BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #295401 przez majsterka
Jejq... -20 rano a teraz zaledwie pare kresek wyżej -17 matko.... wygoniłam ludzi do domu, bo to już nie ludzka temp. żeby pracować na dworze.
Tym właśnie sposobem zrobiłam sobie wolne do końca tygodnia :)
Planuje udziergać serdaczek dla córci :), oby nie skończyło się na słomianym zapale :D
Miłego dzionka i jak nie musicie nie wychodźcie na dwór... brr.... :)

Ja czuję się wspaniale, tylko w nocy spać nie mogę, chyba zaczynam się stresować przed jutrzejszą wizytą :) i głowa mnie boli, ale to raczej nie jest objaw ciąży, tylko wysokiego ciśnienia.... a tabletek przeciwbólowych brać nie mogę :( jak ja wytrzymam??? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295422 przez chłopek
majsterka u mnie -22 mąż od wczoraj ma wolne, bo tak zimno, a czemu nie mozesz tabletek przeciwbólowych ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #295429 przez agnesssa
Nie wolno łykać tabletek przeciwbólowych w pierwszym trymestrze :ohmy: Nie łykaj nic Majsterka, zrób sobie może jakiś okład albo się połóż z nogami do góry i odpoczywaj dużo, tylko nie bierz leków przeciwbólowych, nawet paracetamol nie jest wskazany w tym okresie w którym jesteśmy :ohmy: Wytrzymasz kochana wierzę w Ciebie :kiss: :kiss:

A mnie straszliwie plecy zaczęły boleć :huh: nie mogę wysiedzieć przed biurkiem, a tu jeszcze tyle godzin :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295467 przez aganio87
Joanna niby masz racje ale wolałabym by moje dzieciaczki chociaż w przyblizonym terminie sie urodziły by nie miały tyle chorób i przejść co ja jako wcześniak... :)

Jeśli chodzi o samopoczucie to u mnie rewelacja jak nigdy w życiu czuje sie wyśmienicie... zero mdłości żadnej zgagi, tylko czasem ból pleców przy komputerze ale mam podusie i jest dobrze :)

Kamila zrób sobie drzemke... pomaga napewno:)

Buziaki dla was mamusie i miłego i cieplutkiego dzioneczka życzę :* :kiss: :lol:




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295481 przez majsterka
Chłopek no właśnie tak jak Agnessa pisała w pierwszym trymestrze nawet paracetamolu się niezaleca... lepiej przecierpieć... i jakieś domowe sposoby, potem już jak strasznie boli to można paracetamol... ale lepiej jak się da wytrzymać to nie brać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295492 przez chłopek
ja brałam apap,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295497 przez agnesssa
Chłopek apap to właśnie paracetamol i w zasadzie tylko to mogą łykać kobiety w ciąży, ale w tym pierwszym trymestrze, nawet to nie jest wskazane :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295500 przez majsterka
A widzisz.... i urodziłaś zdrowego i ślicznego synusia :)
Czyzby to jakis mit??? :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295515 przez agnesssa
Nie sądzę, żeby to był mit :huh: Tylko pewnie nie w każdej ciąży jest tak samo. Ale wg mnie lepiej nie ryzykować, mam kilka koleżanek, które nie wiedziały że są w ciąży do 5 miesiąca, i w tym czasie piły, paliły i to nawet trawkę i urodziły im się zdrowe dzieci, ale to nie jest powód dla którego ja będę ryzykować, dlatego nie palę, nie piję alkoholu nawet piwa niby bezalkoholowego, które i tak zawiera alkohol i nie łykam tabsów, jak się dziecko urodzi zdrowe to super, ale jak nie to nie będę mogła sobie nic zarzucić :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #295517 przez chłopek
nie wiem lekarka mi pozwoliła apap i teraz tez brałam,np przy katarze nie pozwoliła kropli do nosa brac zadnych.

agnessa ja bez tabletki przeciwbólowej bym nie dała rady, mam straszne migreny juz przed ciąża wiec musze zażyć tabletkę, nie mówi ze codziennie jak mam migrene ale jak mam takie mocniejsze, ja tez nie palę i nie piję alkoholu, chciaż czasem napije sie lampke wina, i piwko bezalkoholowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295518 przez aganio87
Kochane a powiedzcie mi jak z dentystą można chodzić czy dopiero później. bo mi ząb pękł na pół i bede musiała iśc... pewnie musze zznaczyć lekarzowi że jestem w ciązy co nie??




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295522 przez chłopek
aganio idz idz do dentysty, ja sie dowiedzialm ze w ciazy jestm to od razu poszłam, tylko powiedz ze jestes w ciazy bo jak by chciał prześwietlenie zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295523 przez aganio87
dzięki Chłopek jutro napewno pojade...




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295529 przez agnesssa
Chłopek ja nie oceniam innych, tylko ja wolę nie ryzykować :woohoo:

A z dentysta słyszałam, że tak jak Chłopek trzeba się zgłosić jak najszybciej na kontrole :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #295533 przez chłopek
MI NP LEKARZ OD RAZU JAK ZAŁOŻYŁ KARTĘ CIĄŻY TO SIĘ PYTAŁ CZY BYŁAM U DENTYSTY

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl