BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 4 miesiąc temu #816890 przez Ania14.09
czajusiątko zdrówka dla Oliwki
agnesssa ja jestem ciągle niewyspana i powiem ci kiedy się wyśpimy :) Jak odchowamy dzieci :laugh:
Wczoraj Filip padł o 18.30 wstał wyspany po 20 i zabawa, po 22 poszłam z nim zdechała spać. W nocy budzi się ciągle i ciągnie cyca i to najlepiej mu w określonej pozycji,a mnie nie wolno się ruszyć bo krzyk. Co dzień budzę sie z bólem pleców i dojrzewam, do skończenia karmienia. Jestem już tym zmęczona

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816905 przez makrelcia
patys z tym drugim dzieckiem to ja już tak na poważnie bym chciała. Mąż jeszcze dojrzewa do decyzji ale już próbujemy :D U nas trzeba się decydować bo nie wiadomo kiedy się uda i jak to pójdzie. Oby szybko i bezboleśnie :)
Młody czasami też ma nocki że nad ranem ląduje u nas w łóżku. Nie ma innej opcji. Ale rano max do 8 pośpi. Dłużej mu się nie zdarza.
Jeść też uwielbia wszystko i o każdej porze :)

Anulka a poproszę tą dietkę :D może mi się spodoba :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


czajusiątko zdrówka dla Oliwki. Już coś lepiej ?
co do motywacji to ja już nie raz miałam ze strony męża ale jakoś... :) Motywowało przez pierwszy tydzień, później piórka opadały :)

Ania może czas odstawić Filipka od cyca. Może wtedy nocki będą lepsze. A na pewno już Tobie będzie lżej.
Ale on się zmienia :) Słodziak


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wczoraj byłam u koleżanki która ma synka z kwietnia 2012. Niby 4 m-c różnicy między naszymi dzieciakami ale w zachowaniu różnica kolosalna. Przede wszystkim o pół głowy wyższy jest. Już unie usiedzieć w miejscu i się bawić. Zająć czymś kilka minut. Ciekawe jaki mój będzie za te 4 m-c :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816914 przez Ania14.09
makrelcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Musisz być dobrej myśli, co do drugiego bobasa. Czasami się nie udaje,a jak raz się uda, idzie hurtem :laugh:

A mój młody potrafi się sam bawić kilka minut, najbradziej czymś czego mu nie wolno ;) Albo udaje że czyta książkę, gada do siebie i pokazuje na obrazki, w bajce, wygląda, to komicznie, muszę kiedyś go nagrać

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816917 przez agnesssa
Ania Ty chociaż masz powód niewyspania, a Maks zazwyczaj przesypia całe noce, u mnie to chyba ta pogoda tak wpływa na mnie :dry: Maks też tak gada do siebie, albo do nas, wygląda jak by dyskutował o czymś bardzo ważnym :)

Makrelcia Oby to nie było nic poważnego u Jureczka :huh: Faktycznie ciekawe jak będzie z naszymi pociechami za kilka miesięcy, już teraz widać z dnia na dzień różnicę :) Trzymam kciuki za bobasa drugiego :kiss:

A pokażę i Wam jak tańcuje :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816927 przez Ania14.09
agnessa supeeer Maksiu tanczy, a widzę, że szafka pod telewizor i u ciebie służy do zabawek? :laugh:

My w weekend zawiesiliśmy broń i było sympatycznie. Chyba pojadę sama do Norwegii, na tą komunię. To kolejny powód żeby skończyć z cycem

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #816941 przez czajusiątko
Witam dziewczynki :)
Oliwka już od wczoraj ma się lepiej, tzn jeszcze kaszle i trochę leci jej z nosa ale już dużo mniej no i humor o niebo lepszy. Teraz jej wszystko się odrywa i rzęzi jak stary traktor :silly:

Makrelcia 4 miesiące u takich dzieci to jest duża różnica, aczkolwiek nie zdziw się kochana jak Jerzyk za 4 miesiące jednak nie usiedzi w miejscu bo to też zależy od charakterku dziecka :)

Agnessa, Patys fajnie, że chłopaki tak fajnie jedzą. Ja na apetyt Oliwki też ogólnie nie narzekam chociaż jest kilka takich rzeczy, których nie lubi ale teraz przy tej chorobie mamy totalną masakrę z jedzeniem. Nie jej dosłownie nic a i mleka mało co wypija :(

Anulka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tak z ciekawości no i z góry pięknie dziękuję :)

Fajnie, że planujecie sobie następne ciąże. My na razie nie zdecydujemy się raz z powodów finansowych, a dwa to ja na razie bym nie chciała. Póki co Oliwka mi wystarczy :) a poza tym obiecałam sobie, że drugie dziecko dopiero jak będziemy mieszkać na swoim żeby nikt nie wtrącał mi się w wychowanie dziecka

Ania też mi sie wydaje,że nadszedł czas by skończyć karmienie. Wiem, że mówi się łatwo ale pomyśl też trochę o sobie i daj sobie odpocząć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816965 przez Sandra85
Witam :) Dawno nie pisalam,ale w calym tym zamieszaniu swiatecznym nie mialam jak.A na dodatek zlapalam zapalenie oskrzeli i w niedziele i wczoraj bylam niezywa :( Dobrze,ze tatus byl w domu i sie zajmowal synkiem,bo ja nie mialam sily,goraczka 39ºC,dzis juz lepiej.Maly w zlobku,a ja probuje odgruzowac dom :P Zeby tylko Bruno nic nie zlapal :huh: Czajusiatko zdrowka dla Oliwci :kiss: :kiss: :kiss: Agnessa super tancerz z Maksia :) :) :kiss: Patys Bruno tez teraz taki apetyt ma,a uparl sie szczegolnie na cukierki z choinki czekoladowe i juz prawie nic nie zostalo :silly: A jak mu nie chcemy dac to placz,lzy mu tal leca...Ania Bruno wczoraj skonczyl 16 miesiecy i od miesiaca juz nie jest na cycu.Poszlo bez problema,mnie piersi bardzo bolaly,mimo,ze bralam tabletki na zasuszenie pokarmu.Kilka pierwszych nocek bylo lepiej,chociaz nie chcial w nocy jak sie budzil,ani mleka,ani wody,przytulalam go i tak zasypial ze mna spowrotem.A teraz budzi sie po kilka razy,placze,ale to dlatego,ze mu wychodza zabki i to cztery na raz,dwa juz sie prawie przebily,a nst. dwa to ma takie kule na dziaselkach,biedny.... I juz nie pamietam co mialam wiecej odpisac :huh: Buziaczki dla dzieciaczkow i mamusiek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #816993 przez siteczko
Cześć dziewczyny! Witam się nowo rocznie ;) troszkę mnie nie było, ale sporo pracy, dużo w rozjazdach i jakoś na nic czasu nie było, ale teraz wszystko pomału będzie wracało do normy :)Podczytywałam Was, na szczęście jestem na bieżąco :)
Przepraszam, że w końcu nie udało mi się zrobić zestawienie naszych roczniaków :| a tutaj już 1,5 roku na horyzoncie :|

Dziedziaczki przekochane, zdjęcia super :) u mnie tak kiepsko z czasem że i ze zdjęciami się opuściłam :|

Ania podziwiam, że jeszcze karmisz! Ja jakoś nie wyobrażam sobie aby teraz jeszcze Tymka karmiła, już nie wspomnę o nocnym karmieniu, jak mimo że nie karmie wiecznie jestem nie wyspana, chodzę spać koło 1 bo tylko w nocy mogę spokojnie pracować i wstaje o 7, ale w nocy zdarzają się króciutkie pobudki jedna, dwie. Niestety jedna z pobudek to wymuszanie że chce spać z nami :| a ja dla świętego spokoju, oraz żeby bardzo się nie rozbudził, biorę go do nas i za bardzo nie wiemy jak oduczyć :|

Makrelcia jak masz możliwość to lepiej skontrolować u lekarza, oby to nic poważnego :*
Widzę, że chyba pomału będzie przybywać dzieciaczków :) Musze po cichu się przyznać, że my też poczyniliśmy w tym kierunku pewne "kroki" ;) i jeszcze może się okazać, że i drugi dzieciaczek będzie wrześniowy, ale 2014 ;)

Hmm a mój Tymek rośnie i waży już 12kg... ubranka raczej 86, ale zdąży się że i 80 są ok, zależy od firmy :) Ma nadal tylko 6 ząbków, 4 górne 1 i 2 i dwie dolne jedynki... chyba mało o co najmniej dwie dolne dwójki... :) Za bardzo nie mówi, jedynie tata, dada, baba, papa, ej, am a resztę to coś po swojemu, też czyta książeczki i bardzo dyskutuje :) ale jak się o coś zapyta to pokaże, więc źle nie jest :) też tańczy, ale aż tak rozwiniętej choreografii jak Maksiu to nie ma ;) ostatnio wprowadził kręcenie się w kółko aż traci równowagę :) ogólnie ciężko przy nim pracować, zdarzy się że zajmie się czymś sam na dłużej, ale mimo wszystko woli towarzystwo :) Strasznie lubi czytać po swojemu, rysować i jak mu się da kubeczek i łyżeczkę :) po za domem ciężko by całe wyjście przesiedział w wózku, chce koniecznie chodzić, a niestety póki co chodzi gdzie sam chce a nie gdzie my :) więc często urządza nam gonitwę np. po centrum handlowym ;) A co do jedzenie, to zjadłby wszystko co widzi, nie można przy nim jeść bo wszystko by chciał, najgorzej było w święta, tyle jedzenia, często na stołach leżało, wszystko by chciał, więc jadł to i owo, sobie popróbował :)

Postaram się częściej odzywać, chociaż nie wiem jak mi się to uda bo to pisałam chyba na 5 razy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817118 przez makrelcia
Ania a to u Młodego zupełnie coś innego. Nie idzie się do tego dostać poprzez zsuwanie napletka. Popatrzę jeszcze dokładnie. Dzięki za pomoc

Agnessa no nieźle tańcuje Maks :) Mój nie umie się okręcać :) Jeden obrót i leży :D Super to wygląda :)


No to trzymam kciuki za "przyszłe" dzieciaczki :D Może już jakiś w brzuszku się rozpycha ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817257 przez kasia7775
hej
ja wczoraj się rozpisałam i wyskoczył błąd strony i nie poszło :( wkurzyłam się i zostawiłam :(
ostatnio się pochwaliłam,że już mi lepiej to dopadło nie albo zatrucie, albo grypa żołądkowa albo żołądek się na antybiotyki zbuntował? Dwa dni plackiem leżałam, jakbym chorobę morską miała tak się czułam :(

Czajusiątko dobrze, że Oliwce lepiej :)

Oliwier znów zdemolował mi kuchnie, ty razem mąka i bułka tarta na podłodze :) zmykam go spać położyć.

A jutro wyjeżdżam do niedzieli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817261 przez Ummi
Witam w nowym roku :)
Yasinek w Sylwestra poszedl spac o 1… ale niczego innego sie nie spodziewalam – rok temu tez nie odpuscil fajerwerkow :D zreszta po rodzicach nocny Marek z niego i chodzi spac ok. 22-23. W nocy tez laduje u nas w lozku– fajne takie cieple cialko kochane :kiss:
Ania ja tez jeszcze karmie – dwa razy w nocy, czasem raz. Ale trwa to pare minut i snow zasypia, ostatnio sie nawet pare nocek przespanych zdarzylo :D tzn. przespal ciagiem 7 godzin, wiec mu zaliczylam jako przespana ;) wiec u nas jest ok, ale rozumie Twoje zmeczenie.
Dobrze, ze wszystkie czworki wyszly i daly nam spokoj!

Agnesssa tez mam tancerza :D chodzic jeszcze nie umie (choc jak sie zapomni to i 6 kroczkow zrobi, ale jeszcze sie boi…), ale tanczy nawet do wirujacej pralki, jak puscilam Twoj filmik to tanczyl z nim tez i zacieszal do Maksia ;) a Maks slodki jak zwykle! Elegancik maly :lol:
Ania u nas szafka pod telewizor tez sluzy do zabawek, w ogole uwielbia na niej siedziec i sie bawic, z tym, ze my nie mamy telewizora, wiec to Yasin prezentuje swoj program rekreacyjno-informacyjno-rozrywkowy. Szkoda, ze nie ma do niego pilota :P
Kasia Oliwier to w ogole tornado jest :D chyba przeciwienstwo mojego synka :P bo on to taki mega ostrozny :D

Powodzenia w staraniach o rodzenstwo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817513 przez Ania14.09
U nas z tym karmieniem nie będzie tak prosto, bo Filip zrobił sobie z cyca smoczek :blink: Cyc jest na wszelkie bolączki, nie tylko służy do karmienia, w nocy to porażka, przez to też podupadło moje życie intymne. Dlatego też z chłopem więcej się kłucimy i czasami o nic.
A w ciągu dnia jak jestem z Filipem, to potrafi najedzony podbiegnąć i miętolić cyca, jak już nie chce mu się pić to wyciąga z buzi tylko się tuli, jak go chowam, to się złości i wyciąga mi z bluzki. :side: Mam tego trochę dość, bo najlepiej gdybym chodziła z wywalonymi na wierzchu. Muszę z tym skończyć :laugh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817520 przez agnesssa
Hej mamusie :) Ale się fajnie gwarno zrobiło :)

Dziękujemy cioteczki forumowe za miłe słowa, Maks faktycznie tancerz jest :) Jak tylko usłyszy muzykę to tańczy, a czasami wystarczy mu że coś zanucę :woohoo: Lubi też śpiewać, powtarza po mnie każde na na na i la la la :) Wczoraj mięliśmy kolędę to śpiewał z nami i księdzem :laugh: Potem był zły jak ministranci wyszli, i wołał za nimi "dzieci nie ma" ubaw mieliśmy po pachy z księdzem :)

Siteczko Również z całych sił trzymam kciuki za dzidziusia :woohoo:

Kasia marz żywioł :) Ja mam zamykacze w kuchni specjalne bo inaczej też by Maks mi rozrubę ciągle robił :)

Ummi Tez lubię to ciepłe ciałko w łóżku, ale Maks z nami nie śpi w ogóle. Zresztą jak czasami się z nim położę to nie jestem w stanie zasnąć, ciągle się martwię, że mu krzywdę zrobię :huh: A w wolne dni z rana zawsze go bierzemy do łóżka na mleczko to moja torpeda po wypiciu od razu ucieka do brojenia :)

Ania No właśnie wydaje mi się, że im starsze dziecko tym trudniej odzwyczaić od cycka bo dzieci mają już dużą świadomość. Ja się w sumie cieszę, że u nas poszło odstawianie bezboleśnie, Maks nawet nie zauważył :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817546 przez Ania14.09
agnessa- to bajerant Maksiu :laugh:

to mój synek na wyciecze z chrzestną :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817567 przez czajusiątko
Agnessa no no Maksiu jaki mądrala, a jak pięknie mówi :) bardzo jest pocieszny :)

Kasia Oliwier to faktycznie tornado :) Oliwia też szkudzi po szafkach w kuchni ale na szczęście mąka itp są w górnych szafkach. U nas z kolei ganki są bardzo poobijane :huh: No i udanego wypoczynku :)

Ania no ciężko Wam będzie ale z drugiej strony to troszkę zazdroszczę jak piszesz, że Filipek tak Ci się tuli do piersi. Mój diabełek wczoraj robił mi w piersi pierdzochy, aż w końcu mnie użarła i do dziś mam ślad :)

Oliwia dziś wstała o 5.30 i ani myślała żeby się jeszcze drzemnąć :ohmy: w związku z tym teraz już drzemie.
Pisałam wam ostatnio jak Oliwia ie chce pić syropków, a tu od wczoraj cudowna przemiana, mówię, że będzie syropek, a na grzecznie sama buzię otwiera :) a i ostatnio jak zrobi kupkę to przychodzi do mnie i mówi "mama si" :laugh:

Ania achhh te oczka Filipa złamią nie jedno kobiece serce :) chrzestna zabrała Filipka na wyprawę?? oj ja bym chciała żeby mi moje dziecko ktoś chociaż na spacer zabrał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl