BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863596 przez kasia7775
Ania Oliwier tez pije wodę z kąpieli. Mój mąż panikuje, krzyczy, żeby nie pił. A ja doszłam do wniosku, że środki do kąpieli dla dzieci są łagodne i nic sobie nie zrobi :lol: Z dziećmi masz rację, córka spała całą noc od 3 miesiąca, starszy syn pierwszą noc przespał jak miał 2,5 roku :silly: Oliwier na szczęście ładnie śpi w nocy, bo teraz bym miała problem - nie te lata, żeby nocki zarywać :P

A dzisiaj synuś mnie zaskoczył, mąż wrócił z pracy a Oli mu kapcie przyniósł :ohmy: :lol: a nigdy do tego nie uczyliśmy :) tylko trochę się zdziwił, bo przyniósł stare, a mąż miał już na palcach nówki :lol: Poza tym nauczył się otwierać zmywarkę :)

Czytam teraz trylogię: "Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Ciemniejsza strona Greya" i "Nowe oblicze Greya". Czyta się lekko, bardzo dużo jest erotyki, a najlepsze jest to, że poleciła mi tę książkę córka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863611 przez czajusiątko
Rano pochwaliłam Oliwkę,że zrobiła kupę na nocnik to w południe zwaliła się na dywan :ohmy: łobuz :laugh:
Macie rację z tym, że każde dziecko inne. Trochę mnie to przeraża bo Oliwia właściwie całkiem wcześnie zaczęła przesypiać całe nocki i ogólnie jest grzeczna to ciekawe jakie byłoby potencjalne drugie dziecko :)

Ania Oliwia też ma manie picia wody w kąpieli. Muszę jej zabierać gąbkę bo inaczej ją wysysa, albo kładzie się na brzuchu i spija. Ja jej zabraniam tak robić bo ostatnio zdarza jej się nasisiać do wanny :dry: ale swoje i tak nie raz wypije

Kasia to Ci książkę córka poleciła :laugh: ale też słyszałam, że fajna. Hehe Oliwier jaki grzeczny synek :) Oliwia czasem bawi się w naszą stylistkę. Kiedyś mąż założył bluzę, a ona spojrzała na niego, mówi "tata nie", wyciągnęła z szafki sweter i dała mu żeby założył, a ja jedną moją bluzkę z koralikami muszę mieć głęboko schowaną, bo jak tylko ją zobaczy to każe mi zakładać, nawet kiedyś z pralki mokrą wyjęła i musiałam się w nią ubrać ;)

Agnessa chodzisz dalej na siłownię??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863617 przez Ania14.09
kasia to ja tą ksiązkę kupiłam mojej mamie w tamtym roku na dzień matki. zobaczyłam empiku, co jest na pierwszym miejscu i kupiłam. Mamie się podobało,ale jak córka zobaczyła, to zrobiła :ohmy: łał, "mamo, to ty to Babci kupiłaś?! :lol: Sama jeszcze nie czytałam,jakoś nie ma nastroju przy Filipie, bo jeszcze bym chłopa zgwałciła :blink:
Mój synek też już jest świadomy ubrań,ale naszych, mi też wkłada kapcie,ale w co jego ubieram, to mu zwisa, wie, natomiast jakie są jego ubrania i jak przychodzą z prania, to wkłada sobie na głowę :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863661 przez karolak25
Witajcie :)
Wreszcie spokoju troche, Kacperek spi I mam chwile dla siebie.
Czekam z niecierpliwoscia na ta wizyte moja. Boje sie o te moje fasolki, najgorsze to czekanie a jeszcze sny mam takie koszmarne :( :( biore caly czas luteine zobaczymy co bedzie.

Co do trylogii to w poltora miesiaca przeczytalam. Ok.2000 stron lacznie ale fajnie sie czyta, leci kartka za kartka takze polecam.

Kacperkowi kolejne zabki ida. Na szczescie zawsze dobrze to przechodzi, bez goraczki bez problemow. Jedyne co to strasznie sie slini ale to normalne. Nie ma duzego zasobu slow. Duzo mowi wlasnie po swojemu. Moja siostrzenica jest 3 miesiace starsza od Kacpereka ale by wszystkich sprzedala. Ma bardzo lekka mowe. Wszystko juz prawie powtorzy.
Uciekam Kochane moje. Jeszcze poczytam cos. Ostatnio kupilam ksiazke Ranczo uwielbiam serial wiec I ksiazke fajnie sie czyta.

Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863682 przez Anulka
Ania u mnie tylko w odróżnieniu od Ciebie 1,5 roku różnicy między maluchami, więc jak nie kombinuj będzie wesoło z nockami inie tylko :laugh: :laugh:.
Sandra ja termin mam taki płynny, zależy kto i kiedy robi USG, bo jeden lekarz zachwyci troszkę więcej lub mniej i już kilka dni do przodu lub do tyłu, generalnie 5-8 kwietnia :).

Kasia trzymaj trzymaj kciuki i nie puszczaj..nawet w nocy :silly: .

Karolak
nie martw się, wszystko będzie dobrze :) i...o jejciu Ty to będziesz miała wesoło !!!! 2 latek i bliźniaki :ohmy: :ohmy: :ohmy: Mama Mia !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863782 przez Ania14.09
karolak musisz wierzyć, że będzie dobrze, twoje nerwy na pewno dobrze nie działają na maluszki :kiss:
anulka na pewno będzie jak piszesz, przecież zawsze jest jak chcesz :blink:

co do rozwoju, to parę tygodni w tą czy w tą nie ma różnicy,ale ja widzę, że moja córa, mimo, że była bardziej chorowita, to inteligencją prześcigała wszystkich. Miała kolegę pół roku starszego, on był z września ( jak nasze) a moja Madzia pół roku młodsza z marca, i co większość rzeczy robili tak samo, razem zaczęli chodzić, razem mówić, a Magda by go sto razy sprzedała, on zawsze był bardzo grzeczny, co bardzo cieszyło jego mamę, bo bystrością syna nie mogła się pochwalić, ale z czasem wyszły talenty tego chłopaka, np. o wiele lepiej uczył sie niemieckiego, obecnie też studiuje, ma inny temperament,ale jest mądrym młodym facetem, więc te lekkie spóźnienia we wczesnym dzieciństwie nie mają większego znaczenia, jak rodzice dobrze chowają dziecko. On miał też łatwiej, bo jego rodzice do dziś są razem, a mojej Madzi, nie, więc takie rzeczy też odbijają się na dzieciach,

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863910 przez Sandra85
Witam :) :) Kasia ja te 3 ksiazki w ciagu 2tyg. przeczytalam,ale po hiszpansku i na e-booku.Niestety nie mam dostepu do polskich ksiazek,ani gazet :( Fajnie sie czyta,taka lekka lekturka :silly: Ania Bruno tez czasem lyknie troszke wody,jak sie dorwie do kubeczka,ktorym mu splukuje szampon z glowki :) Karolak a kiedy wizyta :unsure: Trzymam mocno kciuki,zeby bylo dobrze :kiss: Musisz wierzyc,ze dzieciaczki sa zdrowe i nie denerwowac sie,zobaczysz,po wizycie na pewno bedziesz spokojniejsza :kiss: :kiss: :kiss: Czajusiatko lobuziak z Oliwki :silly: Ale tak to jest z pochwalami,ja raz napisalam,ze Bruno ladnie przespal nocke,to nastepna dal mi popalic i budzil sie co godzine :P Anulka no to juz ostatnie dni w dwupaku :silly: Ja tez trzymam kciuki :kiss: Dziewczyna mam pytanie bo dostalam fotelik 15-25 kg,ale z systemem isofix i nie wiem czy u mnie w samochodzie da sie to zamontowac,nie wiecie jak mozna sprawdzic :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863917 przez Anulka
Ania, masz rację wychowanie i środowisko dużo dają ale też ma wpływ to że poziom i rodzaj inteligencji a raczej predyspozycji to pewnych rzeczy jest cechą wrodzoną. To tak jak ktoś nie ma wrodzonego słuchu muzycznego jak by się nie starał mistrzem w tej dziedzinie nie zostanie. To samo jest z j. obcymi, naukami ścisłymi etc. Największym błędem popełnianym przez niektórych rodziców jest chęć zrealizowania własnych niespełnionych marzeń w dzieciach swoich. Rodzic marzył aby zostać kimś w jakiejś dziedzinie, mu się nie udało z pewnych przyczyn i teraz zmusza dziecko aby zostało tym kimś kim on nie został. A dziecko nie ma do tego zamiłowania, bo np.marzy i czuje się dobrze zupełnie w czymś innym. No i wiadomo, stąd konflikty, kłótnie..etc i w końcu jeśli dziecko ulega rodzicom do końca swych dni jest nieszczęśliwe.
Chociaż z drugiej strony, jako już matka chciałabym aby moje pociechy miały dobre zawody i mam nadzieję, że uda mi się w nich wszczepić zamiłowanie do nauki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863978 przez kasia7775
Ania to faktycznie dobry prezent dla mamy :silly: ale jak się jej podobał to najważniejsze :lol: Mi pierwszą część córka wypożyczyła z biblioteki i przekazała, jak już przeczytała. Trochę dziwnie jak sobie pomyślę co czytała w końcu ma 17 lat :unsure: Drugą część na ebooku czytałam, w 2 dni ją połknęłam :lol: dzisiaj zabieram się za trzecią, też n ebooku mam.

Sandra lektura lekka, ale dziwię się, że aż takim hitem się stała. Jak dla nie to typ Harlequina :lol:

tu sobie poczytaj o ISOFIX, jak dla mnie jest to najlepsza stronka o fotelikach.
fotelik.info/pl/art/foteliki_samochodowe_15_36_ISOFIX,27.html

Anulka trzymam, tzrymam

Karolak będzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864127 przez Sandra85
Kasia tez sie nad tym zastanawialam...I doszlam do wniosku,ze i tak wiekszosc kobiet w jakims okresie zycia czytalo harlequiny,tylko wstydza sie do tego przyznac :P :P A ze na tej ksizce nie ma serduszek to moga przyznac otwarcie,ze sie spodobala :lol: Dzieki za linka,juz wyczytalam wszystko,poszlam jeszcze raz obejrzec ten fotelik i jednak nie ma isofixa :blush: Taka jestem zakrecona,ze juz sobie wymyslam :P Bo fotelik lezy juz ponad pol roku,a jeszcze go nie ogladalam,tylko popatrzylam na marke :P No,ale Bruno juz sie zbliza do 15kg. i chyba wymienie w koncu ten fotelik,bo ten co mamy teraz to jest pozyczony i chcialabym go oddac,jakos nie lubie pozyczac B) A i jeszcze pytanko,a Ty ksiazki sciagasz z netu :unsure: Polecisz jakas stronke :unsure: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864234 przez kasia7775
Sandra na ogół w google szukam. Ściągam najczęściej z chomika, dodane.pl lub www.pdf-archive.com . Na innych niektórych stronach trzeba się logować albo nr telefonu podawać, stamtąd od razy uciekam :lol: Chociaż rzadko ebooki czytam, bo wolę w fotelu z książką usiąść, a na laptopie i tak cały dzień siedzę pracując. Ale jak mi zależy na książce to i na ekranie poczytam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864291 przez PolaL
Sandra na jelitówkę to w sumie dostałam tylko ENTEROL 250 i mam go dawać 2 x 1/2. Smecta to w ostateczności bo ona zatrzymuje kupkę a chodzi o to że powinien się organizm oczyścić z bakterii a nie powinniśmy powstrzymywać "wypróżniania". Picie podawać łyżką z odstępami żeby nie było "cofki" i wymiotów jak to jest przy piciu kubkiem. No i woda powinna być osolona i posłodzona. Sól zatrzymuje wodę w organizmie więc nie odwodni się dziecko. A cukier to do smaku dla dziecka. Gabi nie chciała takiego czegoś pić ;) ja dawałam jej na łyżeczce wodę z solą a potem od razu dawałam do popicia zwykłą wodę lub cyca.

U nas już ok poza tym że i Szymka dopadło ;) tak że miałam szpital w domu. Do tego złamałam zęba na gumie do żucia :dry: Prania zrobiłam chyba z 7 w ciągu 2-ch dni i teraz patrzę na tę górę do prasowania to mi skrzydełka opadają ...


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864304 przez PolaL
Co do zakupów to "na próbę" zamówiłam buty dla Szymka i baterię do kompa dla mamy :side: czekam co przyjdzie :blink:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864539 przez agnesssa
Witam się piątkowo :)

PolaL Wszystkiego najlepszego :kiss: Mam nadzieję, że Gabi i Szymek już całkiem zdrowi :) A z tym zębem to jakiś szok, na gumie do żucia :ohmy: A który ząb :unsure:

Czajustątko Gratulacje dla Oliwki :) Super, że z nocnikiem takie postępy :) A z dywanem to dopiero początki pewnie, coś mi się wydaje, że nie pierwszy i nie ostatni raz :) Na siłownię nadal chodzę :) Staram się trzy razy w tygodniu, czasami uda się więcej ale rzadko :huh:

Ania Maksiul nie chce jeść obiadów, tak to zje śniadanie, ale obiady nie wchodzą w rachubę, ani warzywa ani mięso, nawet zup nie chce jeść :dry:
Oby te zęby aż tak mocno nie dokuczały Filipkowi. Z tą wodą to Maks robi identycznie, a że wie, że nie moża to się odwraca tyłem do nas, żebyśmy nie widzieli :lol: :silly:

Anulka Trzymam kciuki za rozwiązanie, oby było szybko i bezproblemowo :kiss:

Sandra W sumie też bym wolała, żeby nie przepadał za czekoladą :silly: Takie ciasteczka to Maksiu też bardzo chętnie, tak samo paluszki, i biszkopty, a jak nie daję bo mówię, że obiad zaraz będzie to właśnie jest awantura :dry:

Kasia Alergie to się zaczną, bo mój "ukochany" sezon się zaczyna, ale w tym przypadku to zapalenie spojówek, byłam u lekarza i dostałam antybiotyk, jest już lepiej, chociaż nadal wyglądam jak bym tydzień płakała :blush: Co do trylogi, to czytałam ją jakiś rok temu, mi się te książki podobały, teraz podczytuje trzecią część drugi raz jak w jakiejś kolejce muszę czekać bo mam na telefonie :) Ale polecam jeszcze bardzo mocno trylogie Stiega Larssona Millenium, genialne uważam, a teraz jestem w trakcie czytania Sagi Camilli Läckberg też fajne książki :)

Karolak Bardzo mocno trzymam za Was kciuki, wszystko będzie dobrze, wiem że to banał ale staraj się nie stresować :kiss: A kiedy masz wizytę :unsure:


Wracam do pracy bo jestem zasypana :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864562 przez Anulka
No to ruszyło!
Sezon kwietniowek 2014 został rozpoczęty :laugh: . Pierwsza mamuśka już jest i kolejne dwie na 99,9% że już też urodziły :laugh:. Ehhh czuję, że znowu u mnie będzie po terminie :woohoo: :woohoo: . Chociaż teraz z tych emocji zaczęłam skurcze delikatne :laugh: :laugh: :laugh: .

Karolak ja cały czas myślę o Tobie, o Was. Daj znać co i jak. Trzymam kciuki aby wszytko było dobrze :).

Agnesssa dziękuję Kochana. Oj jak ja marzę o szybkim i lekkim porodzie, ojjjjjjj baaardzo :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

PolaL Szczęścia, miłości, ocean radości. Wszystkiego wszytkiego Naj naj naj lepszego !!!!
[/color]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl