BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #297349 przez agnesssa
Aganio u mnie było -18 :ohmy: Też mi się nie chciało wychodzić z wyrka, ale już w pracy jestem :silly:

Majsterka to dobrze, że wszystko ok :woohoo: a co do USG to słyszałam, że we wczesnej ciąży lepiej nie robić, ale to mówiły mi dziewczyny z forum, a od lekarza nigdy nie słyszałam żeby to było groźne, po za tym tyle kobiet ma robione USG przy każdej wizycie i jak by to było nie wskazane to chyba by tego nie robili :huh:

Nadal nie mogę uwierzyć w to co matka zaginionej Madzi zrobiła :ohmy: :ohmy:
www.tvn24.pl/






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297360 przez chłopek
AGNESSA U NIE -30 WIEC U CIEBIE NIE BYŁO ŹLE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #297380 przez majsterka
Agnesssa no właśnie ja też mam troche pytań odnośnie tego USG, ale za tydzień go trochę pomęczę :)

Jeśli chodzi o tą Magdę, to wielka tragedia tej maleńkiej, ale i matki. Współczuje im bardzo :(
Psycholog dziś rano w radio mówił, żeby nie oceniać matki, bo to jej wielka tragedia. Ona nie zabiła dziecka, jak to niektóre porzucają w worku dzieci, ale zdarzył się poprostu jej straszny wypadek, o który przy półrocznym maluchu, (ktory nagle staje sie bardzo ruchliwy, zaczyna pełzać i siedziec sam) nie jest takie trudno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297436 przez agnesssa
Majsterka ja już sama nie wiem czy wierzę w to co ona teraz mówi, ale tragedia jest wielka, bo powinna zadzwonić na pogotowie, a nie z zimną krwią przez tydzień udawać, że jej dziecko porwali :ohmy: To jest szok dla mnie :huh:

Chłopek w Tej Krynicy Twojej to generalnie jest zimniej i dużooo więcej śniegu macie :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297450 przez chłopek
AGNESSA NO ZIMNO A W WIOSCE OBOK -37 BYŁO

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297471 przez 26joanna
Dzień dobry dziewczyny :)
U nas tez dzisiaj przymroziło , cale -5 ! :P
Czuje się dobrze , do lekarza wybiorę się za ok. 2/3 tygodnie. Wczoraj mój mąż pierwszy raz dotknął mnie za brzuch ( jakby był :P )i pierwszy raz rozmawialiśmy tak o naszym drugim dzieciątku :) Na razie żadnych planów , tylko tak ogólnie :D
Ja USG chyba będę miała 2 razy robiony przez cala ciąże , ale jak będę w Polsce wybiorę się do mojego gina na badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297538 przez agnesssa
Joanna a przypomnij mi bo nie wiem czy pisałaś, gdzie mieszkasz obecnie?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297570 przez 26joanna
agnesssa chyba nawet nie pisałam , mieszkam w Dublinie , dlatego jeszcze nie byłam u lekarza i dlatego mam darmowe wizyty , badania i co najlepsze znieczulania przy porodzie i poród rodzinny . Jak córkę rodziłam to tylko miałam gaz , teraz chyba wezmę sobie ZZO i nie dlatego ze pierwszy poród był straszny , bo nie był , ale mam taka możliwość , wiec skorzystam jak zdążę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297662 przez aganio87
Majsterka ciesze się że jet wszystko OK :) ja podobnie jak dziewczyny nie słyszałam by USG jakoś niekorzystnie wpływało na pód... a może zależy od aparatury... nie wiem ale zapytam za miesiąc lekarza i sie dowiem....

Ja podobnie jak Agnesssa myśle co do tej małej madzi. Jak jest sie matką to chce sie dla dziecka jak najlepiej.... i pierwszym odruchem powinno być że sie dzwoni na pogotowie albo jedzie do lekarza...

Joanna to sie ciesz że tylko -5 :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297834 przez agnesssa
Joanna no właśnie to jest ta różnica między Polską a resztą świata :ohmy: U nas wizyte masz kiedy chcesz, ale prywatnie płaci się składki zus a i tak do lekarzy chodzi się prywatnie, a o znieczuleniu nie wspomnę, wszędzie jest to decyzja wyłącznie matki, ale nie w Polsce, tu nie dostaniesz znieczulenia :ohmy:

Usypiammmmm, tak bym sie zdrzemnęła chociaż na chwilkę :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297854 przez majsterka
Aganio ja poprostu nie chcę nikogo oceniać.... ale tragedia okropna, nie mogę aż tego słuchać :(

Agnesssa odnośnie porodów w Polsce to masakra... ja wolę nie myśleć, bo mój poród wspominam średnio, dzięki mojemu lekrzowi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297864 przez chłopek
majsterka u nas nie ma znieczulen ale jest gaz rozweselający, nie wiem czy z niego skorzystam, ksawcia bez znieczulenia i gazu rodzilam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297870 przez majsterka
Chłopek, ja miała CC,ale jak mnie kroili widziałam, jak się dziewczyny męczyły, szkoda mi ich było :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297874 przez chłopek
majsterka ja tez sie wymeczylam mialam za słąbe skórcze i małe rozwarcie, musialam oxy dostac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #297884 przez majsterka
Chłopek, to też lekko nie miałaś... Ja teraz jeśli będzie wszystko dobrze, to też CC chcę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl