BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #294833 przez majsterka
Aha... ciekawa jestem, jak mi lekarz wyliczy... już nie mogę się doczekać, jak Kamila wróci i zda relację :)

Narazie kalkulator wyliczył na 25 września.... na podstawie ostatniej miesiączki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #294835 przez aganio87
No ona na 18 miała więc już zna wieści teraz tylko kiedy wróci i z nami sie podzieli :)


Oj ja już niestety nie doczekam wieści Kamili dziś bo padam z tych wrażeń dzisiejszych
a jestem taka ciekawa ale obiecuje jutro z samego rana zobacze..

Buziaki kochane i kolorowych snów wam życze :* :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294972 przez kamila85
jestem i ja:)
aganio ogromne gratulacje!!!!!
hmm ja nie wiem martwic się czy cieszyć pęcherzyk od ostatniej wizyty ładnie urósł ale nie było widać zarodka lekarz pokazał że coś tam jest niewyrazne i można przypuszczać że to zarodek ale na 100% tego nie potwierdza mam się nie martwić bo ciąża może być młodsza albo słabiej rozwijać 7 lutego mam wizyte poza przychodnia gdzie potwierdzi już na 100% czy to zarodek ja już głupieje,jeżeli 7 potwierdzi założy mi karte itd i za tą wizyte nie będe musiała mu płącić czyli 150zł zostanie w kieszeni:)dalej mam łykać kwas foliowy nie stresować się itd
Mam więc pytanie czy gdyby było puste jajo czy pęcherzyk ciążowy by rósł?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #294991 przez 26joanna
kamila85 wydaje mi się ze pęcherzyk tez rośnie przy pustej ciąży , moja siostra bliźniaczka miała pusta ciąże. Moim zdaniem nie powinnaś się denerwować bo na pewno wszystko będzie w porządku , teraz nic nie widział , bo nie ukrywajmy jeszcze bardzo wcześnie. Za tydzień na pewno zobaczysz swoja fasolke z serduszkiem :) Tak czy inaczej trzymam kciuki za Was, byle do 12 tc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295011 przez agnesssa
Kamila nie martw się na zapas, jak jajo rośnie to dobrze :woohoo: Moja ginka mi mówiła, że we wczesnej ciąży zarodka może jeszcze nie być widać, bo się schowa ładnie :woohoo: Będzie dobrze zobaczysz :kiss: :kiss: :kiss: Tylko się nie zamartwiaj bo to nie wskazane :kiss:

JoannaTy również masz szanse na ciążę bliźniaczą, skoro masz siostrę bliźniaczkę :woohoo: fajosko ;)

Lecę spać :woohoo: Kolorowych snów dziewczyny i Wasze dzidziolki :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295037 przez 26joanna
agnesssa ja raczej nie mogę mieć bliźniaczej ciąży (jestem z siostra z jednego jaja :P ale to chyba niema wielkiego znaczenia) ,ciaza bliźniacza zazwyczaj jest co drugie pokolenie , czyli moje dzieci będą mogły mieć bliźniaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295137 przez kamila85
dziewczynki:)troche już ochłonełam ale dostałam taką dawkę nerwów na sam wieczór ąz brzuch mnie rozbolał musiałam łyknąc no-spe a oczy pieka mnie juz od łez

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295170 przez majsterka
Kamila pewnie moje pocieszanie będzie monotonne, ale wierze i Ty pewnie też, że jest wszystko dobrze, bo nie ma tu żadnej informacji złej... jajo rośnie, rośnie, a że zarodka nie widać, to o niczym nie świadczy, bo jeszcze jest bardzo wcześnie :).
Trzymaj się cieplutko i czekamy do 7 lutego :)
Jeżeli u Ciebie nie było widać zarodka, to pewnie u mnie jutro też nie będzie widać....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295180 przez kamila85
hejka środowo:)jestem dobrej myśłi zobaczymy 7 lutego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295183 przez agnesssa
Hej hej :woohoo:

Joanna no to dobrze wiedzieć, człowiek całe życie się uczy :)

Kamila i za takie nastawienie masz buziaka ode mnie :kiss: :woohoo: Będzie dobrze, a do 7 już niedaleko :woohoo:

Majsterka się nie sugeruj bo każda ciąża jest inna i u Ciebie może już być widać ;)

Ja mam wizytę dopiero 17 lutego i już się doczekać nie mogę, mam nadzieję, że moja kruszynka się ładnie rozwija i kolejna wizyta będzie bardzo radosna :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #295192 przez aganio87
Kamila nie przejmuj sie moja koleżanaka zarodek dopiero ujrzała w 7 tygoniu i pare dni ciązy i urodzła zdrowa dziewczynkę :) musisz myśleć pozytywnie :woohoo: :woohoo:

Ja za wizyte płace 180 zł ale mam pewność że mój lekarz ma aparature najlepszą i nie mam żadnych zastrzeżeń , bo jak byłam w szpitalu przed poronieniem to aparatura była archaiczna.... :woohoo: :woohoo:

Joanna wszystko możliwe mój dziadek i tata byli z jednego jaja i mojego męza też dziadek i tata wiec u was też może być :0 a co tam niech nie bede sama z dwójezką :)

Jakoś jeszcze nie może do mnie dotrzec że ciąża mnoga..... normalnie jestem w ogromnym szoku cały czas..... :P :P :P :P :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
miłego dzionka wam życze kochane i czekam na wasze wizyty i wasze zdjęcia usg:)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295240 przez kamila85
jak tam dziś czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295246 przez agnesssa
Kamila ja mam okropną zgagę, i mdłości nie ustępują, aczkolwiek na razie nie jest źle :lol: A jak Ty się czujesz :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295265 przez kamila85
ja nawet ok chociaż jestem zmęczona w nocy nie mogłam spać usnełam nad ranem a po 7 mała wstała więc o spaniu mogłam zapomnieć,troszke zgage mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295276 przez 26joanna
Witam :0
Ja czuje się dobrze , może mdłości mnie trochę meczą i jestem niewyspana bo Lusia z rana odśpiewała pieśni :D
aganio87 nawet nie strasz , w domu mam już jedno , teraz daj Boże drugie i na tym koniec .
A wiesz ze ty możesz być mamusia z końca sierpnia? Bliźniaki lubią wcześniej się rodzic. :)
Pozdrawiam Was i trzymajcie się cieplutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl