMISZ ??PO CZYM :JEJJJJJJJJJ TAK DLUGO??
chodzi o cycusia oczywiscie,bo moja mala krolewna strasznie go kocha teraz i nie mialabym serca jej odzywaicz od jej cycusia;///
czy wy jeszcze karmicie??
a i druga kwestia czy ktoras z was zmieniala juz fotelik samochodowy?9-18?bo mi sie wydaje ze tan o-13 to juz za maly.DIANKA jest dosc dluga..myslalam o maxi cosi priori co wy na to?
jak znajdziecie chwilke ,to prosze o jakas odpowiedz:)

a tymczasem milego..a niech tam wszystkiego milego!!bye!!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl