BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 1 miesiąc temu #352870 przez Jussstyś
aganio87 marudzisz :D:D wszyscy mi mówią ze teraz fajnie wyglądam, bo przed ciążą to rzeczywiście miałam niedowagę :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352872 przez Jussstyś
agnesssa od ostatniego zdjęcia, które wrzuciłam urósł 4cm :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352880 przez agnesssa
Jussstyś Twoje maleństwo rośnie ładnie :lol:

A ja się przeraziłam, bo zauważyłam na łydkach pod kolanami straszne żylaki :ohmy: :ohmy: :ohmy: Nigdy nie miałam, a tu nagle takie okropne, wcześniej tego nie zauważyłam, a teraz wróciłam z toalety i się przeraziłam :dry: :dry: :dry: Wygląda to okropnie :angry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352882 przez makrelcia
aganio87 Ty lepeij się nie wypowiadaj na temat chudzielców :D Sama do nich należych więć też zaczni jeść :) Ja póki co 5kg do przodu jestem :/

Jusssstyś jaki Ci się ładny okrąglutki balonik zrobił :) Śliczny brzusio :)

A mi się porobiły rozstępy na piersiach :dry: Ale co tam niech se będą :D Nic na nie nie poradzę. Może przynajmniej brzuch mi oszczędzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352883 przez Jussstyś
makrelcia dobrze mówisz :D mówi, że jestem chudzielcem, a sama nie lepsza :D:D moja mama powiedziała, że po kształcie brzuszka wnioskuje, że będzie chłopczyk :D no cóż, poczekam do 9-go maja, wtedy wszystko stanie się jasne :D Rozstępami się nie przejmuj, mi wyskoczyły na plecach ogromne czerwone prychole i nie wiem jak się ich pozbyć ;/;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #352889 przez siteczko
Jussstyś piękny brzuszek :) nie cały tydzień różnicy a w wielkości brzuszka kolosalna różnica :) piszę między moim a Twoim, bo jest między nami 4 dni różnicy :)

ja dziś z ciekawości się zmierzyłam, pierwszy raz dopiero to mam w obwodzie na wysokości pępka 88 cm :) i mimo że zdjęcie robiłam w niedzielę to uważam że urósł trochę na pewno :) no ale jeszcze nie jest bardzo duży :)
na pewno co raz bardziej czuje synka i już wiem kiedy to na pewno jest, nie tak jak było ponad tydzień temu że się zastanawiałam czy to aby nie on :) bo tak na prawdę mogę powiedzieć że jego ruchy poczułam w poniedziałek 23.04 :)

my wózeczek nie mamy od kogo dostać w spadku :/ ale na szczęście dziadkowie powiedzieli że kupią, tak więc pewnie jakoś w sierpniu poczynimy zakup :) w kwestii modeli zawęziło się do 3, więc już jest nieźle :) mamy wybrane już łóżeczko, pościel, komodę i jak troszkę rozweselić kącik maluszka w naszej sypialni, ale jeszcze z wszystkim czekamy :) chociaż ja już bym chciała, mąż mnie trochę jeszcze stopuje, że mamy jeszcze czas, a najważniejsze że mamy rzeczy wybrane :) jedynie mam dylemat co do materacyka i on jest póki co pod znakiem ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352890 przez patys
agnesssa śliczne masz zdjęcie dzidziusia w swoim profilku:)
jussstyś ja przytyłam od początku ok 6 kg, ale podobno jak ktoś mniej waży to więcej powinien przytyć w ciąży więc tego się trzymajmy :lol: :silly:

a ja się teraz relaksuję na balkonie piję inkę i czytam książkę:)czego chcieć więcej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352891 przez Jussstyś
siteczko a dziękuję :D
patys tak, tak, ja też się tego trzymam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352893 przez Jussstyś
siteczko ja na wysokości pępka mam już 102cm :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352895 przez Jussstyś
agnesssa rzeczywiście, dopiero teraz zauważyłam, że zmieniłaś zdjęcie :woohoo: śliczny dzidziuś, i tak wyraźnie już widać rączki, nóżki i główkę :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352900 przez agnesssa
Dzięki dziewczyny :lol: A zdjęcie maluszka jest z 12tc więc dawwwwno temu :lol: Tu ma zaledwie 5cm :lol: Ale to moje ulubione :woohoo:
Ja 102cm miałam jakieś 3 tygodnie temu, ciekawe ile mam teraz, zmierzę wieczorkiem :lol:

Siteczko to fajnie, że macie wybrane :lol: Ja oprócz wózka to nic nie wybrałam, bo tyle jest tego, że nie mogę się zdecydować :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352910 przez makrelcia
Ja co chwilę zmieniam zdanie którą pościel wybrać, które łóżeczko itd :) Pewnie hurtowo złożę zamówienie na allegro w sierpniu będzie po sprawie :D
Muszę się z ciekawości zmierzyć w brzuszku :D Ale pewnie ponad 100 będzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352911 przez Jussstyś
Ale u nas dzisiaj upał, jeszcze cieplej niż wczoraj B) 30 stopni :):) chyba znowu się z mężem na spacerek wybiorę, tak jak wczoraj, dzisiaj to maleństwo jest nawet ruchliwe, cały czas czuję kopniaczki, bo wczoraj miało lenia i kopnęło mnie może ze dwa, trzy razy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352914 przez patys
ja też chyba gdzieś wybyję taka piękna pogoda, właśnie mąż mi napisał czy chcę po pracy jechać do lasu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #352917 przez andra88
Hej dziewczyny :)
Śliczne brzuszki macie :)
A ja od rana załatwiam po urzędach, nadenerwowałam się (jakby inaczej) ale na szczęście już pozałatwiałam wszystko.
Ja ostatnio kupiłam od znajomej łóżeczko+materac+baldachim na łóżeczko i bujaczek za 200zł, więc jestem do przodu troszkę z kasą :D
U nas jest dziś tak ciepło, że jak słoneczko grzało mój brzuszek to mały Nikoś się wiercił :D Podobno nasze dzieciaczki już rozróżniają nasze głosy, i jak pada światło na brzuch to ich razi choć mają zamknięte oczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl