BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 4 miesiąc temu #811804 przez toska
ZDROWYCH SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W RODZINNYM GRONIE
ŻYCZY DOMINIK Z MAMA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811887 przez agnesssa


Aby ten czas był dla Was chwilą na refleksję i cudownym czasem spędzonym z pociechami i rodziną !!! Życzą Agnieszka z Maksiem






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811985 przez Ania14.09
Wesołych Świąt

Radości z dzieci, pociechy z chłopów, :laugh: , przede wszystkim zdrowia, kasy też bez której w tym świecie nie da się żyć

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #812038 przez Jussstyś
NIECH TE ŚWIĘTA PRZYNIOSĄ WAM WIELE RADOŚCI ZE SPĘDZONYCH RAZEM CHWIL, POCIECHY Z DZIECIACZKÓW ORAZ WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĄ JUSTYNA I JULKA :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #812047 przez Patka0308
Wesołych,spokojnych, spędzonych w rodzinnej, ciepłej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia
Życzę Wam, aby w Waszym życiu Boże Narodzenie trwało cały rok…
Wszelkiej obfitości i szczęścia w ten magiczny czas,
bo szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli...
życzą Patrycja z Grzesiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #812056 przez siteczko
Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam,
aby przy świątecznym stole nie zabrakło
ciepła rodzinnej atmosfery...
po prostu - najpiękniejszych Świąt
w gronie rodzinnym!!! :
)

Justyna i Tymon

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812123 przez czajusiątko
Kochane to i my Wam życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Nacieszcie się sobą w wolnym czasie :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813453 przez agnesssa
Hej Mamusie :)
Jak tam po świętach?? Ja dzisiaj w pracy, bałam się że Maksio nie będzie chciał wstać do żłobka bo ostatnio wstawał koło 9-10 :cheer: Ale obudził się i to w dobrym nastroju :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813463 przez Jussstyś
Hej! :-)
U nas dobre humory po świętach :-) Julka dostała mnóstwo prezentów, wieczorem jak zwykle poszliśmy ją wykąpać, i ani myślała spac, poleciała pod choinkę i jeszcze zaglądała czy przypadkiem czegoś więcej tam nie ma, ogólnie bylo bardzo fajnie. W Wigilię bylismy u teściów pozniej u moich rodzicow. W Pierwszy Dzien Świąt przyszła mojego brata chrzestna, w Drugi moj brat z bratowa i córeczką, także caly czas cos się działo :-) Przepraszam ze nie odzywałam się przed Świętami, ale bylam zabiegana, nie míalam pomysłu co kupic córce mojego brata-mojej chrzesnicy (3latka) ma juz tyle zabawek ze w glowie sie nie mieści a wszystko i tak leży na polce. W końcu kupilam pościel do łóżka, a jaką miala radochę de razu ją rozpakowała i położyła się pod nią :-D

Mamy nadal dwa ząbki, dwie dolne jedyneczki i chyba coś sie święci bo w nocy jak z zegarkiem w ręku jest pobudka o 2 :laugh: wczoraj w nocy się obudziła wyszła z lozeczka i zaczęła skakać po mnie i krzyczeć mama baw (chodzi o to ze chciala się bawić :laugh) wszelkie prośby nic nie dały i tak do 4 rano :-)
Agnesssa dobrze ze Maksiu w tako dobrym humorze się obudził ;-) ja mam urlop i do pracy wracam dopiero 7-go stycznia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813634 przez czajusiątko
Witajcie :)

U nas święta bardzo fajnie. W wigilię najpierw zjedliśmy kolację w domu z rodziną męża, a później pojechaliśmy do moich rodziców. Pierwszy dzień u moich, a drugi w domu i zjechała się rodzina męża. Święta mineły spokojnie i rodzinnie więc ogólnie jestem zadowolona.

Poza tym mąż ma urlop do 7 stycznia, ale cały czas jeździ dorabiać więc nie ma okazji się nim nacieszyć :(

A jak Wasze plany sylwestrowe?? Do nas mieli przyjechać znajomi, ale koleżanka dziś dzwoniła, że nie przyjadą bo ona się rozchorowała i takim sposobem będziemy siedzieli sami w domu... ehhh :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #813948 przez agnesssa
U nas Święta w biegu, bo ciągle u kogoś innego byliśmy, ale było bardzo fajnie :) Maks też się cieszył z prezentów, ale najbardziej ucieszył się z cymbałków :lol: Nigdy nie widziałam u niego takiej radości, aż piszczał ze szczęścia :lol:

A na sylwestra przyjeżdżają do nas przyjaciele, ona w ciąży 8 m-ąc, więc taki spokojniejszy wieczór się szykuje, chociaż znając jej męża będzie wesoło :lol: Wymyśliliśmy sobie Sylwka w stylu meksykańskim więc muszę zrobić Chili con carne itp, no i obowiązkowo złota Tequila :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813974 przez Ania14.09
agnessa to ambitnie, :laugh: na sylwka,
czajusiątko to szanuj męża, że chce dorobić, a nie ciebie wygania do roboty ;)
jussstys nie martw się ząbkami, pewnie w nowym roku będzie ich więcej :)

My tam w domu na sylwestra,ale ja nie lubię tego dnia, wieczoru od kilku lat. Z czego tu się cieszyć, że będę starsza? A ja już się wybawiłam na tylu sylestach, że teraz marzy mi się tylko dobre spanie :laugh:
Wam oczywiście życzę szampańskiej zabawy i wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku, :kiss:

Zapomniałam napisać, że święta podobnie jak u was, rodzinne i wesołe z takim maluchem, który cieszy się ze wszystkiego :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813978 przez czajusiątko
Ania no akurat na pracowitość mojego męża nie mogę narzekać,oczywiście mówię o pracy zarobkowej, bojeśli chodzi o porządki w domu to leń śmierdzący :) no ale coś kosztem czegoś :)

Anessa u nas też miała być ciężarna, tylko w 8 tyg :) ale niestety się przeziębiła i zostają w domu :(

Wczoraj po 22 Oliwia dostała gorączki ponad 38 st, poza tym żadnych objawów choroby, tylko puszczała bączki i od czasu do czasu tak leciutko stękała jakby chciała zrobić kupę, a nie miała sił. Dałam jej nurofen i ppo godzinie wiercenia się usnęła. Gorączka spadła i dotej pory wszystko normalnie... ciekawe co to :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814030 przez PolaL
Kochane wpadam tylko na chwilkę żeby złożyć życzenia wszystkiego naj, naj, naj w Nowym 2014 Roku.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814058 przez agnesssa
Ania Dla mnie sylwester to też nic specjalnego, ale każda okazja do spotkań z przyjaciółmi jest dobra :)

Czajusiątko Może to właśnie od brzuszka ta gorączką :huh: Mam nadzieję, że już nie wróci :kiss:

Dzisiaj sobie szybciej z pacy wyjdę co by zdążyć coś ugotować, zanim goście wpadną więc korzystając z okazji chciałam Wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl