BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

9 lata 11 miesiąc temu #889993 przez czajusiątko
Makrelcia no fajne to łóżko z pierwszego linka. A z baldachimem to co za problem?? wrzucasz do pralki i po kłopocie :P ale jakieś barierki byście domontowali?? czy na żywioł- albo spadnie albo nie?? B)

Polal mi się bardzo podobają te łóżka, tylko jak dla mnie to cały pokój musiałby być taki stylowy. Nie widzę jakbym miała wstawić takie do naszej sypialni... tak trochę ni w pięść ni w oko ;)

A gdzie reszta?? Rozpłynęła się z gorąca?? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #890051 przez agnesssa
Dzień dobry

Czajusiątko Oliwcia wymiata na hulajnodze :)

Ania
Fajnie Filipek sobie radzi na trampolinie, a w piłę jeszcze trochę i będzie w mistrzostwach brał udział ;)

Kasia Oliwier jaki zadowolony w wodzie :)

Makrelcia
Rosnące łóżko wg mnie jest bez sensu bo dziecko aż tak szybko nie rośnie, a jak będziesz urządzać nowe mieszkanie to i nowe pomysły Ci wpadną do głowy :) To białe ładne, ale pewnie zagaraci trochę pokój tym baldachimem, jak masz duży pokój dla Jureczka to spoko :)

PolaL
Gratki dla Szymka :)

My również Weekend plażowo i spacerowo spędziliśmy, w sobotę mój mąż pojechał do Sopotu na męski wypad i od momentu jak wyszedł z domu walczyłam z Maksiem bo się obudził, i nie chciał spać, dopóki nie siedziałam obok niego i tak od 23-2 w końcu skapitulowałam i wzięłam go do łóżka :unsure: Do tego zmarł chrzestny mojego męża :( i w poniedziałek wieczorem jechaliśmy do Bydgoszczy, bo wczoraj był pogrzeb, na wieczór znowu do Gdańska podróż i Maks prawie całą drogę wrzeszczał że mam go wyciągnąć i odpiąć z fotelika :angry: Zatrzymywaliśmy się co chwilę, żeby go uspokoić co pomagało tylko na jakieś 5 min, a dzęki temu w domu byliśmy przez 24 :angry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890109 przez makrelcia
czajusiątko barierki nam raczej nie potrzebne. Już teraz Jurek śpi w otwartym łóżeczku (zdjęty jeden bok) i nie spada. A łóżko ma taką samą wysokość a do tego jest szersze więc raczej nie. No chyba że kupie z barierką to zostanie.
Młody musi mieć takie łóżko żebym mogła leżeć razem z nim, bo my wieczorami sobie czytamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890224 przez kasia7775
Czajusiątko masz rację :P bynajmniej ja się rozpłynęłam :laugh:

Makrelcia a mi się żadne nie spodobało :P chyba już ściągnęłaś czapkę Jurkowi? Gdzie foto?

Agnessa Maksiu nie lubi podróży?

Oliwier prawdopodobnie ma ospę wietrzną :( Ma krosty na twarzy i sporadycznie na ciele. Wysłałam foto do rodzinnej i powiedziała, że wygląda na ospę. Mamy nakaz siedzenia w domu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890244 przez PolaL
Kasiu no to współczuję przy takiej pogodzie :( siedzenie w domu

Makrelciu ja takie łóżko rozpatruję w wersji dziewczynkowej ale Szymkowi to jak zmieniałam z łóżeczka to od razu kupiłam takie www.brw.com.pl/katalog-produktow/produkt...indiana-jloz-90.html bo w sumie nie uśmiechało mi się co 2 lata zmieniać łózko (jak mały rośnie).


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890278 przez makrelcia
kasia zrobiłam fotkę wczoraj tylko zapomniałam rano wyciągnąć karty z aparatu żeby zgrać w pracy. Nadrobię jeszcze dzisiaj :) Nie zazdroszczę ospy. U nas w mieście minął szał na ospę. Kto miał to już zachorował. My ocaleliśmy :)

Pola fajne to łóżko. Bardzo mi się podoba. Szkoda, że nie ma białej wersji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890286 przez czajusiątko
Makrelcia to fajnie, że Jurek już tak spokojnie śpi. Ja dziś nad ranem wzięłam Oliwkę do nas na łóżko bo tak kaszlała, że aż zwymiotowała, ale było mi bardzo gorąco i położyłam się w nogach, zasnęłam i nagle słyszę trzask- Oliwia spadła z łóżka, ale nawet się nie przebudziła :blink:

Kasia chociaż będziecie mieli już ospę z głowy

Agnessa może po prostu było mu gorąco w foteliku??

Ostatnio pozliczaliśmy wszytkie oszczędności Oliwii i postanowiliśmy kupić jej autko na akumulator. Dzisiaj doszło, Oliwia jest przeszczęśliwa, a jej uśmiech jak w nim jeździ- bezcenny
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890380 przez chasiami
Witam!
U mnie jakoś masakrycznie :( dalej mdłości czasem lekkie wymioty i jem jem i jeszcz raz jem :( a i bym non stop spała :(
Na szczęście moja mama zabiera mi Alicje na spacerki i moge między czasie odpocząc.

Słyszałyście o tym 3 letnim dziecku pozostawionym w samochodzie? :( to niedaleko mnie jakoś na samą myśl już mam łezki w oczkach :( 8 godzin dziecko zamknięte w upale w samochodzie :( musiało płakac :( aż sama rycze :(

Proszę o modlitwę za tą dziewczynkę - Oliwka [*]

Odezwe sie jak bedzie lepiej, puki co dalej ledwie co funkcjonuję i jeszcze do pracy musze chodzic - a i pracuje do 25 czerwca a potem przechodze na l-4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890435 przez makrelcia
czajusiątko kto szczęśliwszy tata czy Oliwcia ? Niezłe autko. Ja nawet na takie piękności nie patrzę bo nie mam gdzie tego trzymać :( zazdraszczamy :D

chasiami chętnie przejmę od Ciebie te dolegliwości pod warunkiem, że w brzuszku też będę miała dzidizę :D
Ja się znowu nakręcam bo mi się @ spóźnia i piersi strasznie bolą. Ale 2 m-c temu było tak samo ..... Kiedyś się uda.

A nam przyszedł rower. Juras przeszczęśliwy. Nawet załapał o co chodzi i tak spacerował z tym rowerkiem. Całkiem dobrze mu szło jak na pierwszy raz.
a tu fotki łysola. Jutro pójdziemy z aparatem na spacer to będą lepsze.


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890457 przez siteczko
Witam się i ja :) Ciężko się czyta to nowe forum :| miałam zaległości ponad 2 tygodnie, ale wszystko nadrobiłam ;) od 1.06 urlopujemy się nad morzem a przed wyjazdem miałam taki natłok pracy że nie wiedziałam jak się nazywam, praktycznie nie sypiałam :| na szczęście już wypoczęłam, tylko teraz po kolei dzień po dniu Tymek, mąż i ja dziś złapaliśmy katar :| mimo że piękna pogoda, słoneczko hmmm niestety w niedzielę wracamy...
W wstawiam mojego małego plażowicza :) a takie ma powodzenie że wszystkie dziewczynki się za nim uganiają :) a dzieci jest tu sporo, jest 22 domki i w każdym co najmniej 1 dziecko w większości 2-3 latka :)



Ania gratuluję Babciu :) ja też cieszę się z każdej ciąży nawet totalnie obcych :)
Chasiami oby mdłości szybko przeszły i fajnie że mama pomaga, a do 25.06 już blisko :)
Makrelcia świetne fotki, fajnie Juras wygląda :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890489 przez Ania14.09
siteczko najgorsze, co można robić, to "robić baby", trzeba się kochać z mężem,a ciąża sama przyjdzie, przynajmniej trzy razy w tygodniu. ;)
udanego urlopu i już się nie stresuj,

makrelcia obciełaś włosy Jerzykowi?

ja posłuchałam PolaL i powrocie z pracy zakładam gacie Filipkowi i skutek mam taki, że on zaczął sobie wyciągać siusiaka z pieluchy jak ma sikać i jest cały zsikany :huh: Może dlatego, że obecnie nie ma body, zakładam mu koszulkę i spodenki, więc ma lepszy dostęp. Jednak zaczyna coś jarzyć :woohoo:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890665 przez makrelcia
siteczko nie załamuj się. Mi udało się dopiero po 3 latach. Teraz też nie wychodzi...

Ania tak obcięłam Jurasa. Za często musiałam mu grzywkę podcinać a to był horror bo nienawidzi nożyczek wręcz się ich boi. Mąż sam obciął go maszynką- obyło się bez krzyków wręcz mieli zabawę. Teraz przynajmniej mu włosy nie latają i w końcu nie ma spoconej głowy. Chociaż przyznam że w długich włosach to był mój taki mały słodziak a teraz to widać, że szatan :D
Jak się przyzwyczai do nożyczek na na pewno ukształtujemy mu ładną fryzurkę z dłuższą górą. Póki co na pewno mu wygodniej :) No i polubił swoją nową fryzurę bo ciągle w lustro patrzy i mów "Juju tata ciach, ślicny"

Mój mąż sobie ubzdurał, że za granice do pracy chce jechać. Dzwonili do niego nawet dzisiaj że w sobotę wyjazd. Trochę za szybko jak dla mnie, tym bardziej, że na wakacje za tydzień jedziemy. Jakoś sobie nie wyobrażam dnia codziennego bez niego. Już nie mówię o tęsknocie o nudzie. Ale mamy dużego psa, który musi się wybiegać a ciężko mi z Jurkiem zabrać psa. Dałabym radę tylko wiem, że pies by nie poszalał jak codziennie z moim mężem. W ogóle jako dziwnie byłoby bez niego. No cóż takie realia. Coś za coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890739 przez kasia7775
Makrelcia nie jest tak źle :P ale faktycznie jakby inne dziecko hehe Bez chłopa w domu ciężko :P mój na szczęście chociaż w weekend jest trochę dłużej w domu, to do czegoś się przydaje. Bo w tygodniu wraca wieczorem, kładzie się spać i w nocy znów wyjeżdża. Wszystko na mojej głowie.

Siteczko uda się na pewno, tylko bez ciśnienia :) Tymek śliczny, wcale nie dziwne, że powodzenie ma :)

Chasiami już niedługo powinny mdłości i senność minąć :) ale w te upały to ciężko ci na pewno

A u nas to jednak nie ospa, krostki zrobiły się male i znikają. Pewnie uczulenie jakieś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890742 przez czajusiątko
Kasia a może to potówki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #890801 przez kasia7775
Czajusiątko potówki to raczej na ciele się robią, nie na twarzy? na zdjęciu jest stan z wczoraj, a dzisiaj już tylko malutkie kropeczki zostały :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl