BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 5 miesiąc temu #807524 przez trufla
Madzia jak z Natalką?
My musieliśmy zrobić badanie krwi i wyszło że Ala ma chorobę bostońską. Dlatego ma wysypkę na całym ciele i zapalenie gardła :(
Oczywiście przywlokła ją z przychodni :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807980 przez MADZIA7
Trufla u nas wysypka pojawia się i znika po encortonie, jak do jutra nie przejdzie, to idziemy do szpitala, a jak się przejawia ta wysypka bostońska, stale ją masie, czy znika? U na sto juz 2 tygdnie trwa.

Andra to że patrzy w stronę taty jak pytasz gdzie tata, to też jest ok, dzieci autystyczne nie pokazują palcem, ale też nie skierowałoby twarz w stronę o której mówisz. W tym wieku to norma - ma wskaza albo popatrzec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808104 przez MADZIA7
Dla zainteresowanych - etapy rozwoju w pigułce, nie mojego auorstwa, ale polecam:

wsiecidzieci.blogspot.com/2013/11/rozwoj...-dziecka-w-1-rz.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808234 przez trufla
Madzia u nas wyszło po badaniach krwi. U Ali jest zapalenie gardła i wysypka na całym ciele :(
My dostaliśmy tylko strop na gardło i wapno bo mała się drapie. Ale jej już to schodzi :) Nasza Pani doktor uważa że organizm ma sam to zwalczyć.
Bo to jest wirus przenoszony przez tak zwane brudne ręce. Przyniosłyśmy go z przychodni bo Ala bawiła się tam zabawkami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808277 przez Ania14.09
Witam! Nie wiem czy będę miała dziś czas popisać.
Trufla jeśli to wirus, to nie leczy się niczym więcej
Madzia- dzięki za linka,

U nas jeszcze katarek jest, choć pani doktor pozwoliła szczepić

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809360 przez agnesssa
Hej mamusie :)

Ale się u nas cichosza zrobiła :huh: Pewnie każda wpadła w wir porządków i przygotowań :) Ja ostatnio również nie mam na nic czasu... Mały znowu jest przeziębiony a raczej ciągle... lekarz twierdzi, że to tylko katarek więc chodzi do żłobka, dwa dni w pracy z nim nie były łatwe, ale jakoś daliśmy radę :)

Czajusiątko Ja również mam lustrzankę Nikon D3100


Makrelcia
Super inwestycja, Sony to Sony :) I dwa obiektywy to na prawdę można poszaleć :) Pokazuj jak najwięcej zdjęć :lol: A Jerzyk zawsze będzie słodziakiem nawet jak mina będzie nie "taka" :)

Trufla Mam nadzieję, że już wysypka zniknęła :huh:

Madzia Dużo siły Ci życzę :dry: :kiss: :kiss: I zdrówka dla Natalci :kiss: :kiss:

Ania
Mam nadzieję, że Fifo już zdrowy :kiss: :kiss:

Hanias
Ojjj dawno Cię nie było, częściej wpadaj :)

Kasia Też bym się wystraszyła :huh: Ale swoją drogą jakiego masz małego zdolniachę, już drzwi umie sobie otworzyć

Andra
Również częściej zaglądaj :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809394 przez Ania14.09
Dziś rano Filip zrobił histerię jak szłam do pracy. Dawno się tak nie zachowywał :huh:
agnessa dobrze, że dałaś radę, a Filip miał mały katar, bo jak pisałam nawet lekarka kazała go szczepić przy tym katarku

Ja z porządkami jestem w lesie, wracam z roboty to już noc, trochę bieżących spraw i trzeba iść spać, i nic nie zrobione

Może ktoś ma chwilkę,żeby tu popisać ;)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809445 przez czajusiątko
Witajcie mamusie :kiss:
Ja teraz każdą wolną chwilę poświęcam na robienie na drutach, więc nawet porządki sobie odpuściłam :silly: W poniedziałek kupiłam wełnę i wczoraj zaczęłam robić Oliwii szalik komin i obiecałam sobie, że skończę do świąt. Łatwo nie będzie bo będzie musiał mieć min 1,5 m a moje tempo pozostawia wiele do życzenia :)

Poza tym u nas wszystko w porządku. Oliwia zdrowa i bardzo broi. Trzeba ją non stop pilnować bo np. w kuchni podsuwa sobie taboret i wchodzi na stół, a zajmuje jej to dosłownie 2 sekundy. No ale ogólnie nie narzekam bo mimo wszystko jest przecudowna i przekochana, a jak słyszę jej słodziutki głosik to wszystkie troski odchodzą :) Ostatnio dałam jej ogórka konserwowego a ona mówi "jaba" (żaba). Ja tyle lat żyję na tym świecie i jeszcze nie zauważyłam, że ogórki kons. faktycznie przypominają żabę :D

Ania, Agnessa dobrze, że u chłopaków tylko katarki, a nic dalej się rozwinęło

Agnessa no tak myślałam, że masz lustrzankę, już kiedyś Ci pisałam, że jestem fanką Twoich zdjęć bo są rewelacyjnej jakości :) ale masz rację, że Sony to bardzo dobra marka. My mamy właśnie sony ale cyfrowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809446 przez kasia7775
Hej,
ja mam doła, dlatego nie piszę :P

Oliwier po nocach nie śpi, jak śpi to tylko z nami (nigdy przedtem z nami nie spał). W dzień też marudzi, ale żadnych objawów choroby nie ma.
Meble do kuchni dopiero w styczniu mi zrobią :(
A drzwi pies otwiera, Oliwier nie jest jeszcze taki zdolny.
Porządki w lesie, ciągle coś jest robione i wszędzie kurz, który mnie już dobija...

Dzisiaj też nic nie zrobię, bo na 15 mam dermatologa (w rodzinnym mieście), potem paznokcie i dzień z głowy. Może na noc u mamy zostanę :)

Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki i buziaki :kiss:

Agnessa a jaki masz obiektyw?, bo mam ten sam aparat, a zdjęcia inne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809466 przez agnesssa
Ania to u mnie porządki podobnie wyglądają :silly: A do tego ciągle biegam z małym po lekarzach :angry: W poniedziałek byłam z nim na długo wyczekiwanej wizycie u okulisty... wyszłam stamtąd taka zła, że myślałam, że kogoś kopne :angry: Nawet dobrze nie spóbowała go zbadać i już stwierdziła, że dzisiaj nic nie zrobimy i mam przyjść za miesiąc na badanie komputerowe :huh: :angry: To po co ja mówię, jak rejestruje że to dziecko roczne :angry:

Czajusiątko cyfrowy też mamy Sonacza :) Ale w zeszłym roku na chrzciny pożyczyliśmy od znajomych lustrzankę (przed którą zawsze się wzbraniałam :silly: ) i potem stwierdziłam, że już inne zdjęcia nie wchodzą w rachubę :blush:

Kasia Nie mam pojęcia jaki obiektyw :huh: Nie znam się za bardzo, jak wrócę do domu to sprawdzę :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809529 przez makrelcia
Agnessa ale masz pecha z tym okulistą ! Ja od miesiąca wymieniam Młodemu szkiełka w okularach i jakoś nie mogę się za to zabrać. Chyba dlatego że sceptycznie do tego podchodzę. Sama noszę okulary i wiem, że zwiększenie o 0,5 nie robi różnicy aż takiej. A z drugiej strony oko ma pracować to lepiej mu do dobrego się nie przyzwyczajać :) Mam własne zdanie na ten temat i chyba tym razem będę udawać "mądrzejszą" od lekarza i jeszcze te 2 m-c niech w tych szkłach będzie. Zobaczymy na kolejnym badaniu co wyjdzie.
A ta okulistka to zajrzała Maksowi chociaż w oczy ? :D:D:D

Ja miałam cyfrówkę nikona chyba 2 tyg i mi tak nie spasiła, że powiedziałam nigdy więcej nikon. Pewnie w lustrzankach już tego nie ma. Ale ogólnie bardzo wolno zapisywał i długo trzeba było czekać żeby móc zrobić kolejne zdjęcie.
Wczoraj próbowałam Jurkowi zrobić sesję mikołajkową ale niestety... czapka ciągle fruwała w powietrzu bo nie chciał na głowie przez chwilę jej nawet mieć. W miejscu też nie usiedział a bez sensu takie zdjęcia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809556 przez czajusiątko
Oj dziewczyny zaczynam żałować, że poruszyłam temat aparatów, bo narobiłyście mi chętkę na lustrzankę :P ale niestety wymiana aparatu to ostatnia rzecz, którą teraz mamy w planach, zwłaszcza, że nasz ma 1,5 roku. Szkoda, że przy jego zakupie nie myśleliśmy o lustrzance bo z tego co widzę, to jest w takiej samej cenie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809558 przez makrelcia
czajusiątko ale lustrzanki mają swoją wadę !! są zdecydowanie za duże i spacer z lustrzanką to już gorsza sprawa. Tego nie wciśniesz w kieszen :)

Jednak moje dziecko dostanie prezent na gwiazdkę :)

e-tiktak.pl/foto/alexis/FERRARI/zolty.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809562 przez czajusiątko
Makrelcia to mnie nie przekonuje bo nasz ma dokładnie tą samą wadę :P www.sony.pl/product/dsc-h-series/dsc-hx200v też jest taki duży

Samochodzik super. Oliwia miałaby z takiego extra frajdę. Ostatnio jak byliśmy u moich rodziców i dorwała auta mojego młodszego brata to położyła się na podłodze i nimi jeździła jak taki typowy chłopak :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810067 przez Ania14.09
aparaty macie super,ja niestety nie mogę pozwolić sobie na zmianę, dokonaliśmy ostatnio wymiany paru sprzętów i na razie odpada aparat, :dry: ale dostałam kalenarze i jestem zadowolona najbardziej ze wszzystkich, nie dość, że zrobiłam kolaże, to jeszcze można dodawać dodatkowo inne pierdoły np. mikołaje, słoneczka i projekt robimy sami, jakość druku i papier super to link jakby ktoś chciał kreator.fotoidruk.pl/
czajusiatko Filip podobne auto dostał na roczek, a my kupujemy mu zabawki, edukacyjne, sanki ma od dziadków

dziś Filip bardzo źle spał, wstał i też popłakiwał, sama nie wiem co mu może być, może zęby a może nie wiem co :dry: cały ranek był na rękach. Nie miałam jak się do roboty przygotować, aż ucieszyłam się, że wychodzę, chyba zła matka ze mnie

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl