BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 1 miesiąc temu #858643 przez makrelcia
no czas już na malowanie bo strasznie brudno. Najbardziej pies brudzi bo jak mokry z dworu wróci to wszystko na ścianach zostaje. Owszem można zmywać ale kiedyś wytrzymałość farby się kończy ;)
Lubię takie zajęcie więc to dla mnie przyjemność. A najbardziej kocham efekty. Muszę popstrykać zdjęcia jeszcze starej wersji :) będzie później co porównywać.

Wczoraj kończyłam pościel dla Młodego. Zamarzyła mi się niebieska w gwiazdki. A że materiał miałam to gwiazdki sama malowałam :D Teraz tylko pozszywać i gotowe. Jeszcze mi zasłonki do uszycia zostały ( też malowałam zwierzaczki na nich takie same jak na ścianie będą) no i tipi trzeba uszyć. Trochę tego jest a wieczorem już mi się nie chce jak Młodego spać położę.

PolaL ja właśnie w tym tygodniu rezerwację zrobiłam na tydzień w Jastarni. Fajny ośrodek dostosowany dla dzieci. Mam nadzieję, że będzie jak opisują. Jedziemy w ostatni tydzień czerwca. Pewnie później też gdzieś skoczymy. Jakieś jeziorko mi się marzy i namiot. Tylko musimy kogoś namówić :) Bo samemu to tak nudno...

kasia my byliśmy w niedzielę u cioci na wsi. Zawsze Młody chciał do krówek. A teraz mu ciocia pokazała małe kurczaki. I cały dzień było koko i koko am bo akurat jadły :)

Wczoraj żebym mogła coś zrobić to pozwoliłam Jurkowi bawić się na korytarzu i grzebać w szafkach. Po paru minutach dopadł się do kartonu z psim jedzeniem i zaczął wyrzucać, także cały korytarz miałam w karmie :) Na końcu Jurek siedział w kartonie a pies obżarty próbował jeszcze coś mu tam wyjadać i wpychał pysk do tego kartonu. Ogólnie oboje byli tak brudni, że nadawali się tylko pod prysznic :)

Jedyne co mnie martwi to zginęły 2 śrubki. Jurek raczej nie zjadł bo za duże. Pewnie w karmie wylądowały. Mam nadzieję, że pies jest na tyle inteligentny, że w razie czego ich nie zje.

Ciepło u Was ? U mnie słoneczko świeci i jest ciepło. Tylko jeszcze wiatr trochę dmucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858709 przez Ania14.09
makrelcia ale mnie ubawiłaś :laugh: , FIlip kiedyś rozsypał chrupki ryżowe i tak mu się spodobało, ze sypał w górę jak konfetti i się śmiał :laugh: nie miałam sumienia na niego nakrzyczeć, bo cały pokój był w tym, tylko się śmialiśmy razem, a później odkurzacz,a on boi się odkurzacza, a jak wasze maluchy?
nie śpieszy nam się z nową nieruchomością, bo Madzia postanowila zamieszkać z chłopakiem i już od grudnia mieszkają razem, co mnie dość boli,ale kobieta skończył teraz z marcu 20 lat, więc nie mogę udawać, że jest moją małą córeczką, bo nie jest,a Filip jest na tyle mały, że nie pragnie jeszcze swojego pokoju.
Co do ogrodu, to mój mąż jest ogrodnikiem z zamiłowania,więc wszystko tam robi, aż śmieję, się, że to jego kochanka ;)
PolaL napisz czy chleb się udał? Bo trochę dałam ciała, jakby co dam kojejny zaczyn :blink:

Co do wakacji, to my pod koniec maja Norwegia, a latem planujemy Szklarską, nasze ulubione miejsce,a Kołobrzeg polecam, tylko to jest miasto, dla mnie lepiej, że nie wiocha nadmorska, bo tych klimatów nie trawię :silly:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858758 przez czajusiątko
Makrelcia czym malowałaś na materiale??

U nas też dziś pięknie słonko świeci, tylko coś wiatr dość zawiewa. Popołudniu jedziemy do cioci do salonu wyrównać Oliwii włoski z tyłu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858807 przez PolaL
Aniu upiekłam i owszem. Niby wyszedł ale trochę twardą ma skórkę. W środku dobry i w smaku też. Za długo piekłam :unsure: jak myślisz

Szybko zrobiony komp. bo go sami zrobiliśmy :lol: czego to sie nie kupi na allegro :D nawet matrycę.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858834 przez kasia7775
Makrelcia czekam na efekty :)

Pola no Allegro jest niezastąpione :lol: ja ostatnio odkryłam chińskie allegro :lol: jeden minus to dłuuuugi czas oczekiwania na przesyłkę :lol:

Czajusiątko u mnie słoneczki i bezwietrznie :) nareszcie, bo w ostatnie dni to chciało głowę urwać :silly:

Ania a ja odwrotnie nie lubię miast, tylko wioski nadmorskie :lol: i najlepiej takie, gdzie nie ma dużo ludzi :silly: Oliwier boi się odkurzacza tylko jak sobie go sam włączy. Wtedy ucieka z krzykiem :)

A ja się pochwalę efektami małej metamorfozy kuchni :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858892 przez makrelcia
Kasia fajnie ta tapeta ożywiła kuchnię. A mnie i tak najbardziej podoba się firanka :D Podpatrzyłam i chcę podobną uszyć do siebie do kuchni. Tam jest jakaś listewka albo coś że to się tak trzyma ?

Ania odkurzacza się nie boi. Wręcz przeciwnie uwielbia. Chodzi z kablem, albo rurą od odkurzacza i udaje że odkurza. Kiedyś to zasypiał przy włączonym odkurzaczu tak na niego dział.

czajusiątko mam specjalny farby do tkanin. Na niezastąpionym allegro kupiłam 2 zł/szt :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858932 przez kasia7775
Makrelcia są tam rurki i system kółek ze sznureczkiem do podnoszenia. Zobacz sobie filmik na stronie www.bonprix.pl/kategoria/823/rolety/
A tapeta oczywiście też z Allegro :P

Właśnie był listonosz i przyniósł mi paczkę z Chin :lol: Zamówiona 9 marca, czyli tylko 11 dni :) A zamówienia z 23 lutego do tej pory nie ma ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858949 przez Ania14.09
Polal mówiłam trzymaj tylko godzinę i po godzinie z pieca, z temoobiegiem 45 min. Mi też pierwszy wyszedł za twardy,ale jak trzymam w worku, to mięknie
kasia fajna metamorfoza :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859025 przez Sandra85
Witam :) Nie odzywam sie bo u nas caly czas cos,a to fryzjer,a to zakupy,dzis bylismy u pediatry.Maly dostal szczepionke i wazy 13.6kg i ma 90 cm wzrostu :) Coraz wiecej mowi,ale po hiszpansku...A wczoraj mu mowilismy,ze dzis pojedziemy do pediatry to otworzyl buzie i pokazywal paluszkiem gdzie mu bedzie zagladac :lol: My nie uzywamy odkurzacza,bo tu mam wszedzie plytki,tylko jak sprzatam samochod,ale jak mowie,ze musimy pozamiatac to Bruno przynosi swoja szczotke i mopa z zabawek :) I jeszcze ostatnio fatalnie spi,budzi sie po kilka razy i przelazi do nas :huh: Chyba znowu jakis zabek :dry: Kasia fajny efekt,tak wiosennie :) A co tam ciekawego na tym chinskim allegro wypatrzylas :unsure: Makrelcia Ty to masz talent,tyle rzeczy samej robic :ohmy: Skad bierzesz tyle sily i pomyslow :unsure: Agnessa przytulam Cie :kiss: Przykro mi :( A jak sie czujesz :unsure: Maksiu juz lepiej :unsure: :kiss: Oj i musze konczyc,bo sie Bruno z drzemki budzi,buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859485 przez PolaL
Aniu no piekłam godzinę bo czas sobie nastawiłam ale myślałam że mam go w piekarniku zostawić do wystygnięcia i tak zrobiłam :silly:

Kasiu a jaka to stronka z tym chińskim allegro ...


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859612 przez kasia7775
Sandra a wyszukuję jakieś ciekawe ciuchy :lol: jak na razie to przyszła czapka i dres dla Oliwiera i buty dla mnie :) Bruno duży chłopak jest :kiss:

Pola www.aliexpress.com/

A Oliwierowi piątki zaczęły wychodzić, już je można wyczuć palcem :) pewnie dlatego budzi się w nocy z płaczem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859720 przez czajusiątko
U nas dziś na termometrze 20 stopni :ohmy: tylko bardzo wieje i nie czuć, że aż tak ciepło ale i tak jest super :laugh:

Kasia też zerknę sobie na to chińskie allegro :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859784 przez makrelcia
kasia fajne rzeczy są na tym allegro. A buty dla dzieci to mają obłędne ....
A powiedz mi tak w skrócie jak to działa: jak za to płacisz ? Ile mniej więcej kosztuje wysyłka ? to jest traktowane jako "jeden sprzedawca" czy tak jak u nas każdy ma swoje przedmioty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860128 przez kasia7775
na szczęście jest po angielsku, a nie po chińsku :lol: Generalnie działa jak nasze Allegro, każdy sprzedawca ma swoje konto. Nie kupuję od sprzedawców, którzy nie mają żadnej oceny, albo poniżej 95%. Fajniejsze jest to, że oprócz oceny sprzedawcy każda sprzedawana rzecz ma swoje osobne komentarze. Większość rzeczy ma wysyłkę gratis, musi być napisane "free shipping". Lepiej nie zamawiać za dużo sztuk, bo mogą się na urzędzie celnym przyczepić. Ja zamawiam na ogół po jednej rzeczy, przesyłka i tak jest w cenie. No i większość rzeczy "markowych" to podróbki :lol: Ja na razie dostałam czapkę dla Oliwiera, koszt 10 zł. Jest świetna i jakościowo super. Córka zażyczyła sobie taką samą :) Potem buty dla mnie, balerinki ze skórki wołowej, super wygodne i za 75 zł :) Wczoraj przyszedł dresik na lato dla Oliwiera z logo Adidasa i z chińskimi metkami :lol: ale fajny i niepowtarzalny, 27 zł. Zamówiłam też buty dla Oliwiera New Balance, ciekawe jakie będą :)
Płacę normalnie kartą, taką którą można w internecie płacić, z konta schodzą mi złotówki. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861426 przez Ania14.09
Jeju, czemu tu taka cisza?
U nas weekend za krótki, zawsze w poniedziałek rano Filip nie chce mnie puścić do pracy,a później już się przyzwyczaja.
Jest coraz bardziej kumaty, nie może biedak powiedzieć, tylko pokazuje placem,albo mnie prowadzi, jak coś chce, jak nie rozumiemy to krzyczy ze złości ;) Madzia mówi, że on mówi, tylko muszę bardziej sie wschłuchać w jego bełkot i faktycznie siostra czasami częściej rozumie jego potrzeby, więc zaczęłam słuchać mojego dziecka ;) Chyba się starzeję :P

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl